reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
A my dzisiaj mieliśmy mieć szczepienie, ale że mały dalej kaszel to przełożyłam na 2 listopada. Chociaż lekarz stwierdził, że jak nie ma gorączki to nie ma przeciwskazań. Ja jednak jestem innego zdania i wolę się wstrzymać. Mam nadzieję, że kaszelek przejdzie bo na niedzielę mamy umówioną pierwszą lekcję pływania dla Szymcia :)
 
My po szczepieniu. Mała się nawet nie rozplakala:) waży 5.6kg i ma już 63cm. Mamy na suchą skórę stosować emolienty i jakąś maść przepisała lekarka.
 
My po szczepieniu. Mała się nawet nie rozplakala:) waży 5.6kg i ma już 63cm. Mamy na suchą skórę stosować emolienty i jakąś maść przepisała lekarka.

To masz zuch dziewczynkę =D>
Moja z tych wrażliwszych ale i tak było lepiej niż ostatnio,chyba się bardziej przestraszyła niż zabolalo :-)
My też myjemy w emolientach że względu na ciągle suche nóżki :-)
 
U nas tez nóżki właśnie są suche. Nie mogę rozszyfrować z recepty co to za maść mamy - zobaczę jak kupie. Jakie emolienty polecacie? Są jakieś różnice między np oilatum czy emolium?
 
Nie wiem czy jest jakaś różnica,my na chwilę obecną stosujemy oilatum i skórka piękna.Też dziś szczepiliśmy plus pierwsza dawka pneumokoków.Płakał bardzo ale już po wszystkim;-)waży 7900 i długi na 69.jest co nosić.:-D
 
My używamy emolium-taka biała butelka z czerwonym napisem-ale sama nie wiem czy jest godny polecenia...może za krótko używamy.
Za to jedno co mogę polecić to husteczki do pupy WaterWipes. Warto zainwestować,są zupełnie inne w dotyku i całkiem wydajniejsze niż zwykle. Trochę kosztują ale jeśli i tak używasz tylko na wyjścia to warto.
 
My używamy emolium-taka biała butelka z czerwonym napisem-ale sama nie wiem czy jest godny polecenia...może za krótko używamy.
Za to jedno co mogę polecić to husteczki do pupy WaterWipes. Warto zainwestować,są zupełnie inne w dotyku i całkiem wydajniejsze niż zwykle. Trochę kosztują ale jeśli i tak używasz tylko na wyjścia to warto.

;-)
 

Załączniki

  • 1445358777473.jpg
    1445358777473.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 50
reklama
my szczepienie mamy jutro, a 27.10 kontrolę u ortopedy, bo coś z jednym bioderkiem było troszkę nie tak (0,6 stopnia odbiegało od normy (; )
 
Do góry