reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Witajcie mamusie :)

mam na imię Wioleta i mam do Was bardzo ważne pytanie....jestem w 24 tyg ciąży, mieszkam w UK... to moja 4 ciąża z czego 3 razy poroniłam....całą ciąże jestem pełna obaw wsłu****ę się w brzuszek codziennie a od wczoraj cisza...nie czuję ruchów...pierwsze ruchy mojego Jasia poczułam ok 20 tc,.. jakieś dwa tyg temu także maluszek zrobił sobie przerwę jednodniową w fikaniu... jednak to juz 24 tydz...moje pytanie czy to normalne? co powinnam zrobić? dodam, że tutaj opieka medyczna nad ciężarną jest fatalna...nie mam też tutaj żadnych znajomych czy rodziny by się poradzić...
boję się okropnie.. :(

Hej miło że się do nas odezwałaś, tak jak pisały dziewczyny albo położna albo słodkie i na lewy bok do godziny powinny pojawić się ruchy, jednak jak by się nie pojawiły to też myślę że na spokojnie Dość późno zaczęłaś czuć maluszka więc może tak być że się jeszcze łobuziak droczy ;)


Kornelia pochwal sie wózkiem...ja jeszcze oprócz wózka musze jeszcze kupic posciel do łózeczka...a tak to juz wiele rzeczy mam


Sorry ze mnie tak malo ale za niedlugo czeka nas egzamin trzecioklasisty i musze z mlodym troche popracować

O widzę Kubda ze jesteś na tym samym etapie co moja sis ;) Też ma egzamin w tym roku

hej
no szlag by mnie trafił, Mati dziś przyszedł z p-la z temp 38 stopni!!!!!!!! znów............
chodził od środy - 3 dni!!!
ja mam już dość tego nie wiadomo czego z pogodą, niech przyjdzie wiosna :-:)-:)-(
zasnął o 19.40...
męża nie ma umawiał się z kumplami na "piwko" już chyba od 2 m-cy, posłałąm go bo co mi poradzi, mały śpi to i tak nic lepszego nie zrobimy.

Mam pytanko z innej beczki jakie macie zwyczaje kulinarne i inne związane z Wielkanocą?

U nas na szczęście odpukać mala zdrowa cały mc chodź chyba i tak do wtorku ją będe puszczać własnie żeby nic na święta nie przyniosła ;)

U nas standardowo barszcz biały, kombinuje jak tu zrobić w chlebie chodź nigdy chleba nie piekłam (Ma może któraś doświadczenie :)? ) a reszte moja mama przygotowuje ;)
 
reklama
a ja mam święta z bańki :-Dna pierwszy dzień jedziemy do rodziców mojego P a na drugi do sióstr mamy tak więc w domu przygotowania skromne bo nie będzie komu tego jeść jedynie musi być mój ulubiony sernik i babka pisakowa:-)

ale pogoda się rypła deszcz zimno .............ciekawe jak będzie za tydzień ............
 
Magdalinka,ja mam wszystko po córce,wiec tylko drobiazgi kupić musze. Zgadzam się,że warto zacząć zakupy wcześniej,w sumie to nie znam matki,która chciałaby wszystko na ostatni moment zostawiać....

Jezeli chodzi o przedszkole to mysmy czytali książeczki..... patrzyłam na to z jednej strony jak n-iel i wiem,że żadna krzywda sie dzieciom nie dzieje,ale jako matka patrzyłam tak:przyprowadzilam dziecko w obce miejsce,wrzuciłam do sali do nieznajomych ludzi,zamknęłam drzwi i ucieklam....straszne....... syn płakał miesiąc, córka natomiast zaaklimatyzowala się od razu.

Kati,no coś Ty, biedny Mati no i Ty.... duzooooo zdrówka.

U nas śniadanie wielkanocne jemy rodzinnie jak w wigilię.... baranek,jajka,chrzan,babka i białe kiełbaski są zawsze.... a biały barszczyk w chlebku jest na obiad,bo śniadanie ok 9:30 jemy,wiec nikt nie jest głodny na wypasiony obiad.

Klaudia, ale teraz jesteś w ciąży,wiec pora,by ktoś Ciebie zaprosił,chyba,że lubisz tak jak jak zrobić śniadanie,a na obiad wcisnąć się do któryś z rodziców.....
Klaudia skoro nikt nie pali się do pomocy to niech on nakryje stół i zadzwoni do osób przychodzących,kto co ma przynieść.... Ja tak robie z wigilia.
 
Dziewczyny wrzucę zdjęcia wózka wieczorem bo mam jakieś problemy z internetem :-(

U nas na święta zawsze było rodzinne sniadanie: jajka, kiełbaskami, mięsko ze święconki, do tego na obiad jakiś żurek lub fajna zupka i kurczak lub coś w tym stylu. Z ciast obowiązkowo babka, mazurek, sernik i co tam jeszcze wpadnie w oko. W tym roku to nie wiem jak wyjdzie, czy będziemy u moich rodziców czy u teściów, pomagam po trochu tu i tu :p
 
dziewczyny, mam pytanie, czy któraś orientuje się, gdzie na śląsku np w Katowicach jest serwis QUINNY??
 
Witam mamuski :)
Mam pytanie. Jak tam u was z waga?
Mi sie od jutra zaczyna 26tc a przytylam jakies 8kg :/ jak myslicie czy to duzo jak na ten tc?
Jak u was to wagowo wyglada?
Przed ciaza wazylam okolo 68kg a wczoraj wazylam sie w ciuchach u lekarza (nie grube ciuchy) i wyszlo mi 77kg
 
reklama
Do góry