reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Jutro idę na wizytę to koniecznie to powiem .. boje się że może mieć to wpływ na dziecko

Oczywiście powiedz, ale nie przejmuj się tym jakoś bardzo póki co. Ja byłam u kardiologa (przed ciążą) w sprawie ciśnienia i kołatania (miałam wrażenie, że serce mi z piersi wyskoczy), bo mam bardzo niskie tak samo - 90/60 i kobieta mnie uspokoiła, że przy takim ciśnieniu często tętno musi być podwyższone, ponieważ serce nadrabia jakby to niskie ciśnienie tłocząc krew szybciej. Mówiła, że to normalny mechanizm i to by się zgadzało bo moja mama też tak ma (ona też ma niskie ciśnienie). Wiadomo mowa tu o tętnie 80-90, natomiast w Twoim przypadku najpewniej to jest taki mechanizm, że jak je mierzysz to masz wysokie... bo podświadome bo się tym denerwujesz. Mój tata ma tak z ciśnieniem, aż lekarz mu powiedział, żeby przestał mierzyć tak często, bo z każdym pomiarem wyższe - z nerwów. Nerwy, nawet takie tłumione gdzieś głęboko, mogą dawać objawi arytmii, tachykardii itp...

A powiedz Karolina jak u Ciebie z wynikiem TSH? Hormony tarczycy mogą też wpływać na pracę serca.
 
reklama
pisałyscie o chrzcinach - my chrzciliśmy jak Mateusz miał 2 m-ce, teraz chcieliśmy podobnie ale moja przyjaciółka jest w ciąży :-) a ma być chrzestną - więc pewnie sie przełoży o 1 czy 2 miesiace :-)
co do wagi ja nadal +1 kg startowałam z 56 kg. Z Matim duzo szybciej i wiecej przybierałam a w sumie ostatecznie miałam 14+ po wyjściu ze szpitala 7 kg znikło
gdzie wszystkie jak ja juz jestem? ;-)
 
Wymiotowalam po 100 razy w dzien u w nocy moj zoladek nie akceptowal ani jedzenia ani picia.. wyladowalam w szpitalu z odwodnieniem dostalam silne leki na wymioty ktore nic nie dzialaly ale dzieki nim moglam zjesc kawalek bulki. Mialam silna anemie mdlalam po kilka razy dziennie. Myslalam, ze umieram.. ale dalam rade troche wygladam jak po jakiejs ciezkiej chorobie ale daje rade I juz jem za 2 :)
To byl najgorszy okres w moim zyciu chciala bym to wymazac pamieci

Teraz będzie już tylko mega superaśnie :) najważniejsze że dzidzia zdrowa i że dałaś radę :)


Chciałam się przywitać i dołączyć do grona lipcowych mam :biggrin2:. Termin mam na 21 lipca:biggrin2:.
Już od jakiegoś czasu Was podczytywałam trochę na telefonie, ale że nienawidzę pisać z telefonu, to czekałam aż znajdę więcej czasu, żeby coś naskrobać na kompie.
Jestem mamą ponad dwuletniej uparciuchy :biggrin2:, drugie dzieciątko na 80% też jest dziewczynką. Póki co pracuję zawodowo i jeszcze staram się pisać w między czasie pracę dyplomową na studiach podyplomowych, więc czasu mam bardzo mało, ale jak dobrze pójdzie to w marcu będę mogła odetchnąć z ulgą:biggrin2:..

Witamy, witamy :) super że do nas dołączyłaś :) Gratulacje :)



Hej, melduje się z temp. 37,5. Chyba moje dziewczyny mnie zaraziły. :-(

Asiu duuuuuuużo zdrówka i Tobie i dziewczyną :)))))


Asienka witaj w klubie ja w nocy miałam goraczke i teraz znowu mnie lapie. Zatoki mam zawalone gardło boli jak nie wiem co :(
Dziecko ma zaczerwienione oczy łezki lecą i od czasu do czasu takie białe jej schodzi z oczkow nie wiem co to jest może przez przeziębienie. Oby jutro było lepiej

O masz Tobie też duuuużo zdrowia :*

Afera paznokciowa skonczyla sie tak, ze paznokcie moje uratowane i anestezjolog wypowiedzial sie, ze mozna miec zele, tylko lepiej w jasnych kolorach.

A pozniej gadalysmy o naszych rocznikach, chrzczeniu dzieci, slubach, mezach, samopoczuciu, wizytach u lekarzy i chyba dosc standardowo pomarudzilysmy na bole glowy i roznych innych czesci ciala ;) aaaa i dzieki Madzi odkrylysmy super sklep z ubraniami ciazowymi, doswiadczone dziewczyny pisaly jak to jest z tymi ubraniami czy warto itd aaaa i jeszcze temat porodow sie przewijal na ogolnym forum.

Monia... nie jeden autor streszczeń mógł by się poczuć zawstydzony przy skrócie jaki ty napisałaś :-) padłam he he :-)

Hej kochane... powaliło mnie na kawałki mam osłabienie organizmu i 35.7 stopni jest mi mega zimno... Gardło boli,nos zatkany... W 10 min mnie powaliło... A Teraz spadam spać...

Ewunia i Tobie też dużo dużo dużo zdróweczka :*

JAk ja Wam coś powiem to padniecie ze smiechu. Mój mąż pracuje w magazynie z trzema kolegami. Dwaj są żonaci. Obydwie żony kolegów są w ciąży... Z terminami 10 lipiec i 15 lipiec. I ja trzecia żona z terminem 17 lipiec :-D:-D:-D.

Uhuhu jakaś zmowa? ;) ale wiesz Nika to nie takie złe ;) przynajmniej jedno wspólne pępkowe będzie a nie aż trzy :D



Ewelak zazdroszczę takiego jednodniowego wypadu :) super

Jeju dziewczyny ale klepiecie 10 stron uhhh

Oczywiście trzymam kciuki za zbliżające się wizyty :)
Witam też nowe mamusie w naszym skromny gronie :) Acha nasze skromne grono liczy 50 dziewczyn :) Niestety z tego co widzę nie wszystkie aktywne już są ale to z czasem zweryfikujemy :)
lp 2015.jpg

Jeśli którejś mamusi nie ma lub nie dopisałam płci proszę o info na priv :tak::tak::tak:
 

Załączniki

  • lp 2015.jpg
    lp 2015.jpg
    38,4 KB · Wyświetleń: 51
Kobietki życzę dla was dużo zdrówka, i proszę o nie zarazanie :D
Angi u mnie na 80% dziewczynka ale może dopiszemy to dopiero 13.02 jak pójdę na kolejną wizytę i się upewnie ? :)

Ja wstałam, pochłaniam śniadanie i musze jechać do banku, wracam i gotuje barszcz ukrainski bo juz chodzi za mną wieki :)
P.s I czekam na kuriera aż przywiezie mi mowa prostownice hoho
 
reklama
cześć dziewczyny. w nocy obudził mnie ból prawej nerki /: teraz już jest ok, ale zastanawiam się co to mogło być. napisałam już do mojego ginekologa, niech mi zrobi ten posiew moczu.
 
Do góry