reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

My mamy panele w pokojach i jakoś ładnie to wygląda :) nie narzekam przy wycieraniu podłóg mopem :)
Mamy w ciemnym kolorze , jak znajdę czas to zrobię zdjęcie . Z fioletowo-czerwoną ścianą ładnie się komponują :)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie jeśli w piątek spróbowałam tego mięsa mielonego surowego tzn tylko polizałam ale nie zmienia to faktu i chciałabym zrobić znów na toxo to mam robić tylko IgG czy IgM i IgG aaa i po jakim czasie najlepiej zrobić
Wizytę mam w poniedziałek więc po półtora tyg powinno już być podwyższone jeśli się zaraziłam a jestem taka panikara ze pójdę i sprawdzę
 
drewniane podlogi sa piekne ale jak sa z twardego drzewa, my robiliśmy z sosny i teraz po 13 latach sa brzydkie, a na nowe drewno nas teraz nie stac.
 
witajcie nareszcie poniedziałek jakoś weekendy mnie drażnią odkąd jestem w ciąży wiecie wcześniej to zawsze przy sobocie jakiś drink ze znajomymi jakaś imprezka a teraz kąpiel tv siusiu i spać ;-) jakoś się udało napełnić dwa pojemniczki na mocz już po 5 rano czułam że chce mi się no ale musiałam do 7 chociaż wytrzymać żeby tak długo tego w domu nie trzymać.......

zaczynam coraz bardziej myśleć o moim bąbelku jako o dziewczynce ciekawe na ile zda się moje przeczucie :-)

moja kuzynka też od początku do brzuszka swojego mówiła "majeczka" a wyszedł igor :-)

dziewczyny współczuje przeziębień zdecydowanie polecam czosnek to naturalny antybiotyk i obyście szybko zdrowiały;-)
 
MamoPatryka89 ja też właśnie muszę iść zrobić w końcu wyniki na toxo, bo podrapał mnie obcy kot. Martwię się chociaż staram się o tym nie myśleć. Ja chcę odczekać tak z 2, 3 tygodnie.

zarażenie toxoplazmozą następuje tylko i wyłącznie drogą pokarmową. nie zarazisz się przez zadrapanie, zarazki toxoplazmozy muszą przejść przez układ pokarmowy.
 
witajcie poniedziałkowo :)
a ja dziś w wyśmienitym humorze -odebrałam wyniki badań prenatalnych i normalnie szok - wyniki mam jak 18 latka a nie jak stara 39 :)-aż lekarz się śmiał ,że już dawno tak skorygowanego ryzyka nie widział ...
jutro wizyta u mojej ginki to może coś więcej zobaczę ....podglądnę tą moją Żabę :)

słońca potrzebuję ,bo inaczej padam na pysk
wszystkim potrzebującym zdrówka
a ja idę drzemac , bo wstałam o 5 z nerwów ....
 
Dziewczyny czy któraś z was ma jeszcze tak że kręci jej się w głowie?
Ja mam tak ze jak się kładę, przekręcam z boku na bok lub wstaje i to za każdym razem kręci mi się w głowie jak podczas hmm.. spożycia dużej ilości alkoholu? Totalny helikopter trwający ok 10 sekund :/
Zapisałam się do laryngologa w następnym tygodniu ale chciałam dopytać czy może któraś tak ma ?

Mi się kręci w głowie jak się na dol schyle albo po prostu tylko kucne. jak wstanę to pierw musze postać bo też mam straszny samolot w głowie :D
 
reklama
Oj helikopterki to bez przerwy mam. Cisnienie i puls mam ok - elektroniczny cisnieniomierz czesto w użyciu i wiem ze to nie z tego. Chyba trzeba przeczekac :-/

Zdrowia dla wszystkich chorych! Ja od siebie polecam sok z malin - najlepiej domowy - a jak dlugo nie przechodzi to klótnia z lekarzem o atybiotyk. Prawie miesiac sie meczylam bo lekarka pierwszego kontaktu herbata mnie kurowala. Ginekolog mnie na wizycie opierdzielil ze przedluzajacy kaszel moze prowadzic do twardnienia brzucha i skurczow. Po antybiotyku jest mi sto razy lepiej!
 
Do góry