reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Jak wejdę w edycję posta na komórce bo np widze ze zrobiłam jakieś literówki to mi go usuwa. Kurde to już nie pierwszy raz.

Położna zwazyla mała - 3800 wyszło. Kamień z serca. Ale swoją drogą niezle ze aż takie różnice wychodzą na tych elektronicznych wagach. Mama ma mi znaleźć moja wagę szalkowa - będzie najpewniejsza.
 
U nas tez na poczatku byly zawirowania z waga. Polozna miala swoja ktora postawila na dywanie i wazyla. Oczywiscie wyszlo ze mala nic nie przybrala, wkurzylam sie kupilam wage i teraz sama sprawdzam raz w tyg.
Ale upaly, dobrze zs dzis troche wiaterek ratuje :) ja od wczoraj leze w basenie i tylko wychodze na karmienie malej :)
 
Pytałam Was po ilu dniach maluszkom oczka przestały ropieć po zastosowaniu biodacyny.Teraz mija 3 dzień i szału nie ma.Co do spraw łóżkowych to ja nadal krwawię,raz mniej raz więcej ale coś tam się jeszcze dzieje,że niby po cc połóg trwa krócej to między bajki włożyłam
 
Pytałam Was po ilu dniach maluszkom oczka przestały ropieć po zastosowaniu biodacyny.Teraz mija 3 dzień i szału nie ma.Co do spraw łóżkowych to ja nadal krwawię,raz mniej raz więcej ale coś tam się jeszcze dzieje,że niby po cc połóg trwa krócej to między bajki włożyłam

ja po cc nie krwawię już od 2 tygodni, ale jest jeszcze taka wydzielina, to na razie do łóżka z A. się nie pcham (;
 
No to mój głodomór waży też już 5200 z tym że ma dopiero 3 tygodnie.:-D z tego co się orientuję to nie można przewozić dzieci na przednim siedzeniu tyłem do kierunku jazdy. Dziś przyjechał smoczek i mały w końcu się do niego przemógł.Mam inny,ale ten za nic mu nie pasił,a tu w końcu sukces.Biedny ciągle szukał cyca nawet jak był głodny a ja już byłam wykończona.Mam pytanie po jakim czasie od stosowania biodacyny przestało maluszkom oczka ropieć?stosujemy 2gi dzień i jak na razie poprawy brak,jestem załamana

a co to za smoczek? moja tez smoka nie akceptuje,mam z tommee tippe, a czasem bylby zbawieniem:) chociaz moze to jeszcze za wczesnie na smoczek

Ale upaly, dobrze zs dzis troche wiaterek ratuje :) ja od wczoraj leze w basenie i tylko wychodze na karmienie malej :)
a nie za dobrze Ci :) ?? :) :D
co do wozenia dzieci w samochodzie..ja wczoraj po raz pierwszy zapakowalam mala do mojego samochodu, bo wczesniej jezdzilismy tym TZta , i okazalo sie ze z tylu mam za krotkie pasy zeby fotelik zapiac.Bylam zmuszona zapiac ja z przodu. Od razu obdzwonilam serwisy, pasow bezpieczenstwa niewymienia sie ze wzgl bezpieczenstwa, mysle o kupieniu przedluzacza do pasow, bezpieczne to, ma ktoras? uzywa? w ogole nie pomyslalam zeby fotelik mierzyc do auta przed zakupem, bo starsz wozilam i problemu nie bylo, teraz fotelik mam peg perego, wczesniej wszystkie z maxi cosi.
 
reklama
Do góry