reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Agniesiam, a co z tymi objawami Ci lekarz powiedzial? Mnie kiedys tez to stwierdzili, ale nie za specjalnie sie tym ktokolwiek przejal....
 
Agniesiam, a co z tymi objawami Ci lekarz powiedzial? Mnie kiedys tez to stwierdzili, ale nie za specjalnie sie tym ktokolwiek przejal....
U mnie ginekolog sie przejal, bo temu moga towarzyszyc inne choroby. Waza jest przede wszystkim konsultacja immunologoczna, czas krzepniecia krwi i rozne przeciwciala. Mnie wyszlo wszystko dobrze, mam sie zglosic po porodzie, zeby zrobic przeswietlenie odcinka szyjnego kregoslupa, bo jakies zmiany czy uszkodzenia moga byc przyczyna.
 
Abed ja miałam dokładnie tak samo, nieudany poród , cała noc w męczarniach a i tak cc,nie boje się w sumie porodu i mogłabym naturalnie tylko przeraża mnie też ze historia może się powtórzyć i jeśli ma być cc to wolałabym wcześniej to mieć zaplanowane
 
Co do ćwiczeń ciążowych to ja korzystam z filmików na Youtube Angeliki Pióro.
A poród? No długo po nim płakałam na myśl o nim, teraz tylko tak jakby krzywię się gdy o nim pomyślę. W sumie jak słyszę o porodach innych to i tak nie miałam tak tragicznie, ale rozcięcie na końcu chyba głównie wywołało traumę i ta cała obrzydliwa otoczka. Niedawno pomyślałam, że nie chcę być egoistką i przeżyję to jeszcze raz, no nie ma innej opcji , poza tym faktycznie takiego drugiego synusia chciała bym mieć:blink:
 
Czytam was dziś z przerwami cały dzień,a mam kiepski,może przez pogodę,strasznie śpiący i leniwy,synek też obreczony,
Co do porodu,raczej się nie boję,pewnie będzie cc i boję się jak będę dochodzić po,po poprzednim strasznie mnie bolał pęcherz,przy każdym siusianiu byłam z bólu do tego dostałam hemoroidy,pierwszy raz w życiu,i blizna ciągnęła mnie mocno z dobry miesiąc,
Poród sn trwał 14 godzin,wywoływany,ale nie było tak źle,godzinę po porodzie już brałam prysznic,bolały tylko ciągnące szwy,nieźle mnie tam rozpruli :-)
Słyszałam już parę razy ze podobno ból kurczacej się macicy najgorszy jest właśnie po 3 porodzie i tego się boję,bo już po 2 nieźle bolało,kumpela opowiadała że na porodowce położne jej mówiły,że babki po 3 porodzie to ściany grzyby z bólu,sam poród to pestka w porównaniu z tym,ale ile w tym prawdy,tego nie wiem.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agniesiam - a jak Ci sie to glownie objawialo? Mnie w sumie tylko na palcach u rak. Ale teraz od jakiegos czasu spokoj. DobrE, ze Tobie badania powychodzily ok;-)
 
U mnie przede wszystkim rece, bielenie palcow i ich dretwienie, potem przy powracaniu krazenia bol i bardzo czerwony kolor. Ja to mam od 12 lat i dla mnie jest to juz normalne. W ciazy ponoc sie nasila, u mnie moze u rak tego nie zauwazylam, ale teraz bardziej u stop odczuwam.
 
Nie straszcie, bo to moj pierwszy poród, a podobno za pierwszym razem jest najgorzej;/
Spoko nie zawsze tak jest ja 1 mialam mega szybki 3 parcia i po sprawie kilka boli i koniec takze spokojnie

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
reklama
Czesc! :)

A propo porodu... wolę o tym na razie nie myśleć :p Bratowa jak rodzila to podobno caly szpital ja slyszal :p brat jak tylko sie dowiedział, ze jestem w ciąży od razu mojemu D. odradzal bycia przy porodzie ;p
A teraz kumpela na początku roku rodziła i całkiem dobrze to wspomnia. Wiec wole chyba nie czytać i nie sluchac bo historie sa różne :) co ma być to bedzie :p
 
Do góry