reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aha83 - biedny mężul:( niech szybko wraca do siebie :)
Paalinaa - ałć bidulko wspólczuje ze musialaś sie tyle nacierpieć.. Ja od piątku własnie biore antybiotyk ale mam dodatkowo tabl osłonkowe i pije jogurty takze mam nadzieje ze bedzie ok :) i zazdroszcze tak wyraźnych ruchów[emoji14]
Z resztą lilith i kasiulka wam tez zazdroszcze :D
Tak jak aga_k_m napisała ja również co wizyte widze dzidziola ale lekarz sprawdza czy ma sie dobrze i mierzy zeby sprawdzic czy jest ok a nawet ost nie mowil ile ma cm tylko potwierdzil ze z tygodniem ciąży sie wszystko zgadza[emoji14]
Ilka 93 - ja akurat dostalam antybiotyk , syrop na kaszel i do nosa nasometin bo wczesniej leczylam sie tylko domowymi sposobami a po ponad tyg okazalo sie ze to zapalenie zatok przynosowych :) takze zdrowka zycze :*
Maziajka - ja mialam taki czas ze przez 4 dni codziennie beczałam i sie kłócilam z tym moim chopem ale na szczescie minęło uff także obeszlo sie bez boksów :D
Widze że tez nasza gwiazdeczka sie odezwała nono :D zawsze omija mnie najlepsze[emoji14]Co do pokoju to my mamy pomalowany na taki turkus/mięte do tego na suficie jest niebieska tapeta w gwiazdki , taka już byla jak sie wprowadzalismy wiec tylko lekko odświezylismy:D LILITH piękny ten pokoik [emoji173]
Jeszcze temat o imionach był :D to sie powtórze u nas bedzie raczej Dominik a jakby te 20% szans okazalo sie ze bedzie córeczka to Amelka[emoji14]wiem ze popularne ale sie uparłam na to imię :D
Dobra dziewczyny większość przeczytałam , coś tam odpisałam i juz wiem jak to robić zeby sie nie pogubić haha także mysle ze bedzie coraz lepiej :D
A teraz ide szamać zupke szpinakową i coś głowa mnie zaczyna boleć :/ także 10 min przerwy od telefonu :D chyba ze to od przyplywu informacji [emoji23]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A jeszcze a propo imion to mnie sie podoba Dorotka :-D a mezowi Lidia.
Co do chlopaka to nie mam pojecia, lekarz mowil, ze raczej bedzie dziewczynka, ale to nie na 100%.
Ruchow dalej nie czuje :-(
Mialam miec zakladany pessar, ale kosmowka w ujsciu i nic z tego, oby sie podniosla...
 
hej dziewczyny :) gratuluję i zazdroszczę ruchów! i współczuję chorób, ale widzę że powoli wychodzicie z tego :D

mam takie pytanie, suplementujecie się witaminą D3? ja jeszcze przed zajściem [we wrześniu] miałam niedobór, cośtam poniżej normy i lekarz mi dał vigantol - D3 w kroplach, brałam najpierw większą dawkę, a jak juz miałam w normie to zostało przy 2500mikrogramow + w femibion natal jest 10 mcg ( 400 j.m.).

robiłam w sobotę badania i z głupoty machnęłam D3 [jest w promocji do końca stycznia w slaskich laboratoriach analitycznych :D:D] bo myslałam że skoro tyle jej jem to może mam ZA DUŻO?! no i dziś mam wynik na mailu a tam... 33 ng/ml a norma 30-100..
zastanawiam sie jak istotna jest, troche sobie odpuscilam witaminy przez 2 tyg, bralam co drugi dzien itd

poza tym morfo mam ok a crp 3,0 [ząb mnie pobolewa, może to od tego] :D
 
Witam, jestem tu nowa, więc nie zdążyłam jeszcze zapoznać się z wszystkimi wiadomościami i podejrzewam, że mi się to nie uda. Jakie stosujecie kremy na rozstępy? Ja używam Mustella, ale nie ukrywam, że cena mnie nie zadawala. Macie coś godnego polecenia?

Nika 999 ja jestem 17 tyg. 2 dni i u mnie też cisza, czekam z niecierpliwością.
 
Witam, jestem tu nowa, więc nie zdążyłam jeszcze zapoznać się z wszystkimi wiadomościami i podejrzewam, że mi się to nie uda. Jakie stosujecie kremy na rozstępy? Ja używam Mustella, ale nie ukrywam, że cena mnie nie zadawala. Macie coś godnego polecenia?

Nika 999 ja jestem 17 tyg. 2 dni i u mnie też cisza, czekam z niecierpliwością.

Ja tak samo 17tyg.2d :)

Na poczatku używałam kremu z ziaji mamaija ale teraz sie przerzucilam na palmers i bio oil i póki co jestem zadowolona :)
 
Zanim weszłam na komputer obstawiałam ile będzie nowych stron do przeczytania pomyliłam się o 5 :( było więcej niż myślałam :)

Dziś byłam Drogie Panie w banku, żeby zamknąć już dawno nieużywane konto bankowe. Przedstawię to na zasadzie rozmowy (J) - ja, (K) - kobitka obsługująca w banku
K : proszę o kartę bankową
J : podaję kartę, mówiąc "ona już jest od kilku miesięcy nieaktywna"
K : ależ proszę Pani nie TĄ kartę tylko tą AKTYWNĄ !
J : ale ja nie mam innej .... :( mam tylko tą i tylko tą miałam
K : no to ja Pani tego rachunku nie zamknę jak Pani tamtej nie ma. Proszę poszukać w domu.
J : ale ja żadnej innej nie dostałam, tylko tą miałam, pocztą też żadna nie przyszła
K : no to ja nie zamknę Pani konta, proszę zadzwonić na infolinię i przyjść jutro
J : [zadzwoniłam od razu na infolinię w tym banku i kobitka mi powiedziała, że może mi po prostu dezaktywować tą kartę, że niby została zagubiona - zgodziłam się i powiedziała, że od teraz może Pani spokojnie konto dezaktywować i koleżanka w banku też ma te same możliwości dezaktywacji karty co my na infolinii- proszę jej o tym przypomnieć] Wracam do kobitki...
K: ooo załatwiła już Pani ?!?! ale ja tu nadal widzę aktywną kartę, nie zamknę Pani tego konta, proszę przyjść jutro.
J : ale Pani z infolinii mi powiedziała, że już mam ją dezaktywowaną w tym dniu i w tym momencie, ja zaczekam....
K : [wkurzona] a Pani wie, że ma Pani tutaj na tym koncie na minusie i musi Pani dopłacić??
J : ale jak to ?? za co ??
K : za tą aktywną kartę !!
J : za tą, której nigdy na oczy nie widziałam ?!?!
K : Kobitka się uśmiechnęła : "DOKŁADNIE!"
J : To ja przyjdę jutro... i wyszłam...

A morał jest krótki i wszystkim pewnie znany : konto bankowe masz - zostaniesz wycyckany.....
Dziękuję!


Mamusia dziękuję za radę. Miałam problemy żołądkowe jako dziecko. Ten objaw zgagowy mam tylko w ciąży, w każdej tak samo. Nie pali mnie sam przelyk ale jakby rozchodI się na płuca, jak przelykam to je ściska, jakbyś gorac lub lud polykala nagle. Mam wstręt do soli w tej ciąży i niedosalam, na wieczór nie jem jabłek.. Nie wiem już co o tym myśleć.
Dobrze, że ból minął. Nie było to nic skurczowego??

Właśnie jak Ci się cofa treść to bardziej masz problem z rozkurczem zastawki między żołądkiem a przełykiem, dlatego żadne rozkurczowe tutaj leki na to nie pomogą :( jedynie co to jakieś leki zobojętniające tą treść co się cofa i odpowiednia dieta..... Lilith, koniecznie powiedz to lekarzowi bo to z tym bólem trzeba koniecznie sprawdzić.
 
Witam, jestem tu nowa, więc nie zdążyłam jeszcze zapoznać się z wszystkimi wiadomościami i podejrzewam, że mi się to nie uda. Jakie stosujecie kremy na rozstępy? Ja używam Mustella, ale nie ukrywam, że cena mnie nie zadawala. Macie coś godnego polecenia?

Nika 999 ja jestem 17 tyg. 2 dni i u mnie też cisza, czekam z niecierpliwością.
U mnie 17t4d :D ja uzywam oliwki z babydream z rossmana:p

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agniesiam_86 zapraszamy do naszego grona:) uzywam musteli, w zeszlej ciazy tez uzywalam i na brzuchu ani jednego rozstepu nie mam. Dziewczyny zachwalaly jeszcze serie z rosmana babydream, mam zamiar wlasnie dokupic tezz tej serii specyfiki:) jest olejek - dla odwaznych;) bo z olejkiem sojowym;) krem i mleczko (juz bez tego olejku)
 
Do góry