reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Walczę dalej ze swoim gardłem... kurcze znowu antybiotyk dostałam ;/ Od czerwca to już trzeci, drugi na gardło (jeden w szpitalu na pęcherz), a dawniej latami nie brałam antybiotyków.

H. dalej nie chce smoczka, kolejny spacer, z którego wracałam biegiem :( W dzień jest nieodkładalna, na leżaczku się cieszy, ale jak wyjdę z pokoju na chwilę to płacze... nie jestem w stanie nawet prania sobie powiesić, ciężko kanapkę zrobić... Nie chce dalej spać inaczej niż przy cycu w dzień, jak próbuję ją do łóżeczka odnieść to się budzi.. Wczoraj cały dzień nie spała i jak usnęła wieczorem to spała 11h...... Ja widzę po niej, że cyca to ona czasem tylko potrzebuje possać no 2 min i już śpi i gdyby zechciała znowu smoczka to byłaby ulga...
 
Triade, u mnie prawie to samo. Żaden smoczek nie wchodzi w rachubę. Czy to uspokajacz czy butelkowy. Aż mnie ciarki przechodzą na myśl co to będzie za jakiś czas jak mały będzie musiał przejść na butelkę ta męczarnia z karmieniem łyżeczka... Ale cóż, na dzień dzisiejszy staram sie jakoś radzić czyli: kładę sie z nim na łożku (leżymy na boku, mały brzuszkiem do mnie) cyc do buzi i sobie ciuma. Jak zaśnie, delikatnie wyciągam cyca i wstaje cichutko, bezszelestnie ;-) i on zostaje w łożku i śpi. Jak sie nie uda i sie wybudza po wyciągnięciu cyca to albo jeszcze trochę czekam, aż mocniej zaśnie albo mam przygotowany smoczek (kupiłam takie Beaba wg mnie najbardziej sa podobne do sutka, a wypróbowałam wiele włącznie z Soothie, który u nas zawiódł) który momentalnie wkładam do buźki po wyciągnięciu cycka, tak żeby odbyło sie to wpółśnie. Tylko trzeba ten smoczek jak już załapie podeprzeć czymś np pieluszka, żeby z kolei nie siedzieć i go nie podtrzymywać :-D
 
Leanetta z tym usypianiem na leżąco tez czasem mi się tak udaje ; ) wczoraj godzinę tak podrzemalysmy.

Szczepionka to Prevenar13, ja kupiłam w przychodni, nie pamiętam za ile, ale razem z rotarixem wyszło 601 zł.
 
Wróciłam właśnie od pediatry, zaleciła żelazo w syropku. A morfologia ok tylko panie w laboratorium zapomniały przestawić w komputerze normy i zamiast niemowlaka normy były dla dorosłego mężczyzny. Zwariować można.
 
My po 2 szczepieniu.. Majka ma 62 cm i 6 kg :o już ładny klocuszek jest. Płakała tylko po wyciągnięciu igły, a teraz ogląda szpital i się śmieje :) ja na 15 mam fryzjera a z młodą będzie teściowa, będę siedzieć jak na szpilce :o
 
reklama
My po 2 szczepieniu.. Majka ma 62 cm i 6 kg :o już ładny klocuszek jest. Płakała tylko po wyciągnięciu igły, a teraz ogląda szpital i się śmieje :) ja na 15 mam fryzjera a z młodą będzie teściowa, będę siedzieć jak na szpilce :o

Wiedzialam że o czymś zapomniałam...nie widziałam fryzjera od 10 miesięcy!!! Jak można się tak zapuscic!! Dzięki Martyska ;-)
 
Do góry