reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Mili melduj na bierząco. Trzymam kciuki, żeby było dobrze.

Patka to mieliście stres, ale dobrze, że skończyło się jak się skończyło.
 
reklama
Moje najstarsze dziecko czyt jamnik ma paraliż tylnej nogi i teraz czekaja mnie codzienne wizyty u weterynarza i koszty....u mnie chyba nic nie moze być normalnie
 
heh no wlasnie wydaje mi sie ze lekarka bala sie mnie od razu faszerowac i dlatego tak malo mia kazala brac i zapewne dlatego wogole nie spadlo a uroslo;/ coz w poniedzialek zobaczymy co powie i pewnie poszukam endo..
i brr mnie czeka 26 usuwanie 8 troche sie boje ze bedzie bolalo no ale^^
Faszerować Euthryoxem?? Wydaje mi się, że lekarka trochę dała ciała. Ja się leczę na Hashimoto od lat, chyba 10 i wiem co nie co na ten temat. Jeśli chodzi o płodność, ciążę wynik powinien być w DOLNEJ granicy normy (np. z kolei kardiolodzy wolą trochę wyższy na problemy z kołataniem serca itp). I lekarz to powinien wiedzieć. Przy takim wyniku jak Twój, dawanie dawki 12.5 to nieporozumienie, ja nie planując dziecka, jak zaczynałam od TSH ponad 4 to dostałam dawkę bodajże 75. Teraz przy 2.8 biorę 100. Tak jak dziewczyny piszą, powinnaś brać przynajmniej 50 na początek, bo nie dość, że trzeba TSH zbić to jeszcze zapobiec wzrostowi. Bez żadnego ryzyka możesz sobie brać większą dawkę teraz, aż nie pójdziesz do lekarza i pamiętaj o braniu min 30 min przed śniadaniem. Na szczęście ten wynik masz dalej w normie, więc nie ma co panikować, ale radzę zmienić lekarza na jakiegoś porządnego endokrynologa. Badanie krwi powinnaś robić co 4 tygodnie i jeśli rośnie, albo nie spada do około 1 to powinna być korekta dawki.


A boli Cie slabiej czy mocniej niz na @? Mnie mocniej I nie przechodzi po paracetamolu I cieplej kapieli

Polozna oczywiscie nie odbiera
Jedź na izbę przyjęć i nie daj się zbyć! Jak coś to możesz trochę powyolbrzymiać jakby chcieli cię spławić! Trzymam kciuki.

Hej kobiety . Mnie też tak czasem pobolewa jak na @ ale dowiedziałam się że więzadła się rozciągają ..
Ja już wzięłam antybiotyk i czuję się taka jakaś przybita ..

Dziewczyny mam pytanie odnośnie depilacji miejsc intymnych , jak sądzicie czy bez problemu można używać tam kremów do depilacji ?? :baffled:
Ja bym używała, ale takich sprawdzonych, nie jakiś nowych, żeby ograniczyć ryzyko uczulenia. Jak się boisz jak zareagujesz to zrób próbę uczuleniową (nałóż gdzieś na ramię na około 1-2 cm2 trochę kremu i zobacz czy jest ok).

Ja z kolei wylądowałam dziś na zwolnieniu, wzięłam na dwa dni- do piątku włącznie. Obudziłam się z mega migreną, taką na którą normalnie biorę sumatryptany, których oczywiście w ciąży nie można. Poszłam do rodzinnego, gdzie się dowiedziałam, że nic nie mogę brać, nawet Aspiryny, na którą trochę liczyłam, bo czytałam w necie, że niektóre laski brały, a mnie czasem pomaga. Mogę paracetamol 2 x 2 po 500mg, czyli max 4 tabletki Apapu, panadolu na dobę, ale olewam bo nigdy mi to nie pomogło i nie wierzę, że teraz pomoże to po co brać. Leżę w ciszy i dogorywam, teraz trochę się lepiej czuję, ale zaraz idę dalej drzemać. Beznadzieja.
 
witajcie
smile.png

melduję się po wizycie
smile.png
maluszek sporo urósł ma już 8.5cm i waży123g
smile.png
lekarz powiedział że rozwija się prawidłowo i że na 80proc ma być chłopiec
smile.png
narzekał tylko że spadłam kilo i że mam zdrowo się odżywiać by na następnej wizycie była na plusie waga:)
 
I ja się melduję po wizycie :-) U nas też wszystko dobrze, Junior ma 6,5cm i jest dwa dni młodszy niż wg kalkulacji z OM. Płci mi lekarz nie powiedział, stwierdził, że na to jest zbyt wcześnie żeby miało być wiarygodnie. Ogólnie jestem przeszczęśliwa, pan doktor nie powiedział ani jednego zbędnego słowa :-D (to było tylko USG, bez wizyty) A młode jest leniuszkiem i wcale nie chciało pokazać przezierności karkowej. Udawałam kaszel, odwracałam się na bok, znowu kaszlałam i dopiero udało sie zmierzyć: NT 1,7 więc w normie i super.
Ulga jak nie wiem :tak:

Mili daj znak co u Ciebie!!

Pozdrawiam mamuśki :)
 
reklama
Do góry