reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

A u nas Dzis byla polozna i jutro idziemy robic badania na bilarubine bo zolty jest bardziej i jak nam urosla to szpital....:-( a ogolnie w olecku jest w szpitalu caly oddzial zawalony dziecmi do roku czasu salmonela
 
reklama
witajcie :-)
ola śliczny synuś :-)
ewczis trzymam kciuki aby wyniki wyszły dobre..:-)
u nas kikut odpadł w 7dniu, psikałam osceniseptem teraz już ma ładnie wygojony..
Ja delektuje się ciszą, cała trójka spi a ja mam choć troszkę czasu dla siebie:-)
 
Kochane ciotki chwal się:Aleksander przyszedł dziś na świat o godz.09.10,waga 4590,dł.60cm.Jestem w szoku,że to cc w porównaniu do poprzedniego z córą było nieporywnywalne.Cewnik bezproblemowo,wkłucie ok i samo cc prawie bezbolesne.Cc było o 8.45,a na chodzie z wykąpaniem się było o 19.00.Pozdrawiamy:-)jak wrócimy do domu to wyślę fotkę bo z tel.nie umiem
 
Kochane ciotki chwal się:Aleksander przyszedł dziś na świat o godz.09.10,waga 4590,dł.60cm.Jestem w szoku,że to cc w porównaniu do poprzedniego z córą było nieporywnywalne.Cewnik bezproblemowo,wkłucie ok i samo cc prawie bezbolesne.Cc było o 8.45,a na chodzie z wykąpaniem się było o 19.00.Pozdrawiamy:-)jak wrócimy do domu to wyślę fotkę bo z tel.nie umiem

Gratuluje Gosica , ale duży facet chyba rekordzistą będziesz:)
 
Kto ma doświadczenia w karmieniu piersią i dokarmianiu własnym pokarmem butelka? Jak to wygląda?

Ja tak robię :) karmie piersią ale też odciagam jak chce wyjść ew. Mąż mnie chce odciążyć w nocy :) Malutka tak i tak pięknie je :) ważne żeby nie dawać częściej butelki niż cyca, bo dziecko odzwyczai się ciągnąć z piersi co jest trudniejsze :)
 
reklama
Kochane ciotki chwal się:Aleksander przyszedł dziś na świat o godz.09.10,waga 4590,dł.60cm.Jestem w szoku,że to cc w porównaniu do poprzedniego z córą było nieporywnywalne.Cewnik bezproblemowo,wkłucie ok i samo cc prawie bezbolesne.Cc było o 8.45,a na chodzie z wykąpaniem się było o 19.00.Pozdrawiamy:-)jak wrócimy do domu to wyślę fotkę bo z tel.nie umiem
Gratulacje[emoji4]
 
Do góry