reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kasiulka refluks tez mam w ciazach niestety :( może to z tego taka zgaga inniejsza.
Ooo do 18 to faktycznie trochę czasu, zleci tak czy inaczej to już dziś.

Alex przez y to ang pisane. My nie możemy się zdecydować czy z a czy z e plys pisane y, nie jak 'siostrzyczka' ei.
Jeszcze jest Leylah.. Ale dziwne, sąsiadki córa się tak nazywa.
Sara bardzo luźne jest, jak mówisz będzie łatwo przyswajalne tu i tam.

Aga odpoczelas??
Ale masz kadrowa :)
Zajadasz?
U mnie wstręt do słodkiego jeju..

AIM tu nic nie pisze. Odpowiem tez kiedy będę chciała, wiec sama za dużo nie powie. Chyba ze spamowac mnie zacznie hihu.

Kika gratki kopniaczkow, to najpiękniejsze w ciąży :)

Paalina na pewno sami zrobicie coś ekstra, wiele nie trzeba by był jakiś efekt.

Wendy jeśli tylko jakaś s,maczna masz pod ręką to szamaj :)
Oo doczytałam, że jabluszkowe ciasto. I na zdrowie.

Truskawka zdrówka dla synka!! Mi się podobało jeszcze Melania póki Trump nie wygrał :(

Maziajka powodzenia u denrysty i miłego domalowywania.

Liluli mebli na szczęście nie wymieniam, mam stałe, zwykle w sumie typowych nie mam nawet.

Megan będzie co nadrabiać

Tęczowa wypoczniesz w pl po tej całej robocie, nie dziwie sie, że chcesz teraz tak dla meza wszystko co najlepsze. 5 dni to już mało.. Nacieszcie się sobą. Odstaw robotę jak on jest.. By cieszyć się tylko soba.

Wy wszystkie o ćwiczeniach a ja chyba od dziś odpuszczam i zostane z przysiadami. Wole pocsekac do poniedziałku co o lozysku powie.. Nie chce sie stresowac niepotrzebnie.. I tak ciągle się ruszam..

Za to.. Robie się głodna. Jak dawniej nie jadłam śniadań, tylko ala kawa i kawa tak wczoraj i dziś czuje taka pustkę i ssanie, że aż strach..
 
reklama
Cześć dziewczynki. Z rana pojechałam do laboratorium jak wspominałam na krewke.
Dawno nie kierowalam atutem i musiałam sobie przypomnieć gdzie jest hamulec ☺☺☺
pochodzilam trochę po marketach i ryneczku. Kupiłam 3 ciuszki dla bobasa. Ciężko coś uniwersalnego znaleźć. No ale coś tam mam. Może bardziej dla chłopczyka pasuje a nie będę się tym przejmować. Nie wiem czy to body czy pajace bo nie rozróżniam ☺
Dziewczyny mieszkam w takiej dziurze a można nawet powiedzieć że w lesie i tutaj super powietrze. Tylko 1 komin od 2 bloków.

Lilith spróbuj olej lniany na refluks i zgage. Swego czasu też miałam problem i pomogło. Jest niedobry ale dodaję go np do pomidorków albo surówki i można przeżyć.
Link do: Olej lniany i jego właściwości

Całuje Was i miłego dnia!!!
 
Ostatnia edycja:
Niewa mizesz spokojnie brać antybiotyk. Brałam w ciazach, dziewczyny tutej juz tez. Tylko niech da bezpieczny :)

Myślisz, że antybiotyki są ok? Kurcze 1 ciąża a ja nic nie wiem i martwię się o wszystko...
Mam dziś wizytę o 16:10 u gp.
Zobaczymy co powie bo gardło mam pięknie zawalone ale o dziwo aż tak nie boli.. gorączki też nie mam bardzo dziwne.

LILITH piękny pokoik... Naprawdę jakbym była dzieckiem to była bym zachwycona ;-)


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny :)

Lilith sświetny pokoik! :)


Chyba pomalu wracam do żywych.. bynajmniej glowa tak nie pęka. Płukanie gardła, syrop z cebuli, woda morska i litry herbaty chyba zaczynaja dzialac :)

Co do imion- jest pare ktore mi sie podobaja ale bardziej będziemy myśleć jak juz bedzie wiadomo co nosze w moim domku malucha :) dla dziewczynki mi sie podoba Sara, Laura, Pola, Nell. Dla chlopca trochę trudniej bylo mi cos znaleźć :p ale mysle o Miloszu albo o królu Julianie :p

Miłego dnia Wam zycze :)
 
Kika gratuluje kopniaczkow

Truskawka O nie na ferie choroba :( zdrowka

Maziajka Tobie energii, końcówki remontów są zawsze męczące

Inka pajace. Pajace są całe, body zapinane w kroku koszulki ;)

Dziękuje za kciuki :)
 
Witam się po weekendzie,ja powoli wracam do żywych,dziś biorę ostatni antybiotyk,zatoki puściły,od razu mam więcej energii i pozytywnego nastawienia,nawet 2 godzinna przerwa synka w spania w nocy nie wytracila mnie z równowagi :-)tak myślę że może dziś spróbuje delikatnie coś poćwiczyć bo kondycji u mnie brak a przez ostatnie dni nieźle podjadlam.
Piszecie o imionach,my z mężem narazie zgodnie myślimy o Kornelia/Bruno
Wszystkie ciuszki wracajcie do zdrowia
Truskawka zdrówka dla syna
Powodzenia na wizytach.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tea rozumiem Cie doskonale ja tez dzis od 2 do po 4 mialam akcje mama i siedzialam twardo przy lozku malego zeby nie brac go do siebie. Wygralam ale nerwy mi puscily po godz. Wrrrrr

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Widzę ze dziś chyba taka noc była bo ja też od 24 do 3 siedziałam a córcia nie mogła spac, wygodniej ja było wziąść do nas ale znowu by się zaczęło notorycznie spanie z nami.

Zdrowka dla wszystkich! Ja odliczam do wiosny bo ileż można na dodatek ten smog, że nawet pospacerować nie można :-/

Byłam ostatnio na warsztatach "Bezpieczny maluch"- wykłady dotyczyły pierwszej pomocy, fotelików, karmienia, banku krwi pepowonowej itp- fajna sprawa, także polecam.

Moja córcia Zuzia i prawdopodobnie ma być synuś i tu pomysłu konkretnego narazie brak- ale przy Zuzi na tym etapie tez nie.mieliśmy, myślę że pojawi się z czasem.
 
Dziewczyny, dziś zaczynam 17 tydz i czy już powinnam czuć ruchy? Bo mam wrażenie, że nic nie czuję i trochę się tym martwię :-(
 
reklama
Martwię się, bo koleżanka jest tydzień dłużej niż ja w ciąży i ona już czuje... może też to kwestia tego, że u niej to już drugi bobas, wtedy podobno wcześniej się wyczuwa.

Karuzela super że napisałaś o warsztatach, właśnie się zapisałam i idę z moją mamą, bo z nią mieszkamy i będzie zostawać z maluchem, więc też się chętnie doszkoli :-)
 
Do góry