reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej dziewczyny. Mam 30 stron do nadrobienia to już nie dzisiaj. Byłam kilka dni w Świętokrzyskim. Niestety coś mi się porobiło, może od ciśnienia, nie wiem. W nocy miałam chyba tachykardie, a teraz mam ciśnienie 140/80. Bardzo się boję. Jutro mam wizytę u lekarza prowadzacego, mam nadzieję że coś poradzi. Potem na szybko chyba kardiolog. Nie wiem co z wyjazdem do kolegi do Swansea.
Jutro w poczekalni nadrobię zaległości.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia napisz koniecznie co i jak.

Pamiętaj, że w ciąży serce wali bardzo mocno. Może miałaś atak paniki??
Trzymam kciuki za wizytę.
 
Tea pierwsze slysze objakims bolu kurczacej sie macicy daj spokoj nie martw sie. Moja przyjaciolka wlasnie rodzial 3 i nic takiego jej sie nie przydarzylo wiec noe wierz w opowiesci.

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Hura !!! Przeczytałam Was :rolleyes:

Mam tylko jedną siostrę więc wiadomo będzie chrzestną. A z chrzestnym jest problem bo mąż jedynak i nie wiem kogo weźmiemy...

Robótki ręczne to nie dla mnie bo mam 2 lewe ręce. Jedyne co to guzika przyszyję i to nierówno :happy: Zazdroszczę u Was takiego talentu.

O porodzie nie myśl, będę się martwić jak się zacznie. Kobiety od zawsze rodzą to i ja sobie poradzę.

Mumusia_Muminka szkoła do której miałam się wybierać to prywatna. Zajęcia 2 godzinne 30 zł jeszcze się zastanawiam ... Życzę zdrowia.

Jestem zła !!! Robiąc zakupy w Lidlu dostałam mandat (100 zł ) bo nie zauważyłam że jest parkomat. Niedawno go tam ustawili i nie wiedziałam. Pierwszy raz spotykam się żeby płacić za parking pod marketem. I to nie ja tylko dostałam bo rozmawiałam z osobami którzy też dostali mandat obok i byli zdziwieni jak ja. Awanturowałam się z kierowniczką Lidla i obiecałam że więcej nigdy nic nie kupię w tym sklepie. Będę się odwoływać. Co z kraj!!!! Co ja złego zrobiłam że mam płacić...


Idę spać. Dobranoc.
 
I znowu padlam ok. 21:00.

A przed 3:00 obudziłam się i zasnąć nie mogę. Nadrobilam Was i za godzinę idę się kąpać (jeszcze liczę na godzinę snu).

Mamusiu Muminka - mam nadzieję, że to wszystko fałszywy alarm.. I, że nospa uspokoi wszelkie bóle.


Ja swój poród SN dobrze wspominam. Przed 22:00 podano mi oxy, a młoda urodziła się o 00:30 (i to ponoć moja wina, że tyle trwało, bo.. Przy oxy często chodziłam do łazienki na spacerki, i musiały mnie wypinac [emoji6] - tak mnie skwitowala jedna z położnych). Mąż był przy mnie cały czas - zafascynowany całym przebiegiem (choć przyznam, że miałam inne wyobrażenia co do jego obecności przy porodzie.. W sensie tych masaży, podania wody, głaskania. On oczywiście chciał mi zagwarantować cały full pakiet, ale jak przyszło do mega skurczy, tj.akcja nabrała tempa, zabroniłam mu nawet oddychać w moim kierunku, a o dotyku nie było mowy.. Wszystko mnie denerwowalo [emoji1]).

Dodam, że dużo wcześniej jak rozmawialiśmy o porodzie, to M się zarzekal, że on to woli na korytarzu poczekać. Szkoła Rodzenia totalnie zmieniła jego nastawienie - także polecam [emoji5].
Tym razem również rodzimy razem, chyba, że CC nam wyskoczy.

Inka - Współczuję przeżyć Lidlowych. To u Nas tak Cię załatwili.. Kurcze, chyba dzisiaj podjadę popatrzeć na te cudaki ciążowe, itd..
Szkoła Rodzenia - błąd Ci się wkradł w koszt Szkoły Rodzenia [emoji6]

Misia - o kurcze! Ale masz rollercoster ciśnieniowy. Biedna, ale musiałaś się wystraszyc.. Gon do kardiologa, poważnie to wszystko wygląda.
Trzymam kciuki za wizytę.


ŻonaGraja - współczuję tego nieustającego bólu głowy. Próbowałas może solpedeine - 1 tabletkę? Mi ostatnio pomogła.. Pomimo, że kiedyś zawsze brałam podwójne dawki. Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę [emoji5]


Ooo.... Zaczęło mnie mroczyc. Odezwę się później [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. U mnie jak zazwyczaj przerwa w spaniu w tych godzinach przez sikanie☺ ciekawe czy zasne. Mam plan robić dzisiaj pierogi ruskie. Szkoda że moja mama jest w Niemczech bo robi najpyszniejsze pierożki na świecie :-p takie mięciutkie ... rozpływają się... mniam...

Aga w Lidlu w Legnicy ta historia mnie spotkała... A co do szkoły rodzenia to jednorazowe zajęcia które trwają 2 godziny kosztują 30 zł. Spotkań jest 10 co daje kwotę 300 zł
 
Inka - a widzisz [emoji6]. Ja ogólnie podsumowałam "kurs" [emoji6]
Z Lidlem, ufff. Bo przyznam szczerze nie rozglądalam się po "naszym" parkingu [emoji5]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My zgodnie na ten moment nie chcemy mojego M przy tej ostatniej fazie porodu i wiem, że będzie czekał za drzwiami
Haha u nas będzie tak samo właśnie :D przy czym ostatnia to tam rozumiem że chodzi ci o wychodzenie dziecka ;) bo tak to to jest 2 faza, 3 to łożysko, a poród ma 4 łącznie :D obstawiam że ostatnia 4-nadzór nad kobietą po porodzie określony czas to już pewnie będziesz go chciała przy sobie :)
 
Hej! My wczoraj byliśmy na wizycie (mój M. za każdym razem bierze wolne i jeździ ze mną :o )
Witamin mało i muszę brać witaminy , ciśnienie dalej bez leków, bo nie świruje aż tak jak wcześniej 140/80.
Poza tym zapytałam czy krwotok w pierwszej ciąży i wskazanie do porodu w szpitalu oznacza,że będę musiała zostać na oddziale dłużej. Bez komplikacji wychodzę do domu po 4ech godzinach, ale będę dokładniej w tym czasie obserwowana. Poza tym mogę lecieć w kwietniu do Polski,więc odliczam :p Lecę sama z córką na tydzień.
Poza tym szybkie USG i powiem Wam,że ja miałam tyle USG do tej pory ile większość kobiet nie ma nawet w ciągu dwóch ciąży.
Teraz byle do 13.02 i połówkowe :)

W pracy mi wyliczyli,że normalnie pracować muszę do 01.06. chyba,że z powodów zdrowotnych skończę na chorobowym. Wrócić do pracy mam 01.10. ale już wspomniałam,że składam dni urlopowe,żeby zostać w domu chociaż tydzień dłużej. Poza tym załatwili mi przeniesienie na drugą halę,gdzie jest ciepło, praca lekka i siedząca. Czekam aż jedna dziewczyna wróci z urlopu i idę siedzieć :p

Straszna zgaga mnie męczy. Zjem coś i za chwilę zgaga :/ pffff

Marzy mi się już ciepełko.

Mój M. będzie ze mną w trakcie całego porodu, mam nadzieję do samego końca i kolejne godziny także. Po wszystkim trzeba zostać te kilka godzin w szpitalu i można już wtedy przyjmować gości ;) więc wtedy na pewno wparują teściowie,siostra mojego i nasza Maja.
Tutaj w ogóle cała ciąża jest wspólna tak samo jak poród. Mój M. był przy każdym USG (poza jednym terminowym, przy którym była teściowa choć też było dopochwowe). Ostatnio na czymś jak izba przyjęć dla kobiet w ciąży pani ginekolog pytała go nawet czy chce do nas dołączyć jak kazała rozsiąść mi się na fotelu ginekologicznym,żeby sprawdzić szyjkę ;) Oczywiście nie dołączył,ale opcja była :p
Przy pierwszym porodzie byłam sama, szybko poszło, później narkoza i na nic i tak zdałby mi się wtedy mój mąż, poza tym kolejne 3 dni w szpitalu spędziłam sama z córką, a mój wtedy-mąż mógł ją zobaczyć jedynie przez szybę -.- nie było w tym szpitalu oddzielnego pokoju do przyjmowania gości, a na oddział nikogo nie wpuszczali. Więc teraz i cała ciąża inna i poród inny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie z rana.
Inka chamstwo u nas tez postawili tenniby parkomat beznadzieja jakas w sumie zawszecstawiam i nie chce mi sie biec po ten bilet ale jeszcze mandatu nie dostalam myslalam,ze to tak troche na postrach ale widze,ze nie trzeba bedzie brac bilecik ale to bez sens totalny(doczytalam gdzie ups)
Zonagraja a analizowalas moze to co jesz mnie np boli glowa po roznych produktach np.czekolada,wszystko co sztuczne,mega tluste fast food,czosnek,no i oczywiscie problemy z wc po 2 dniach mam juz mega bol glowy takze sprobuj analizowac moze uda Ci sie to zwalczyc .
O Inka ja tez juz zabieram sie za obieranie pyr na farsz M ma dzis wolne wiec przed lekarzem mam zamiar 100 zrobic ;)



f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Do góry