reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Karuzela u nas od początku silny odruch moro, mała też się często krztusi i wydaje przedziwne odgłosy. Położna mówiła że jest ok., że maluszki tak mają, to ja sobie nawet nie wkręcam że jest inaczej.
 
reklama
Pumelova właśnie wiem że po miesiącu powinna się zmniejszyć ilość kupek ale mój ma dopiero 3 tyg. Tak samo ten skok rozwojowy miał gdy skończyliśmy 2 tyg. Trochę wcześnie, bo jak czytałam pierwszy powinien mieć miejsce w ok 5 tyg. No ale zaczął płakać łzami, zaczął się częściej uśmiechać i potrafi się wpatrywac czyli to co jest po 1 skoku więc go miał... chyba to będzie taki szybki chłopak.

Matka jeszcze madwoman została ;) ale do niedzieli urodzi jak nic ;)

Karuzela mam nadzieję że bilurbina będzie wlascila. A twój kuba po prostu spiacym dzieckiem ;)

Aniek to mój też się przyssal do wlochatej klaty, tak samo u mojej mamy też szuka cycka. A z pijawka najlepsze <3 hahaha Nie każdy czuje potrzeby takiego picia, mój to co chwilę się w ciągu dnia szuka cycka. Ze nawet Wit. D lize że smakiem. Ja mam te kapsułki odkrecane i dobrze się je podaje wg mnie. Ale kto co lubi ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewol Właśnie idziemy na spacer i do apteki, to muszę te vit kupić i spróbować.
Moja nie płacze łzami,ale wpatruje się i próbuje nawiązać "konwersację" , uśmiecha się jak do niej mówię, adopiero w środę będzie miała 3 tyg.
Kupek narazie sporo, ale mniej niż było.
 
Nie wiem, do picia :D ale zdziwiło mnie to, bo pamietam, ze kiedys w ciazyccialam kupic aloes do picia, ale przeczytałam na opakowaniu, ze kobiety w ciazy nie powinni. W necie znalazłam, ze dzieci do 2r.ż. Tez nidp


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Przyszla mamusia gratulacje!!!

Wiecie jaka ta moja zaraza silna. Kręci się po całym łóżeczku, ja ją na bok a za chwilę ona na plecach. Kładę na środku a ona przy szczebelkach po jakimś czasie...

Karmimy się na żądanie, nocki spoko je i śpi. Starsza dziś przyszła o 4.40 i nie chciała już spać bo jasno i stwierdziła ze szkoda czasu na spanie.... Ja Pole na rękach i przysypianie na siedząco :D masakra dziś pakuje moje panny nad morze... Ale będzie tydzień tylko ja Pola i mężu.. tego nam chyba trzeba...
Na niedzielę zaplanowany grill z siora i jej chlopakami.

Wyskoczylam nawet dziś do bankomatu i sklepu, młoda została z teściową.
Obiad oczywiście na mojej głowie....
Ale dajemy radę :)
 
Karuzela a kiedy masz pomiar? Na pewno już spadła bo tak wysoko utrzymuje się tylko na początku:-)

Aniek super że masz taki kontakt dobry z synem, ja mam taki z mamą - przyjacielski:-) moja chyba też porzuci smoczki ale mam jeszcze nadzieję że się przekona
Ja mam Vita D - w kapsułkach
Gratulacje ogolenia! ;-)

Emol ale coś czytałam że te skoki są ruchome w czasie w zależności czy się urodziło przed czy po terminie więc możliwe :-)) moja ciągle szuka cyca od 3 dni ale ja jej go ciągle podaje:D

Ola W ja miałam taki aloes do picia - taki miąższ, ok 100zl za litr - piłam to 3 miesiące (lyzeczka dziennie) i schudłam 10 kg bez diety i ja i mąż bo to dobre na przemianę materii. Potem teściowa to piła i też schudla. Polecam :-) i właśnie przestałam pić bo zaszłam w ciążę;-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluje nowym Mamusiom [emoji18]

Pumelova Szymek tez nie chce pic z calmy ale z butelki chicco ladnie pije.
Jak szczepisz Agatke?

U nas tez czerwona kropka na ramieniu. Mam nadzieje ze zejdzie szybko.

Szymek tez od poczatku sie przekreca na boki.
Pytalam polozna czy to normalne to powiedziala ze jest silny i do tego charakterny i kiedys da nam popalic.

Madwoman213 [emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Do góry