reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
ja tez chodze prywatnie i place.. toxo mialam robione na poczatku ciazy i teraz na nastepna wizyte znowu mam zrobic bo nie mialam toxo i trzeba sprawdzic czy sie jej nie nabawilam i tak o..
 
no ja już po badaniach, z Gumisiem wszystko w porządku, tętno dobre, wiele sobie nie popatrzyłam no i zdjęć nie było. badaniami moczu mam się bardzo nie przejmować, bo to prawdopodobnie była zanieczyszczona próbka, ale na wszelki wypadek zlecił mi posiew moczu.

ja prowadzę ciążę prywatnie, bo w pracy mamy pakiety Medicoveru i one to obejmują. ale rodzić będę oczywiście w zwykłym szpitalu, bo 6000 zł za poród to moim zdaniem gruuuba przesada.

a toxo miałam robione zanim zaszłam w ciążę (jak się staraliśmy) i teraz na początku ciąży jeszcze raz, ale mam przeciwciała.
 
Ja chodzę prywatnie, i też nie wszystkie badania mi zleca lekarz... w pierwszym trymestrze miałam tylko morfologie, mocz, glukozę z krwi i VDRL, ale to miałam refundowane, a teraz dostałąm skierowanie na toxo, różyczkę i hiv, ale musze za te już sama zapłacić....
 
Olga a ja sie zastanawiam nad rodzeniem prywatnie w medicoverze... Albo na Madelinskiego albo Medicover, nic innego nie wchodzi w gre.
 
dziewczyny dzwonili z przychodni gdzie robiłam prenatalne, test PaPPA wyszedł tak jak z usg - nie bardzo mam ryzyko skorygowane 1:110 i proponują mi amniopunkcję!!!
jestem załamana.........
och jest oczywiście nieinwazyjny test NIFTY czy jakoś tak ale odpłatnie 2900 zł!!!!!!!!!!!!!!
nie wiem co robić
jutro idę do mojego gina - zobaczmy
czy któraś miała robioną juz kiedyś amnio?
 
Kati a moze sa jakies fundacje, ktore oplacaja to badanie NIFTY?

Poszukam w necie jakis informacji.

Bedzie dobrze Kati! Trzymam mocno za Was kciuki :*
 
kati, moja mama miała amniopunkcję kilka lat temu (ze względu na wiek). Trwało chwilę, nie bolało, przebiegła bez powikłań. Na wyniki czekaliśmy ze 3 tygodnie. Plusem było to, że się uspokoiliśmy o zdrowie dziecka i na dodatek wiedzieliśmy, że na 100% będzie dziewczynka. Będzie dobrze. ;-)
 
reklama
Kati mi wyszly zle wyniki Pappa i tez mialam zalecona aminopunkcje ale sie nie zdecydowalam bo po pierwsze nawet jakby wyniki wyszly zle to nic by to nie zminilo a po drugie ja jestem po dwoch poronieniach i sie balam...
Tydzien temu robila jeszcze usg u gina ktory jest specjalista od usg i tez robi prenatalne i wszystko pomierzył i w sumie wykluczyl dwie wady genetyczne
 
Do góry