reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Od kiedy można smarować bliznę contractubexem? Ja na razie zaklejam ją plastrami Sutricon: Produkty , poleciła mi koleżanka po dwóch cc. Cena odstrasza, ale można je ciąć i jeden mi starcza na trzy razy. Fajne jest to, że mnie przestała urażać bielizna - a to był najgorszy dyskomfort.

ja stosuję od 2 tygodni, mam nadzieję, że zblaknie, wszyscy chwalą tę maść. ale problemów z blizną ogólnie nie miałam.

a jak przeczytałam o wpadce z kupą, to parsknęłam w monitor :D nam się nie zdarzyło, żeby mały okupkał coś poza sobą (;
 
reklama
Od kiedy można smarować bliznę contractubexem? Ja na razie zaklejam ją plastrami Sutricon: Produkty , poleciła mi koleżanka po dwóch cc. Cena odstrasza, ale można je ciąć i jeden mi starcza na trzy razy. Fajne jest to, że mnie przestała urażać bielizna - a to był najgorszy dyskomfort.
a gdzie kupilas te plastry? w aptece? jaki to koszt ? chetnie wyprobuje, nie mam problemow z blizna , ale to juz drugie ciecie-dluzsze od pierwszego, chce zeby w przyszlosci wygladalo to jak najlepiej. Nie wiem czy ta masc nie po 6 tyg czasem.w kazdym razie na w pelni zagojona blizne.
ale podlaczam sie do pytania:)
co do krwawiacych brodawek-ja mam jedna tak poraniona, ze co chwila krwawi, gorzej ze goic sie nie chce, bo caly czas jest podrazniania przy karmieniu, mala mnie nie gryzie ale samo ssanie rozrywa podgojone rany i tak wkolko...i boli przy przystawianiu okrutnie. Mam zamiar wyprobowac jeszcze kilka specyfikow, jak cos da dobry efekt, to dam znac.

zuluugulka- kciuki mocno zacisniete, beedzie dobrze, wazne ze juz pod fachowa opieka! skad ta biegunka wirus jakis?
 
Zulugulka trzymam kciuki.Mojego małego strasznie zasypało na buźce,myślę że to trądzik,ale wygląda strasznie.Kiedy to dziadostwo zniknie?Czymś to smarować?Do tego wczoraj zauważyłam że w miejscu gdzie miał szczepionkę w ramię,zrobił mu się taki ropny strupek i wkoło tego strupka ma czerwone.Po 4 tygodniach dopiero jakiś odczyn poszczepienny?
 
Gosica wszystko w normie. Odczyn po gruźlicy wychodzi tak późno na ręce. My też mamy trądzik. Schodzi po kilku tygodniach do kilku miesięcy. U starszaka utrzymywał się około miesiąca.
 
Witajcie kochane mamy . dzis bylam na chrzcinach siostrzenicy malej i ustalilam date na chrzest Kajtusia.... jestem taka szczesliwa bo i miejsce w restauracji bylo wolne na ten dzien ... a jak dzis wasze dzidzie .. moj maly dzis grzeczny bardzo byl ...
 
a gdzie kupilas te plastry? w aptece? jaki to koszt ? chetnie wyprobuje, nie mam problemow z blizna , ale to juz drugie ciecie-dluzsze od pierwszego, chce zeby w przyszlosci wygladalo to jak najlepiej. Nie wiem czy ta masc nie po 6 tyg czasem.w kazdym razie na w pelni zagojona blizne.
ale podlaczam sie do pytania:)
co do krwawiacych brodawek-ja mam jedna tak poraniona, ze co chwila krwawi, gorzej ze goic sie nie chce, bo caly czas jest podrazniania przy karmieniu, mala mnie nie gryzie ale samo ssanie rozrywa podgojone rany i tak wkolko...i boli przy przystawianiu okrutnie. Mam zamiar wyprobowac jeszcze kilka specyfikow, jak cos da dobry efekt, to dam znac.

Plastry kupilam w gemini: SUTRICON, plastry silikonowe na blizny, 1 opakowanie po 5 sztuk - Bez recepty | AptekaGemini.pl
Jest ich 5 w opakowaniu, ale jeden jestem w stanie pociąć na trzy. Nosi się jeden do 3 dni, ja zmieniam tak co 1.5. W międzyczasie do kąpieli można odkleić, przemyć ranę i zakleić - klej b. dobrze trzyma. Nie wiem jeszcze jak efekty, ale tak jak pisałam wcześniej, mnie zależało też na tym, żeby tej blizny nie urażać gumkami od majtek. Koleżanka za to b. chwaliła, że blizna jej się pięknie zagoiła po nich.
 
Kurna,już mamy drugi rodzaj antybiotyku do oczu i są jeszcze gorsze...Dziś mala miała marudny dzień bardzo sporo płakała...jak zobaczyłam jej oczka to myślałam że zacznę sama płakać
 
reklama
my też mamy z tym jednym okiem problem cały czas, pediatra kazała sól fizjologiczną zakraplać, ale to ***** daje za przeproszeniem.

mały dziś marudził i jęczał jeść co 2 godziny, ale jakoś od 20 śpi kamiennym snem i przespał już porę karmienia o 35 minut, mam nadzieję, że do 2-3 pokimie (;
 
Do góry