reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ola ja mam do czynienia z aloesem od 9 lat.Można podawać niemowlakiem ale od 3 miesiąca i to tylko po kropelce bo teraz układ trawienny mógł by sobie nie poradzić.Należy pamiętać ze aloes jest silnie odtoksyczniajacy i mogą pojawić sie chwilowe skutki uboczne t.j wysypka.Aloes jest super na trawienie.
Pumelova moja nie akceptuje smoczka tt ale butle tak natomiast wczoraj dałam smoka MAM i już jest uzależniona, jest fajny i zgrabny.
Cdn

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madwoman dasz kobieto radę!
Od wczoraj młoda troszkę spokojniejsza ale też trochę zmieniłam podejście, na takie bardziej stanowcze.Zauważyłam że jak ją tak ciumkam i non stop czule przemawiam to ma mnie w dupie.A jak tak pewnie i stanowczo ją uspokajam to przestaje ryczec i mnie słucha, tak jakby potrzebowala mojej siły.Udało mi się od wczoraj juz kilka razy tak ją uśpić bez noszenia w łóżeczku, non stop.podchodzę jak marudzi i zapewniam ze jest bezpieczna, że mama i tata są przy niej i uspokaja się.A jak do niej gadałam współczująco to ni huj* :/ Teraz pięknie śpi w ogródku.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madwoman dasz radę jesteśmy z Toba!

Liluli nie pamiętam bo ciocia mówiła nazwami szczepionek a nie normalnie 5w1 czy 6w1 ale wiem że jedne płatne a pneumokoki nie płatne tylko standardowe. Ale zaraz kończymy 6 tyg to zagadam i napiszę:-)
Szkoda tylko tej kasy na calme!:-)

Katja mamy :-)

Kasia832 o tym smoku MAM już pisaly dziewczyny, obadam w sklepie.
Haha dobre to z tym ciumkaniem. Uśmiałam się:D

Nie chce zapeszac ale młoda dziś spala 3 razy już dłużej niż po 2h więc chyba kończymy kryzys. Teraz leży i nie płacze pod karuzela [emoji173]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katja my mamy po jednej na czole, policzku i szyi.

Mad woman trzymam kciuki aby szybko poszło.

Kasia może to jest metodą. Ja się nie rozczulam jakoś bardzo, jak płacze to na chłodno podchodzę, najpierw pampers, potem cycus, uspokojenie, zapewnianie ze wszystko ok. I jak już jest spokojniejszy to całuje to ciałko i pomagam kupkę zrobić mówiąc że rozumiem że go to boli ale kiedyś wyjdzie.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia a możesz polecić gdzie taki aloes najlepiej kupować? Moze jakis konkretny? Tzn firma :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Olu ja używałam aloesu firmy Forever living products, 1l kosztuje ok 120 zł ale zaraz sprawdzę na allegro i ci podesle linka.A później szukałam tańszych alternatyw i jest taki aloes Dr Gaja, też ok tylko to jest sok a tamten zawiera miąższ i dlatego jest taki drogi.Już szukam

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova a te 10 kg to w jakim okresie czasu było? Miesiąca, 3, 6, 1 roku?

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry