reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

hey dziewczyny ale ten czas leci już październikowe 2015 się pojawiły :-) jutro już moja wizyta nie mogę się doczekać cały tydzień już spać nie mogłam .......:-)

co do bólów brzucha mnie też pobolewa od czasu do czasu kłuje ....posiew moczu z pochwy i ogólne moczu wyszły bdb także jest ok........ a jak myślicie wspominać lekarzowi o tym epizodzie z tą krwią więcej mi się to nie zdarzyło i nie mam żadnych dolegliwości z "tamtej " strony
 
reklama
Madziula ja bym powiedziala... W koncu to krwawienie bylo... Ja o glupima katarku czy bolu glowy mowie a co dopiero o tak powaznych objawach.
 
no wiem ale jutro chciałam iść z moim P na wizytę i wiesz Monia jak to miło przy dwóch facetach taki temat poruszać :zawstydzona/y: kurcze czemu u mnie zawsze musi być coś.............mogłam nie spojrzeć na ten durny papier i nie było by sprawy;-) no nic coś wykombinuje najwyżej jak już wyjdziemy z gabinetu to wrócę na chwilę sama do lekarza bo i tak z tego co wiem jestem ostatnia
 
Madzia ale to temat jak kazdy ;) a pociesz Cie, ze hemoroidy ma spora liczba mezczyzn wiec temat im jest calkiem dobrze znany ;) Madziu jestem pewna, ze Twoj maz podejdzie do tego tematu jak do kazdego innego, zdrowie Twoje i dzidziusia jest najwazniejsze a to moze miec na nie jakis wplyw. Krew nie pojawia sie bez przyczyny.
 
dzięki za wsparcie przynajmniej tu mogę się pożalić niestety takie wychowanie z domu że się krępuje i o takich sprawach nikomu nie mówię:zawstydzona/y:
 
Tak Madziula nawet zapobiegawczo by wiedział lub powiedział jak reagować :)

Czuje jak nic że jutro obudzę się z mega obrzękiem ucha i mega bólem :/ na razie czuje że promieniuje :/ ehh katastrofa :/
 
Madziu ale nie mozesz o takich sprawach nie mowic jak cos Ci sie dzieje... a krew jest zawsze powaznym objawem. Twoj maz jest madrym, wyksztalconym facetem i jestem pewna, ze zrozumie i potraktuje to powaznie i odbierze to dokladnie w tych samych kategoriach jakbys mowila o krwawieniu z nosa. NIe ma sensu krepowac sie swojego ciala a tym bardziej swoich dolegliwosci. Pupa czesc ciala jak kazda! Odbyt taki sam narzad jak inne i tak samo musimy o niego dbac :) Nie martw sie na zas, ale powiedz lekarzowi o tamtej sytuacji a Twoj maz na pewno bedzie dumny, ze dbasz o swoje zdrowie i dzidziusia :)
 
Dziewczyny czy zmiana lekarza z nfz niesie za sobą jakieś konsekwencje ? Można sobie zmienić lekarza jeśli ten "nasz" okaże się że nie spełnia naszych oczekiwań i czujemy się olewane... Myślę nad zmianą.. Nie dość że mam zły dojazd to w dodatku czuję się lekceważona... :eek:
 
reklama
na początku myślałam, że w szpitalu, ale teraz rozważam też dom narodzin, bo dużo dobrego się naczytałam i oni dostali certyfikat of fundacji Dobrze Urodzeni.
Olga z tego co ja wiem, to w sw. Zofii jest tak, ze jak przyjezdzasz rodzic i nie ma miejsc w szpitalu to albo odsylaja Cie do innego szpitala albo do domu narodzin. Ja bym sie chyba troche cykala w domu narodzin rodzic.
 
Do góry