reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Kat dzięki za rady z Sambucolem tylko czemu to dopiero od 3 roku życia :(
Edit: znalazłam od 6 m- ca życia. Jeszcze raz dzięki
 
Ostatnia edycja:
espumisan sie sprawdzil. ale jak powiedzialam poloznej ze to stosuje teraz to stwierdzila ze jest to za mocne dla takiego malucha. stosowalam przez krotki czas bo przestawal dzialac.
 
Thriade spóźnione wszystkiego najlepszego:)

U nas ok. 7 tygodni, 5,5kg (urodzeniowa 3,7kg). Nadal Stef płacze dużo i sam mało chce leżeć. Moim zdaniem u nas to niedojrzałość neorologiczna, a nie pokarmowa. Bardzo pomagają szumy np. z youtuba.

Co do ubierania to mam podobne doświadczenia jak Kati. Każde dziecko inne:) U mnie Stef w domu w body, dresach i koszulce z długim rękawem (jeszcze nie grzeją u nas i wszyscy tak chodzimy), a na spacer dodatkowo sweterek i cienka czapka. Nie wyobrażam sobie przy 14 stopniach na tę łysą pałkę nie zakładać czapki:) Moje dzieci akurat mają tak, że jak mają zimne ręce to im zimno, ja też tak raczej mam, więc raczej patrzę czy plecki nie spocone.

U mnie też już starszy z katarem, tylko 4 dni przedszkola zaliczył. I Stef lekko zarażony, ale mikro katar ma tylko.

A tu wczoraj na spacerze:
image.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 72
reklama
A jak Wasze maluchy reagują na lustro? Ja się dziś poczulam jakby mała zdała na Harvard, bo dotąd konsekwentnie ignorowała lustro, a dzisiaj zauważyła najpierw mnie, a potem odbyła pogawędke ze swoim odbiciem :-D
 
Do góry