reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

A ja z kolei dziewczyny odstawilam na dwie doby wit d, wyczytalam ze moze wzmagac kolki. Dzis noc byla spokojniejsza duzo. Jaka dawke wit d podajecie?
 
reklama
Hej kochane, jak się zorganizuje to poczytam co u Was, póki co uczymy się siebie.Jesteśmy już w domu, wyszliśmy wczoraj późnym wieczorem bo mała załapała jak cyca ma wciągać a ja zakumałam jak mam podawać hehe ale cały dzień była histeria bo nie umiałyśmy tego zrobić pomimo pomocy wielu położnych.Nocka mało co przespana bo Emilka chyba jakoś jeszcze poddenerwowana porodem, ze 3 gdz ją karmiłam, strasznie się wkurza jak jej cycek wypadnie ale jak już zassie to rozanielona.Teraz śpi już od 7, chyba dopiero dzisiaj odsypia stres porodowy bo matka leciała takimi kurw*** że nie dziwię się że była niespokojna.Dziś przychodzi położna to zapytam jeszcze o kilka rzeczy.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Abed o widzisz. Ciekawa teoria :D

Aim moze cos w tm jest. Ja swoim dokarmiam ale jednak rzeczywiscie tez duzo słodkich jem i sporo mleka... chociaz No podobno nie ma diety matki karmiącej ;/ ale tez spróbuje ograniczyć.
Aim a podałaś espumisan na własna reke czy po konsultacji?

Moj jets dzis nieodstawialny.... nie mam kiedy odciągnąć, a przystawianie powoduje większy wkurw... działa jako taka suszarka... temperatura w mieszkaniu i na dworze nie pomaga


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie ma diety matki karmiącej tak długo jak się dziecku nic nie dzieje ;) mojemu się zaczęło dziać więc "muszę" coś w diecie pozmieniać. Espumisan wzięłam hmmm nie wiem-położna powiedziała że jak co, to można, ale ja sama podjęłam decyzję żeby podać. Więc trochę na własną rękę a trochę była konsultacja z położną tylko że przed wystąpieniem objawów jeszcze :p tylko że ja też myślę jestem w innym położeniu bo ja wielu ludziom w tym dzieciom mówię jakie leki jak mają brać bo mnie pytają więc dla mnie samowolka w lekach nie jest niczym dziwnym.
 
Kylesa nie wiem jak powinno być po cc bo miałam pierwszy raz, ale ja też mam tą bliznę/ranę twardą miejscami bardziej i doktor mówił że wszystko ok.

Emol super z tym karmieniem i spaniem u Arturka. Miłego wyjazdu Wam życzę.
Faktycznie mam te pieluszki inne, gorsze, tak jak piszesz.

Aim to rzeczywiście za dużo może tego nabiału jak na maluszka. Ciekawe czy jak odstawisz częściowo, to coś się zmieni?

Ewella fajnie że malutka pozwala chociaż troszkę poodpoczywać rodzicą.

Dziewczyny! Podobno krople sab simplex można kupić w Czechach w aptece.
Jadę w tygodniu sprawdzić! Podobno wychodzą ciut drożej niż z Niemiec, ale co tam? Do Cieszyna mam ok40km.Jadę!!

Patuszka gratuluję sukcesu!!!
Dobrze że napisałaś kochana o tych gościach, bo już myślałam, że ja jestem jakaś walnięta. Naprawdę jestem towarzyska i gościnna, ale rodzinę i obowiązki, szczególnie te przy dzieciach stawiam jednak na pierwszym miejscu.

Katja ja się przyznam że też 3 dni nie podałam vit.D3 bo wydawało mi się że od kąd ją podajemy mała gorzej śpi i męczy ją brzusio i się potwierdziło. Podaję jednak z powrotem, bo nie chcę zaszkodzić. w tygodniu będzie położna, to się dopytam co robić.

Kasia gratuluję wyjścia do domu i życzę powodzenia przy karmieniu!

Misia jejku, a oni byli w domu jak ich okradli???
 
Aniek pewnie zależy od pory dnia jak lyka, w nocy dzieci spokojniej jedzą u mnie się to sprawdza. Trudno kiedyś przestanie ulewac jak się ogarnie bąbel :D no u mnie goście uciekają po max 2h więc jestem zadowolona że wiedzą jak się zachować:-)
ah z nerwow.. musisz się zrelaksować kobieto, wyspac! Inaczej spojrzysz na swiat. Życzę Ci tego.:*

Liluli szukałam u nas ale wszystko co dają zależy od dochodów i się nie łapiemy. Fajne masz miasto!

Emol ale kupy to moja wali równie glosno:D haha w sklepie z nią byłam tylko raz bo na spacery chodzimy z psem więc zawsze jedno zostaje na zewnatrz. Ale przy gościach tak bączy że aż wstyd :D ja bym zwalila haha
Udanego pobytu na dzialce! Super :-)

Abed może dzieci myślą że to jak porod, jesteś w wodzie a tu nagle bum przykra rzeczywistosc:D

Aim może faktycznie nadmiar nabialu:-) ja niestety mam odstawiony z racji kolek i wywiadu (mąż alergik) i właśnie jestem na serach i mleku bezlaktozowym:D
I generalnie kolek już nie mamy ale dajemy kropelki.

Ewella udanego dnia na działce! My z młoda nie wychodzimy w taki gorac bo by się zaplakala. Lubi chlodek w domu. Spróbuj zwykły espumisan na poczatek:-)
Moja też czasem coś ciśnie i marudzi przy tym ale nie wycieka i się uspokaja więc może to cichacze puszcza nie wiem.

Patuszka jaka kompleksowa instrukcja kapieli:D czytałam gdzieś że takie chrapanie jest normalne. Ale mojej też dziś glutki powyciagamy i wlaczymy nawilżacz moze podziała chociaż w nocy śpi po 5h tylko w ciągu dnia różnie bywa. Gratuluję sukcesu!

A używacie tych aspiratorow do odkurzacza? Przecież to trwa sekundę moje dziecko się nawet nie kapnie że jej wyciaglismy a co dopiero zacząć plakac:D

Katja 400tys jednostek. Nie zwróciłam uwagi czy po tym jest jakoś gorzej. Chyba nie, obecnie nie mamy kolek.

Kasia831 [emoji173] trzymajcie się i poznawajcie siebie ;*

OLA w mi lekarz polecił podać sab-czyli espumisan jak młoda miała równo 3tyg. A ile Twój ma teraz?

Misia oj to trzeba uważać na wlamywaczy!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Udanych wyjazdów dziewczyny fajnie że możecie sobie pozwolić... Ja nadal z tym balastem przed sobą, wolę nawet się nie ruszać. Myślałam dziś żeby jechać z ekipą nad jezioro ale 30 stopni to nawet mi bez ciąży nie służy....
Pogonilam dziś męża z obiadem, bo ledwo wstał i się pyta co będzie to zarzucilam fochem i powiedziałam ze ma dwie ręce i może coś zrobić ja cały tydzień kombinuje, trochę też ponarzekalam na teściową wrr próbował ja bronić ale obiad szybki zrobił :p

Dzieci codziennie się pytają czy już jadę do szpitala, zabawne

Człowiek tak się nastawil że samo ruszy jak ostatnio a tu jeszcze trafi na patologię...

Pamiętam że też dawalam Espumisan jakoś trzeba sobie radzić, myślę że nie zaszkodzimy dziecku.

Misia ale nie bylo nikogo w domu??

Ja mam manie zakluczania drzwi bo też mam strach, raz ze złodzieje drugi ze nasza dzialka to teren otwarty. Różne osobniki się kręcą, a w nocy to już w ogóle każdy śpi nikt na straży nie stoi. I choć tesciowa siedzi na dole ja przekluczam... a wiem co tam robi przeważnie śpi...

Miłej niedzieli życzę!!!
 
reklama
Do góry