reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Alex_87 ciekawe piękne imiona :)
Ania023 ja też jakaś nietomna jestem byle do 15 ;)
Lilith śliczny pokoik był
misia niewa88 zdrowia kochane
Ola W. wiesz co ja tez musze popracować nad tą częścią ciała bo mi takie bułeczki zaczynają odstawać :/

Później nadrobię resztę wpisów bo produkcja obfita :D
Moje dziecię daje już o sobie znać teraz wiem już na pewno że to jego kopniaczki, milutko :)
Widzę ze większość już z was ma imiona wybrane my kiedyś z mężem przeczytaliśmy z kalendarza trochę imion i cos nam nic się nie widzi. Jak poznamy płeć to będziemy mieć łatwiej.
Dziewczyny nie chce iśc na l4 ale codziennie narzekam ze nie chce mi się wstawać rano i tak marudzę mężulkowi ;) ale wiem ze w domu jest fajnie chwile a później się tęskni za pracą przynajmniej ja tak mam.
Fajnie że nasz grupa się powiększa, będzie gorąco w lipcu :D
miłego dzionka dziewuszki :*
 
reklama
Hej, ja się szykuje do pracy. Tak się nie wysypiam, że czuję jak by mnie czołg przejechał. Myślę czy nie kupić Rogala ciazowego.

Paalina i Alex czy w Holandii w szpitalu mówią po angielsku? I jak położne? Bo w Polsce są okropne..
Ja dogaduje się po Holendersku..ale raczej niema problemu w różnych miejscach typu lekarz, szpital, urząd o dogadanie się po Angielsku..Wiem że w urzędzie można było prosić o polskiego tłumacza telefonicznie..niewiem jak to wygląda ze szpitalem..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,

Nie wytrzymalam... I przy herbatce musiałam się przywitać [emoji6].


Projekt jeszcze nie został mi wysłany. Czekam do 8:00, i się o niego upomne [emoji6]

Jak tam chorowitki - lepiej?

Aim - wracając do Krakowa [emoji6]. Strasznie mało ludzi widzieliśmy w sobotni wieczór. W lokalach tłoczno, ale na zewnątrz pustki. Szwagier był w szoku [emoji1]. Tłumaczył nam to zjawisko feriami, ale sam temu nie dowierzal. Czyżby efekt smogu? [emoji6]
(Ja niestety dotleniona nim jestem na maxa [emoji19])

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilith sliczny pokoik!!!
Chorowitka zdrowka.
Kasiulka daj zbac po wizycie.
Pracujacym duzo sily :)
Aga zazdroszcze atrakcji ale juz zmeczenia nie koniecznie ;) ja to bym pochłonela czekoladke mmmm

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Kika - a korzystałas z motylka/agrafki ćwicząc uda?
Ja akurat gdzieś w szafie ją mam, i spróbuję się tym pobawić [emoji6]


Kasiulka - powodzenia dzisiaj [emoji3]. Ale jestem ciekawa Twojej wizyty i wymiarów Zosi [emoji5].




Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
aga_k_m fajną masz kadrową :)
Wiesz co nie korzystałam nigdy z takie sprzętu, najpierw spróbuję coś sama poćwiczyć.
 
Aga fajna masz kadrowa i ciacho chyba pyszne np. do takiej kawki zbozowej;)
Aga w Krakowie zaczely sie ferie, korkow nie ma i ludzi tez prawie nie ma, bo wiele wyjechalo. Wczorajbyl tez ogromny smog, dlatego ludzie nie szwedali sie po ulicach tylko byli w galeriach/knajpkach czy zostali w domu:)

Dziewczyny przeziebione kurujcie sie, duzo zdrowka. Widze po wpisach, ze duzo z was walczy z zatokami. Jest bardzo fajny psikacz do nosa z tej serii dla kobiet w ciazy (moga go tez dzieciaczki stosowac). Moj zabral mi moj maz, ktory non stop ma odnawiajace sie zatoki (do nosa juz chyba psikal wszystkim co sie da;)) i powiedzial, ze jest swietny i swietnie dziala:) takze polecam:)

Lilith sliczny pokoj!:) bardzo mi sie podoba, taki stonowany, a jednak nie jest tam mdlo i kolory fajnie wspolgraja:)
 
Hej dziewczyny, ja dalej na feriach tyle ze młody nam sie mega rozchorował, non stop gorączka i kaszel, dobrze ze akurat na te 2 rzeczy wzięłam syrop, ale prawie cały czas w pokoju siedzimy bo nie bardzo można z nim wyjsć :/ akurat teraz sie coś musiało przyplątać ehhhh

Co do imion to sobie podsłuchuje jak ludzie mówią do swoich dzieci, wczoraj słyszałam Lidię która tez była moim typem wiec zapisane :p oprócz tego Lilia i Kamila wchodzą w grę :) syn starszy ma na imię Msteusz

Co do pokoiku to mam juz wybrane mebelki z meblika białe klasyczne, przy zamówieniu robią projekt pokoju za free wiec pewnie skorzystamy, ale podoba mi sie patent różowe ściany i jedna szara z białymi gwiazdkami. Syn ma za to żółty pokój, meble jasno żółte ze zwierzątkami i zielone zasłonki i zielony dywan oraz taki cienki kawałek ozdobnej tapetki idzie przez cały pokój ze zwierzątkami - moze kiedyś zrobię foto i wrzucę ;)
 
reklama
Hejka

Aga mhm uwielbiam takie ciacha!

Lilith sliczny pokioik:-)

Kasiulka kciuki zacisniete!!!

U nas imie dla dziewczynki Jagoda choc bardziej podoba mi sie Kalina( Aga K_M) ale moj nie lubi jak to mowi ruskich imion:p a jakby jednak okazal sie siurek to chyba Eryk aczkolwiek dla chlopca to moze sie zmienic.

Ja zaraz mykam do dentysty:-( a potem sprzatanie dzis druga czesc malowania!! bedzie juz koniec malowania a potem panele i montaz kuchni moze czwartek / piatek bedzie gotowe.

010igov35ye70zfx.png
 
Do góry