reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Olga z tego co ja wiem, to w sw. Zofii jest tak, ze jak przyjezdzasz rodzic i nie ma miejsc w szpitalu to albo odsylaja Cie do innego szpitala albo do domu narodzin. Ja bym sie chyba troche cykala w domu narodzin rodzic.

właśnie z tego co ja wiem, to jest to jeden z niewielu szpitali, z których nie odsyłają gdzie indziej (; jeszcze z Inflanckiej na pewno nie.
 
właśnie z tego co ja wiem, to jest to jeden z niewielu szpitali, z których nie odsyłają gdzie indziej (; jeszcze z Inflanckiej na pewno nie.
No to Cie zaskocze, bo mojej przyjaciolki sasiadka miala tam rodzic (w szpitalu) w czerwcu, pojechala rodzic, nie bylo miejsc w szpitalu i miala wybor albo odesla ja do innego szpitala albo dom narodzin = 0 znieczulenia.
 
No to Cie zaskocze, bo mojej przyjaciolki sasiadka miala tam rodzic (w szpitalu) w czerwcu, pojechala rodzic, nie bylo miejsc w szpitalu i miala wybor albo odesla ja do innego szpitala albo dom narodzin = 0 znieczulenia.

wiesz, to też zależy od personelu, który akurat ma zmianę. ja akurat znam opinie kobitek, których nie odsyłano, chociaż nie było miejsc :) zresztą wrzucałam tu gdzieś linki z komentarzami o opiniami odnośnie szpitali.
 
wiesz, to też zależy od personelu, który akurat ma zmianę. ja akurat znam opinie kobitek, których nie odsyłano, chociaż nie było miejsc :) zresztą wrzucałam tu gdzieś linki z komentarzami o opiniami odnośnie szpitali.
Ja tam w opinie z neta srednio wierze... Moze Pani od PR szpitala je pisze ;) diabli wiedza ;) Wole wierzyc w relacje ludzi, ktorych znam i ktorzy wiem, ze tam byli i nie beda sciemniac. Olga ale nawet w najlepszym na swiecie szpitalu lozek nie rozmnoza, wiec jesli maja komplet i w na oddziale szpitala i w domu narodzin to nie maja wyboru, musza odeslac.
 
Hej, dziewczyny. Życzę dużo zdrowia chorującym! My niedawno stawiliśmy czoła czemuś co do złudzenia przypominało trzydniówkę, ale jestem skołowana, bo synek już raz trzydniówkę przeszedł, rok temu, więc już sama nie wiem, co to było. Ważne, że już zdrowy. :-D

A propos płci to ciekawe, że tutaj szykuje się większość chłopców, bo wśród znajomych obserwuję ostatnio "plagę dziewczynek", a jeszcze dwa lata temu rodzili się sami chłopcy. Więc to chyba tak falowo idzie. A ja Wam podam płeć dopiero w lipcu, bo nie chcemy znać wcześniej. :-p

Pani.olga, piszesz, że Cię nera boli. Podejrzewam, że masz zastój moczu w moczowodzie - to bardzo typowa w ciąży dolegliwość. Polecam No-Spę, pomaga. I często opróżniaj pęcherz i nie leż na jednym boku zbyt długo.
 
reklama
Do góry