reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova jestem ciekawa opini Twojej cioci na temat nie platnych pleumokokow :-) bo najpierw wszyscy mowili zeby nimi nie szczepic tylko zaplacic za te lepsza a teraz jak z pediatra rozmawialam to mowila zeby szczepic. Mam z nimi zgrys i bede wdzieczna za opinie Twojej cioci :-)
 
reklama
Karuzela nadal bez zmian mm plus to co uciągnie ode mnie ale teraz mam wagę i mogę kontrolować ilości jakie ode mnie wyciągnie. Póki co malusieńko mam nadzieję, że coś z tego będzie ;(

Pumelova ja usłyszałam coś dziwnego od doradcy laktacyjnego bo nie widziałam tego nigdzie w ulotce ( chyba, że coś mi umknęło wtedy biję się w pierś), że calma jest dla dzieciaczków od 6. Tygodnia... jeśli tak, to może jeszcze kasa nie została stracona ;) chociaż moja pije z tego ładnie ale troszkę ją zalewa [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dokładnie ten piłam:-)
Emol w równe 3 miesiące - poronilam na początku lipca a 2.10 jechałam na wakacje i między jednym a drugim piłam. Dla mnie najważniejsze było to że nie cwiczylam, jedynie dużo spacerów chodzenia bo zbieramy pokemony więc min 5-10 km dziennie. Bo na nie lubię ćwiczyć:p

Abed ciocia powiedziała że jeszcze nam powie które szczepionki ale pamiętam że mówiła że wystarcza te zwykłe pneumokoki 11 szczepow tam jest bodajże? A w tej płatnej 13? Na pewno napiszę jak mi powie dokładnie :-))))

Judith moja już kiedyś z niej piła ale może zapomniala. Cóż miło że nie zdradzi cycusia[emoji173] będziemy jeszcze z nią próbować:D pamiętam że ja też zalewalo w calmie. Dziwny ten smoczek tam.

A moja dziś postanowiła się pogodzić ze smokiem z aventu i od nowa go ssie. Nie zrozumiesz kobiety :-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Judith będzie ale to z miesiąc trzeba się starać. Ja głównie mm dawalam i mój pokarm na cały dzień to było z 60 ml. Teraz ciągle pierś a do tego tylko 30 ml mm Max 60 na dzień. Czasami jest tak że i cały dzień bez mm ale to rzadkosc. Więc się da. Nie poddawaj się.

Dziewczyny sprawdzie jak z niego cieknie. Ja mam butelke twistshake i też była od 0+ tylko ze z niej jak wlałam wodę i odwrocilam to kapalo i młodego zalewalo. Z babyono teraz kupiłam to nic nie leci jak się odwróci. Zróbcie test. Nie każda butla ma odpowiedni smoczek od pierwszych dni.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje! :*

Moj dzis był cały dzien dzieckiem idealnym, a wieczorem zrobił afere... ale jaka....
Okazało sie, ze był głodny, ale my staramy sie pilnować godzin jedzenia. Wiec było ciezko.
I tak wczoraj idealna kąpiel i wszystko co po niej dzis było dramatem i krzykiem i rykiem z zapowietrzeniem...
A w ciagu dnia wystarczyło dluzej przytulać i potem spał spokojnie. Na wieczor nadrobil.
Nie siem, mam w sobie za mało spokoju, ale zaden relaks mi nie pomoze, bo taka moja natura :/ ze denerwuje sie szybko i bardzo... naert jak nie okazuje. Wiec jak on to wyczuwa yo mamy przewalone


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ola W niestety dzieci czują niepokoj, stres rodzica. Nawet dorosły jest w stanie wyczuć niepewność innego człowieka. To dziecko i niestety będzie płakać bo inaczej nie powie. I jak płacze to mów sobie ze on się z Tobą komunikuje a nie chcę robić na złość. :*

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Paninka jak pakowanie? Udanego wypoczynku dla dziewczynek.
Twoja malutka już duża, to i silna

Pumelova dzięki. Ogolenie, mała rzecz a cieszy.;)
Oby u was ten czas spania pozostał, a najlepiej się wydłużył.
Dołączam do pytania Abed dot.szczepień. Pewne źródło wiedzy jest cenne.

Katja to na policzku, to może być trądzik niemowlęcy? My mamy jedną potówkę pod paszką i jedną na szyi.

Kasia nie ma to jak stanowczość i dobre podejście do dziecka:) może to jest jakieś rozwiązanie na te nasze szkraby?

Madwoman już po?

Byliśmy dziś pół dnia na powietrzu. Po południu spacer, odwiedziliśmy babcię, karmienie, przewijanie. Następny spacer do apteki, do domu na karmienie i przewijanie. Poszłyśmy po tatę do pracy i o 20.00 w domu, karmienie, przewijanie. Zadzwonił do nas pan, że ma wózek(kupiłam dziś 2 wózek)pojechaliśmy i jest nasz:p.Majusia dziś była wyjątkowo zadowolona z kąpieli, przy wycieraniu marudziła, karmienie ze30min.
Od 23.00 do teraz z tatą śpi. Ja ogarnęłam górę prania na 3 razy i powieszane.
Moje Sab simplex przyjadą dopiero ok15 sierpnia, :confused:chyba jednak kupię coś na już?
Aaa opierdzieliłam dziś kobietę w aptece. Mam jedną aptekę gdzie wszystko jest tańsze i mają podjazd z tyłu budynku dla inwalidów i wózków, lubię tę aptekę. Jak już tam zaczłaptałam, to pani mnie przez okno poinformowała, że drzwi od strony podjazdu są otwarte do 16.00 . a z przodu budynku do wejścia 8 schodów. Nosz ku..a to inwalidzi i matki z dziećmi nie mogą kupić leków po 16.00??? To ja mam dziecko przed apteką zostawić??? Usłyszała pani jak bardzo byłam wkurzona.:crazy:
 
Do góry