reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Madwoman na mojej sali w szpitalu było gorąco jak w piekle :D kciuki żeby jutro tzn dziś już poszło! Zamykasz moja droga szanowna listę lipcowek[emoji173]

Kasia831 moja ssie wszystko, rączki, ubrania, nos mojego meza, co złapie to ssie mały gremlin.[emoji173] oj walka z hormonami - powodzenia!

Aniek rozumiem Cię z tym głodem. Ja odkładam młoda jak poplacze 2 minuty nic się nie stanie i robię sobie jeść:-) ale fakt, dieta cud przy dziecku bo nie ma czasu:D jak Twój starszy syn w ogóle reaguje na mała? Jest w takim wieku że mógłby mieć swoje więc z ciekawości pytam :D
A co do pożycia to oczywiście też czekam do wizyty która mam po 2 miesiącu a nie po 6 tyg i właśnie informowałam o tym męża:D
Też tak miałam - im mniej młoda płakała tym lepszy miałam humor, także z dnia na dzień będzie lepiej!

Aim gratuluje udanej wizyty. Ja się planuje na brwi zapisać - szaleństwo.

Ewella no słabo u mnie, wczoraj mąż ja wziął na spacer o 19 i płakała cała drogę, ewidentnie jej nie podchodzi temperatura. Ale w sumie większość czasu jak mnie nie było w domu to płakała bo chciała cyca. Biedne dziecko- ale spodniczke sobie kupiłam [emoji173]
Hahaha ja też chce tabletki:D chyba bym się pochlastala!

Katja gratuluje[emoji173]
Misia gratuluje [emoji173]

Hmm nie pomyślałam o czytaniu ksiazki, siedzę w intrrnetach jak już się napatrze na mojego robaczka

Chybra ja czyscilam octeniseptem bo tak mi powiedzieli w szpitalu
Mojej odpadł po ponad 3 tyg

Karuzela gratuluje 6tyg! [emoji173]

Ewella coś jej w tym domu nie pasuje ewidentnie :D

Maziajka [emoji173] moja też już ma 2 podbródek i takie kity że aż trudno uwierzyć:D jeszcze trochę i będzie jak ludzik michellin
Pocieszasz! Ale my już mamy 5,5 to się teraz niedługo tak zmieni? Ale w sumie fakt że moja długo nie je tylko często

Kylesa zaczęły się jak miała ok 2tyg i skończyły się tydzień temu tzn miała 4,5 albo 5 skonczone ale tylko dzięki kropelkom z epumisanem- ona bardzo lyka powietrze jak je bo tak ssie. Myślę że układ pokarmowy też dojrzewa ale kropelek nie odstawie bo się boję:p ale ograniczylam dawkę do połowy co 3h

Patuszka Aniek Ci napisała wszystko co mogła:D ja że swojej strony - podawałam enzym laktazy ale pomogło tylko trochę , nam pomógł simetikon w 100% bo teraz kupy robi bez płaczu.

Przyszła Mamusia gratulacje [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Problemy dnia wczorajszego - wyszlam, zostawiłam odciagniete mleko... młoda NIE CHCE BUTLI no szlag mnie trafi :/ oczywiście nie chce tej cholernej calmy za 60zl:D myślicie że z jakąś inną się uda? Bo przecież nigdy nie wyjde://

Problem nr2. Ma w dupie inne smoczki. Dalam jej śliczne nowe smoki lovi, ale aż ma odruch wymiotny jak jej wsadzam - jest szerszy niż ten z aventu choć krótszy jest. No i zaś kasa wydana niepotrzebnie.





Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przyszła Mamusia Gratuluję:)

Pumelova no to zakupy udane ale szkoda, że mała nie chce jeść z butelki . My mamy zwykłą butelkę malutka z aventu ładnie z niej piję a jak próbowałam butelkę lovi wcześniej to ryczala.
Wiesz co ja w ciąży cały czas gdzieś chodziłam to ona też teraz w domu nie lubi siedzieć :p
Ze smoczkiem nie pomogę bo moja lovi też nie chce a takie ładne kupiłam w ciąży. Zobacz jeszcze tej firmy MAM.

Iga zjadła o 00:30 I wszystko ulala teraz znowu je zobaczymy.
 
Przyszła mamusia gratulacje

Pumelova ż calmy trzeba się napracować żeby coś poleciało, dopóki nie pociągnie nie wie że tam mleczko czeka. Spróbuj może lovi albo avent. Myślę że to kwestia nauczenia picia ż butelki a nie z piersi która ma na codzien. Próbuj podawać raz na jakiś czas w butelce niekoniecznie jak musisz wyjść. Nauczy się:-)

My od 2 na cycusiu, oczy mi się już zamykaja,
Jak u waszych dzieciaków wygląda miejsce po szczepieniu szpitalnym? U nas pojawiła się czerwona kropka i chyba będzie się ten płyn zbierał.
 
Nawet nie wyobrazacie sobie jak chcialabym byc juz po. Wlasnie ktg podlaczyly i mam cicha nadzieje na sniadanie i kroplowka. Przy wczorajszej dawce kazala podlozyc podklad bo wody odejda... guziczek. Obysmy dzisiaj sie tulili bo to 8 dnien po terminie.... boje sie o babelka.
Wszystko swedzi..wrrr...no coz wybaczcie ze tylko o sobie ale nie potrafie sie skupic.
Czyli musze zamknac liste, czulam ze bede ostatnia.
Milego i w koncu chlodniejszego dnia :-)
 
Aniek dziękujemy!
Chybra u nas był grany octenisept, a potem spirytus. Pępek odpadł po 3 tygodniach i jednym dniu jak mu po mogłam kreceniem.
Emol my nadal jedna wielka kupka dziennie.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny będą się maluchy prężyć i stekac bo robią 2 to chyba jedyny powód. Dorosły też stękał a ma lepszą pozycję bo siedzi.
Przyszla_mamusia gralulacje.
Pumelova Grześ też nie chce calmy ale ślicznie ssie aventa.
Karuzela u nas już strupek od szczepienia i czerwone.
Madwoman powodzenia.
Dziś był nocny sukces Grześ spał 6 godzin, trzy razy się budzi łam czy wszystko ok. Za to pokarmilam 10 min z jednego cyca a z drugiego muszę ściągnąć choć troszkę, bo się nie położę taka gula :) zobaczymy ile jeszcze pospi.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella z aventu dostaliśmy gdzieś to spróbuje i z TT też dostalismy. Ale ona już z tej calmy jadła kiedys, oszust maly. Muszę porównać te smoczki na żywo. Któraś pisała że te MAM są malutkie.
Na pewno wszystkiego nie ulala:D to się podobno tak wydaje. Moja jak w zegarku dzięki bogu noce są spoko, 22 spać 2;30 jemy i 6;30 jemy.

Karuzela no właśnie ale ona już z tej calmy kiedyś jadła jak wyszłam do lekarza. Mam jeszcze avent i tt więc będę próbować bo tak to stres jak wyjdę, chyba że się młoda wcześniej ustatkuje w koncu.
U mnie po tym pierwszym szczepienia ponad tydzień temu zrobiła się kropka czerwona, potem zebrał się płyn i teraz już na strupka.

Madwoman to teraz wszystkie z nas trzymają kciuki tylko za Ciebie![emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Oo misia dałaś mi nadzieje. Spróbuję w weekend avent:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karuzela u nas tez czerwona kropka, ale poki co plaska.

Dziewczyny czy słyszałyście o podawaniu niemowlakowi aloesu? Wlasnie "znajoma" ze szpitala mi pisała, zebym broń Boze nie podawała edpumisanu. Tylko naturalne metody i aloes do picia.
Słyszałam o herbacie z kopru (nota bene podobno nie powinno sie jej podawać wg najnowszych badan), o przepalaniu woda, o wodzie z glukoza (stara metoda) ale No o aloesie nie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pumelova tyle tego było że myślałam że wszystko ;)
Fajnie że macie już stałe pory, ja próbuje nauczyć ją kłaść ok. 21 bo zasypiala po 22 ale dla mnie to już późno ;) wczoraj się udało ale o 5 był wrzask bo ewidentnie ją ten brzuch boli.. daje espumisan od 5dni może mało bo 2-3 razy po 10 kropel?

Ola W nie słyszałam ani nie czytałam nigdzie o aolesie żeby podawać dziecku, ja daje wodę czasami i herbatę koperkowa ale rozcienczona z wodą.
 
reklama
Aniek położna mówiła że nie muszę dopajac i może kilka dni nie być kupki. Ale jak widzę że go meczy plus takie upały to dostaje koperku kilka lyczkow. No raczej mu nie zaszkodza. Mój dzisiaj był odkladalny ale jak ubudzil się o 4 to po jedzeniu ponad 1h marudzil. Przekladalam go na brzuszek ale dalej nie zadowolony. Jak się okazało, wzięłam go do siebie to przestał marudzic i chwilę później zasnął. Więc też chciał czuć mamusie. A ja wizytę mam pod koniec sierpnia czyli 7 tyg po porodzie i pewnie tabletki będę chciała.

Pumelova ja właśnie wszystkie książki co chcialalam to przeczytałam w ciazyvi nic nowego nie kupiłam po porodzie więc również jak karmię to siedzę w internecie. A jak mały śpi to na yt odpalam doctor g lekarz sądowy - film dokumentalny i np ogarniam obiad słuchając o zgonach. Czasami zdarza sieć ze jakcl maly się ubudzi to i on ze mną tego "słucha". Ja mam butle z babyono i ładnie ssie, Ale mój to przyzwyczajony do butli jest. Ale ona kosztowała z 12 zł w auchanie. Ja polecam NUKa, dostałam taki od razu w szpitalu, a buzie to on wtedy miał małą więc myślę że dla Agatki to będzie pasował i nie będzie odruchów wymiotnych. Smoczek też kupiłam w auchanie za 6 zł chyba.

Przyszła mamusia już jesteś terazniejsza mamusia ;) gratuluję! Niech śpi martusia bo poród to dla niej też nic przyjemnego.

Karuzela właśnie mówili w szpitalu, że to może się babrac. A u nas tylko czerwona krostka i się nie zapowiada babranie.

Kawałkami myśl o sobie bo i my Ciągle myślimy o tobie i dobrze że wiemy co u Ciebie. Mam nadzieję że dzisiaj pojdzie.

Misia to fajnie, że juz regularnie. My 4 dzień już bez kupy :( gratuluję spania! Wielki sukces!
My spaliśmy od 22 do 4 ale tak jak pisałam wyżej. Zjadł i potem marudzil i marudzil dopóki go nie wzięłam do siebie. A teraz właśnie się obudził i cycus.


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry