reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

kati83 super!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ryczę z Tobą przed ekranem! Kamień z serca. No i Mati będzie miał towarzystwo do brojenia. Jednak co brat to brat :)
 
reklama
kati, bardzo się cieszę! i jako jedyna w wątku masz 100% pewności co do płci :-D

julia, gratuluję synka! Przeczucia chyba niewiele są warte na ogół, chociaż ja sama daję nam 80% szans na drugiego synka.
 
Dzięki dziewczyny - cieszę sie jak głupia, chodzę, śmieję się i płaczę na zmianę :-)
ja miałam przeczucie na chłopca choć dużo osób mi mówiło, ze będzie dziewczyna
 
No właśnie moje przeczucia tak silne zawsze się sprawdzały, no ale co zrobić. Ważne, że zdrowy i przynajmniej ubranek mam całą masę po Marcelku :-) A i juz tak na pierwszym USG w pewnym momencie śmignęło coś między nóżkami, ale w Anglii nawet nie chcieli się przyjrzeć więc dalej w głowie mi dziewuszka świtała. To teraz trzeba myśleć na imieniem, bo nawet nie mamy ani jednej propozycji hihi ;-)
 
Kati gratulacje:-) U mnie było dokładnie tak samo, ja od samego początku czułam, że będzie synek a wszyscy naokoło łącznie z moim mężem mówili że dziewczynka.
 
Kati, super! tyle trzymanych kciuków nie mogło zawieść (;

a ja wróciłam od dentysty lżejsza o 240 zł i z 3 szwami... i jeszcze okazało się, że mam jakiś ubytek w kości zęba, którego nie da się odbudować i czeka mnie tzw. szynowanie zębów, które kosztuje 500 zł... nie miało się kiedy zebrać na wydatki, żesz.
 
Olga współczuję i przeżyć i wydatków. Dla mnie zęby to max. 50 zł na 2 lata. Tyle płacę za przegląd. Co roku nie chodzę, bo mija się to z celem w moim przypadku. Nawet sobie nie zdawałam sprawy ile ludzie czasu u dentysty spędzają. A tu co chwilę któraś z Was idzie. Mam nadzieję, że te 500 zł to już będzie ostatnie w tym roku :)
 
kati i julka super gratulacje :-):-):-)

u mnie jeszcze 3 godziny ................już zaczynam się denerwować a mój łobuz od rana fika koziołki chyba czuje moje poddenerwowanie
 
reklama
hej :)!

miałam parę dni przerwy od Was i nie jestem w stanie nadrobić :(....

gratuluję udanych wizyt i poznania płci maluchów :-)!!ja jutro podglądam mojego w 4D tak koło 13.nie mogę się doczekać :-D

Wszystkim chorowitkom małym i dużym zdrówka życzę! trzymajcie się ciepło :-)
 
Do góry