reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Hej Dziewczyny widzę, że na tapecie test obciążenia - czeka mnie to w poniedziałek - nie zapisywałam się, glukozę zakupiłam 75g i mam nadzieję, że zrobią mi to bez zapisów specjalnych...po ostatniej infekcji jelitowej trochę się boję żebym tam nie zwymiotowała bo nawet teraz jak do kawki wrzucę sobie kinder bueno to już się czuję zasłodzona ://
Pisałyście też o bólach kręgosłupa - mnie męczył ból jak miałam dość intensywny dzień taki ala rwa kulszowa, krzyż i ciągnęło pośladek...od 3 dni nie mam go ale zaczęłam spać w moim nowym "kojcu" - kupiłam poduszkę ciążową tzw. 7 - ma odciążyć kręgosłup, też korzystacie może?
Z dnia na dzień też leń przychodzi to normalne bo coraz ciężej Nam :)
Zapytam Was jeszcze o jedno czy już coś kupujecie tzn. wyprawki? ja jeszcze nic - od kwietnia chciałabym zacząć czy jeszcze poczekać?
Całusy niech MOC będzie z Nami :)
 
Aha Koleżanka wspomniała tu o ruchach dziecka - jeśli Cię to uspokoi to zakup sobie AngelCare - będziesz mogła podsłuchiwać Maleństwo i da Ci to wewnętrzny spokój - mam takie urządzenie - dałam 100 zł. Mnie się wierci Groszek więc teraz mniej korzystam - gin powiedział nie za często ale jak Ktoś ma się stresować to warto mieć w domu ten detektor. Buźka
 
Cześć Margo!
Cieszę się, że jesteśmy już dwie :D . Jako, ze jesteś już w tej kwestii doświadczona zadam kilka pytań - czy pokazywałaś synkowi wcześniej przedszkole czy po prostu 1 września go tam zaprowadziłaś po raz pierwszy? Czy długo płakał (jeśli w ogóle) przy rozstawaniu się z tobą? No i w ogóle czy jakoś specjalnie przygotowywałaś malucha?
pozdrawiam serdecznie
mela

Właśnie ! Już raczej nie lepiej :rolleyes:
 
magdalinka ja wczoraj pisałam jak się na zakupach wkurzyłam i zmęczyłam także nie ma co czekać przynajmniej ubranka skompletować mi już się trudno schylać a co dopiero z dużym brzuchem i w upale........ z wózkiem i łóżeczkiem jeszcze poczekam ale takie drobniejsze rzeczy już kupuje ;-)
 
no, my chcemy łóżeczko i wózek jak najpóźniej, pewnie w maju lub nawet w czerwcu, bo nie mamy gdzie tego trzymać (;
 
reklama
Do góry