reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
dziewczyny na spokojnie tak powiedzmy zebrać to nawet w sierpniu po naszych rozwiązaniach lub krótko przed/
Ja sie mogę spróbować dowiedzieć i zorganizować co nieco już takie akcje robiłam (sama byłam z rodziną poszkodowana w powodzi w 1997 roku i potem też zbieraliśmy dla innych) ale lepiej by było jakby któraś z bliżej mieszkających dziewczyn się zajęła dostarczeniem tego lub przesłaniem, ja mam do Dąbrowy G. ok 100 km, teraz bez auta ale jak nie będzie chętnych to powiedzmy nawet we wrześniu czy sierpniu mozna by było zawieźć jakąś paczkę. Popytam wśród znajomych też czy by nie chcieli czegoś dorzucić bo czasem ktoś też chce coś dać materialnego np. dla starszych dzieci, nie koniecznie pieniądze.
Co tym sądzicie?
 
Może dziewczyny które mają Facebooki mogłyby u siebie na tablicy puścić takie info o zbiórce, oczywiście jeśli będą chciały, nic na siłę to tylko sugestia.
 
Dobry pomysł z tym wsparciem. Ja co prawda na bezrobociu, ale też jakiś grosz dorzucę. Tylko najpierw właśnie odczekajmy ten najgorszy okres żałoby, tak jak dziewczyny piszą, nawet w sierpniu/wrześniu będzie ok. Ja z drugiego końca polski, więc do dostarczania nie włączę się :-(
 
reklama
a ja właśnie wróciłam z wizyty trochę optymizmu dorzucę u nas wszystko dobrze mała waży 2325 gram ułożona główkowo przepływy ok :-)

za jakieś 2 tygodnie mam się umówić na pierwsze KTG ........a te odczucia co miałam jak na okres i nadal mam to podobno te skurcze przepowiadające i mam się nie martwić i liczyć ruchy średnio mówiła ze 2/3 na godzinę to norma ale nie będę aż tak się tym sugerować bo można w paranoję wpaść.........

ale ta sytuacja to jednak daje do myślenie mimo że będę raczej rodzić naturalnie jeśli nic się nie pokomplikuje to zaczęłam bać .....
 
Do góry