reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
witajcie u mnie też zgaga rządzi tak samo było w pierwszej ciąży, mleka samego nie ruszę, ale migdały jadłam tonami i pomagały:)
dziś zaczynamy turne po babciach heh pewnie dalsza części rodziny dowie się o ciąży bo normalnie nie widzimy się z nimi
 
cześć dziewczyny, ale natrzaskałyście postów wczoraj (; ja po powrocie z pracy nie miałam już chęci siedzieć przed komputerem, a jeszcze mnie kurier wkurzył, bo się okazało, że tydzień temu jak nikogo nie zastał w domu, to zostawił paczkę w pralni i mnie nie poinformował... i ona tam leżała, a ja i sprzedawca nie mogliśmy dojść co się z nią stało. a z kolei drugą paczkę mi zostawili u ochrony pod jakimś innym adresem /:

kati, poproszę przepis na zupę z soczewicy :)

ja zaraz wychodzę do lekarza, mam nadzieję, że z tymi wynikami moczu wszystko w porządku...
 
Olga trzymam kciuki za wizyte :)
A ja ide sie ogarniac dzis zaczynam prace po moim chorobowym :) kolezanki od rana wydzwaniaja na jakie to jedzonko I piciu mam ochote :D obym dala rade I nie zemdlala jak przy ostatniej probie powrotu..
 
Witam :)
U mnie humorek poprawiony, wczoraj zadzwoniłam do nowej Pani doktor i umówiła mnie na 9.02... ale, dziś rano dostałam telefon, że zwolniło się miejsce dziś na 16.45! Tak więc dzisiaj zobacze mojego dzidziulka i może dowiem się o nim coś więcej :))
Już 11, 3 godzinki i do domu - odezwe się do was po wizycie! :-)
 
reklama
Olga trzymam kciuki :) Martyska trzymam kciuki :)

Mili bedzie dobrze! Dasz rade a jak nie, to sobie w domku pobedziesz w spokoju :)

A mnie maz wkurza! Matko jedyna jak on mnie wkurza dzisiaj! O wrrry! Nie dosc, ze mam mase pracy to jeszcze za niego musze ogarnac zamawianie mebli, sprzetow i cala przeprowadzke bo jak on wczoraj sie za to zabral to amowil nie te meble co chcielismy... Rece opadaja.
 
Ostatnia edycja:
Do góry