reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Martwię się, bo koleżanka jest tydzień dłużej niż ja w ciąży i ona już czuje... może też to kwestia tego, że u niej to już drugi bobas, wtedy podobno wcześniej się wyczuwa.

Karuzela super że napisałaś o warsztatach, właśnie się zapisałam i idę z moją mamą, bo z nią mieszkamy i będzie zostawać z maluchem, więc też się chętnie doszkoli :-)
Ja jestem w 18tc i tez nie czuje[emoji14]czasami mialam wrazenie ze cos sie poruszylo jak trzymalam reke na brzuchu ale tez nie wiem czy to na pewno była dzidzia[emoji14]

Jezuniu dziewczyny ponad 200 postow do przeczytania :D no nic , jem sałateczke owocową i jazda z tym :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej ja też jestem 17t1d i nie czuję, cos tam wczoraj jakies smyranie po lewej stronie poczulam ale nie wiem czy to dzidzius czy jelita ;) spokojnie czekam dalej, mamy jeszcze czas tak jak piszesz w drugiej ciąży podobno szybciej się czuje :) a za tydzień wizyta juz doczekać się nie mogę :)

Widzę, stronę z tymi zajęciami bezpieczny maluch ale nie widzę w jakich miastach się odbywają?
My chcemy się do szkoły rodzenia zapisać.

Zdrówka dla wszystkich :*

Miłego dnia :)
 
Ewella90 mi się wyświetliła mapka Polski, tam były kropki i wybrałam moją okolicę :-) niestety dopiero w marcu jest, ale grzecznie poczekam:-)

Zrobiłam dziś pierwszy raz w życiu ciasto czekoladowe z dżemem pomarańczowym i powiem Wam że się bardzo miło zaskoczyła :-) szybko się robi, a jeszcze szybciej znika :-)
 
Nika mamy watek zakupowy:-)najlepiej tam takie pytania zadawac.


Ja.juz po dentyscie:-) czekam na meza i malujemy.

Mala cos mi ostatnio leniwa musialam ja poruszac i pokopala[emoji14]nie dobra matka.

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Witam sie po dluuuuugiej nieobecnosci.
Kurcze u nas od jakiegos czasu szpital w domu, jak nie maz, to mlody, teraz i mnie dopadlo:-/ masakra jakas, ale z tego co udalo mi sie poczytac to duuuzo z Was tez choruje :-(
Byle do wiosny...
Teraz z mlodym zyjemy balem przebierancow, wycinamy i kleimy, moze wyjdzie nam cos sensownego:p
Ostatnio pani w przedszkolu powiedziala mi, ze nie daja sobie z Mlodym rady na lezakowaniu bo nie chce spac i jest niegrzeczny :-( co z tym fantem?
 
Do góry