reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

Też bym się wybrała do kina ale mój T ma za dużo pracy w domu .. :( no trudno
Jeszcze na dodatek mojej siostrze teraz się przypomniało, że ona na jutro potrzebuje torta i żebym jej zrobiła .. :wściekła/y: jeju czy Ci ludzie nie rozumieją, że mi brak sił na cokolwiek, ciągle ktoś coś ode mnie chce. A tak na prawdę to mi się nawet gadać nie chce :( wrr
 
reklama
P.olga Mmmhh ale pysznie wygląda twoje ciacho :)

Martyska ja potrzebowałam 3 lata żeby zdecydować się na drugą dzidzie. 3,5 teraz ma i to jest chyba dobry wiek chodzi do przedszkola myślę że wszystkie choroby ma za sobą :D poda lub przyniesie coś :D

Ja juz obiadek zrobiłam i po sprzątalam.
Dziewczyny brzuch mi opadł. Juz wiem po co te skurcze były. Az mąż rano się przestraszyl :D

Unas dzisiaj bardzo duszno Bleee
Miłego dnia :)
 
Dołączam sie do narzekających.
Źle mi dzis i to po całości. Wczoraj mieliśmy gosci i siedzenie z nimi do 23 to był błąd. Kregosłup zaczął mnie boleć jak diabli i wstałam dzis o 10tej ale cała połamana z ogromnym bólem brzucha. Chłop mój mnie drażni i jak tylko zaczynam na cos narzekać to kuli ogonek i czmycha jak kot. A juz nie mam siły sie usmiechać wbrew sobie. Zaraz sie go spytam czy z porodówki też zwieje bo przecież uśmiechać sie tam raczej nie bede.... Kłótnia wisi w powietrzu :/
Olga, piekne ciasto sama wczoraj zrobiłam kopiec kreta z truskawkami. Faktycznie intensywny dzień przed Tobą.
Nikita, mam nadzieje że nasze dzieci-moje też niespełna 5 lat dobrze poradzą sobie w nowej sytuacji. Moja tez do tej pory nie miała kontaktu z niemowlakiem ale póki co jest pozytywnie nastawiona, ostatnio sama opowiadała swoim zabawkom, że "będzie siostra i będzie taka fajna, i bedzie sie ładnie uśmiechac tylko płakać bedzie troche niefajnie" Eh... Smiesznie to brzmiało :)
 
Olga nie dawaj takich zdjec :-p bo ja bym tak chetnie truskawki zjadla a nie moge.
Wogole musze sie pilnowac co jem bo ostatnio w nocy tak sie prężył Maciuś i tak płakał musiał go brzuszek boleć, ale dzis w nocy bylo super ani razu nie zapłakał piekna była ta noc :-)
 
witajcie:-)
my się szykujemy do teściów na kawe, potem wjedziemy zobaczyć na pole na truskawki i wieczorem przyjedziemy..
mig czym cię wyprowadziła z równowagi?? wygadaj się będzie ci lżej :-)
 
reklama
Do góry