reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

a ja właśnie wróciłam z wizyty trochę optymizmu dorzucę u nas wszystko dobrze mała waży 2325 gram ułożona główkowo przepływy ok :-)

za jakieś 2 tygodnie mam się umówić na pierwsze KTG ........a te odczucia co miałam jak na okres i nadal mam to podobno te skurcze przepowiadające i mam się nie martwić i liczyć ruchy średnio mówiła ze 2/3 na godzinę to norma ale nie będę aż tak się tym sugerować bo można w paranoję wpaść.........

ale ta sytuacja to jednak daje do myślenie mimo że będę raczej rodzić naturalnie jeśli nic się nie pokomplikuje to zaczęłam bać .....

To duza dziewczyna :) ciekawe ile moj ma. W piatek sie dowiem :)
 
reklama
Również popieram zbiórkę, ale na pewno nie już, nie za tydzień.
Avalka moja córa waży tyle samo co Twoje dziecko, a jest dwa tygodnie starsza. Termin cesarki mam wyznaczony na 3 lipca, dzień przed moimi 33 urodzinami.
 
Dziewczyny, jak to jest z tym wyznaczaniem terminu cc? Mi lekarz nie chce wyznaczyć. Ciągle mówi, że zobaczymy, zobaczymy. Termin z OM mam na 9 lipca....
 
reklama
Blacksilk ale miałaś jakieś skierowanie od prowadzącego? Gdzie bedziesz rodzić, bo widzę, że też z wawy jesteś. I jaki masz powód do cc??
 
Do góry