reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova mojej sie to unormowalo kilka dni temu wczesniej karmilam najkrocej 20-30 min no i wczesniej w ogole nie bekala.
Dzieciaki nabieraja masy to i maja sile mocniej i szybciej ssac wiec szybciej sie najadaja.
Moja smoka ma lovi innych nie chciala


Co do sladu po szczepieniu moja ma taka gulke jakby cos bylo w srodku ale nic z tym nie robie poki co.

Do picia nic malej nie daje zadngch herbatek aloseow itp.Kropelek tez zadnych, poki co zna tylko smak cyca i wit D.:D

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewella ja dawałam na początku po konsultacji z lekarzem max dawki czyli 15 kropel tego mojego (bo u mnie jest 15 max) nie częściej niż co 3h. Kilka dni była masakra ale po 3-4 było lepiej, najlepiej to chyba po tygodniu i wtedy zaczęłam podawać coraz mniej i teraz daje 7 kropel. Dajesz jej 2-3razy dziennie? Zobacz jak jest w ulotce i spróbuj więcej. To i tak wydala. Ja dawałam bardzo dużo na początku jeszcze na zmianę z delicolem co karmienie przez 1 dzień.

Emol w sumie nie wpadłam na to że przecież mogę netflixa zapuścic. Dzieki:D porownan już w sklepie te smoczki, może się przekona jeszcze, dziś wsadzalam to nie wypłuwala ale też nie ssala. Może woli ten avent jednak. Zobacze. Dziś odpukac spala 2h po karmieniu! Może nasz kryzys mija [emoji173]
Ale jest chyba taki etap że maluszki zaczynają robić mniej kup albo nawet jedna na kilka dni, prawda? Może już to macie z misią. Moja pewnie całe życie będzie walić 7 dziennie

Maziajka czyli niedługo czeka nas zmiana:-) fajnie :-) w sumie mniej jej się ulewa ostatnio.
A powiedz mi bo Ty jesteś ekspertem od spraw cycowych:p boli mnie jedna pierś w jednym konkretnym miejscu od 3 dni, nie wyczuwam tam nic twardego, jest taka tkliwa, nie mam problemu z karmieniem nią, nie mam zaczerwienienia, nie jest ciepła - to może być jakiś zastój/zapalenie? Bardzo miejscowy jest ten bol. Kiedyś z 10 lat temu w tym miejscu miałam biopsje bo było podejrzenie guzka ale wyszło że to tylko ubity tłuszcz. To może tak bolec? Myślałam czy nie iść do lekarza ale mnie to raz boli raz nie, np w tej chwili nie - ale nie wiem do jakiego. Czy na usg piersi do poradni schorzeń sutka czy do poradni laktacyjnej?



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova wydaje mi sie ze gdybys miala zastoj to juz dawno bylaby goraczka i bol by narasta.moze to byc faktycznie ten tluszczak.
Przy zapaleniu bol jest miejscowy ale jest caly czas szczegolnie przy dotyku, ja nawet chodzic nie potrafilam bo tak bolalo.
Powiedz moze o tym na wizycie popologowej u gina.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova wydaje mi sie ze gdybys miala zastoj to juz dawno bylaby goraczka i bol by narasta.moze to byc faktycznie ten tluszczak.
Przy zapaleniu bol jest miejscowy ale jest caly czas szczegolnie przy dotyku, ja nawet chodzic nie potrafilam bo tak bolalo.
Powiedz moze o tym na wizycie popologowej u gina.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki:) jak tak długo nie przejdzie to na pewno pójdę do jakiegoś lekarza, a u gina wspomnę to moze machnie usg.
[emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leoś się budził na jedzenie o 1 i o 5 więc fajnie :blink: Espumisan i Delicol mam w razie czegoś, ale jeszcze odpukać, nie musiałam używać. W sumie to On będzie miał dopiero w pon 2 tyg, koło3 tyg pewnie się zacznie bajlando. Chociaż od kilku dni widzę, że jak mu gaz przez kiszki przechodzi to się gniecie i czasem tak głośno krzyczy , po tym oczywiście po jakimś czasie jest bąk lub qpa więc się nie ma co martwić. Nadal robi ok 8 kup dziennie.
Od początku przyzwyczajam Go do przepajania wodą, bo z K zaczęłam ok 3-4 mies i przez miesiąc mu na siłę wciskałam aż zakumał.
Herbatki koperkowej chyba nie będę używać, bo u K nawet rozcieńczona powodowała rewolucje brzuszkowe.
Ok 12 dziadki zabierają K, ja robię leczo na obiad i mam nadzieję na drzemkę.
Buziaki :*
 
U nas też czerwona kropka na ramieniu oby się nie ciaptalo.

Jak nie miałam na co narzekać u Kuby tak od kilku dni ma tak nasilony odruch moro że stale go wybudza, jest niespokojny, często się dlawi, charczy i różne odgłosy wydaje (nie wiem czy to jest ta wiotkosc krtani czy co bo przy corce tego nie bylo).
Czekamy na spotkanie z fizjo i ciekawa jestem czy to problem z napięciem czy samo przejdzie czy jeszcze coś innego.
To że przysypia notorycznie a nie je aktywnie to już nawet nie wkrecam sobie że bilirubina nie spada tylko czekam na kolejny pomiar.
 
reklama
Przyszła Mamusia gratuluję! Witaj Martusiu❤

Pumelova moja też ssie wszystko co dorwie. Wczoraj się do kudłatej klaty tatusia przyssała. a ostatnio młodemu do ręki jak jej pilnował i wrzeszczał" zabierz tą pijawkę":-D najstarszy braciszek się bardzo cieszy. Chce żeby mu zdj.posyłać i żałuje że jeszcze go tu niema. Bardzo mnie wspiera duchowo, bo mamy od zawsze wspaniały kontakt jak przyjaciele
. Z karmieniem butelką nie pomogę bo ja dokarmiałam tylko 4 dni i teraz tylko pierś. Maja na każdy podany smoczek reaguje naciąganiem się, tak że nie wiem czy się uda.
Gratuluję zakupu.
Myślę że przy zastoju ból by nie przechodził.

Karuzela u nas od 3 dni czerwona kropka i narazie nic więcej. miałam nadzieję że chociaż to ropienie nas ominie.

Madwoman to kciuki już tylko za ciebie. Dasz radę!

Misia gratuluję sukcesu ze spaniem, super!
Za to ja jestem tak wydojona że aż boli.

Ola W nigdy nie słyszałam o aloesie. To niby jaki i w jakiej postaci?

Emol wiadomo każde dziecko inne. Jak widzisz że Arturowi odpowiada dopajanie to ok. Niech się napije maluszek.

Maziajka a jaką macie Vit D my mamy tę z pompką Juvit i chyba małej nie pasi, muszę inną kupić.

Noc u nas w miarę fajnie po za tym że młoda ciągle stęka to ja i tak nie śpię. Od 5.50 znów ciągle płakała i prężyła się, dopiero zasnęła. Tylko przy piersi była chwilami spokojna.
Wieczorem zaszalałam jak mąż wrócił, ugotowałam gar leczo i pomroziłam kilka porcji , na dziś zrobiłam makaron z sosem z kurek. No i podczas prysznica ogoliłam się WSZĘDZIE:tak:
I znów wisimy na cycu po 0,5godz.snu.
 
Do góry