reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

EwciaZ wzielam dzis juz 25 zamiast 12,5. w poniedzialek zobaczymy co lekarka powie..
no i jutro robie ponownie mocz bo moja mama tez zaniepokojona i moi ze lepiej sie upewnic a noz wyniki moze zanieczyszczone byly albo pojemnik a tak jak wyjda drugi raz tzn ze serio cos sie dzieje.. ale mam nadzieje ze to byla pomylka i nic sie nie dzieje..
a ja znowu kiepska noc mialam.. i cos mi sie wydaje ze lepiej nie bede miala przez te biodra i wiezadla.. w dzien jest wszystko ok.. ale jak sie poloze spac to dramat:( zobaczymy co lekarka powie chociaz ona mi pewnie niestety nic nie pomoze na to;/
 
reklama
A1990 moj pierwszy wynik tsh był taki jak twój ponad 3 i lekarz kazał mi brać euthyrox dawke 50mg i po miesiącu ładnie spadło do 1,9.

Ja wstałam, zjadłam pyszne śniadanko - ciepłe bułeczki z lidla z rzodkiewka i szczypiorkiem ;)) a teraz podjadam kwaśne żelki ( których nienawidzę :-) )
Koniec wolnego, dziś już trzeba iść do pracy :( dobrze, że tylko dwa dni no ale co jak weekend zawalony bo egzaminy w szkole.. Puki co leniu****e, za półgodzinki wstane posprzątam i na 13.30 dentysta ;o
 
A1990 moj pierwszy wynik tsh był taki jak twój ponad 3 i lekarz kazał mi brać euthyrox dawke 50mg i po miesiącu ładnie spadło do 1,9.

Ja wstałam, zjadłam pyszne śniadanko - ciepłe bułeczki z lidla z rzodkiewka i szczypiorkiem ;)) a teraz podjadam kwaśne żelki ( których nienawidzę :-) )
Koniec wolnego, dziś już trzeba iść do pracy :( dobrze, że tylko dwa dni no ale co jak weekend zawalony bo egzaminy w szkole.. Puki co leniu****e, za półgodzinki wstane posprzątam i na 13.30 dentysta ;o

heh no wlasnie wydaje mi sie ze lekarka bala sie mnie od razu faszerowac i dlatego tak malo mia kazala brac i zapewne dlatego wogole nie spadlo a uroslo;/ coz w poniedzialek zobaczymy co powie i pewnie poszukam endo..
i brr mnie czeka 26 usuwanie 8 troche sie boje ze bedzie bolalo no ale^^
 
A1990 - właśnie, poczytałam trochę i tak jak pisze martyska przy takim wyniku tsh jak Twój łyka się dawkę 50. A Ty masz taki wynik na dawce 12,5 więc powinnaś łykać teoretycznie 62,5. Nie czekaj z konsultacją! I na Twoim miejscu przy następnym badaniu skontrolowałabym też hormony tarczycy ft4 i ft3.
 
A1990 - właśnie, poczytałam trochę i tak jak pisze martyska przy takim wyniku tsh jak Twój łyka się dawkę 50. A Ty masz taki wynik na dawce 12,5 więc powinnaś łykać teoretycznie 62,5. Nie czekaj z konsultacją! I na Twoim miejscu przy następnym badaniu skontrolowałabym też hormony tarczycy ft4 i ft3.

masakra.. ostatnio ft3 i ft4 i antyTPO mialan w normie ale zrobie i te badania nastepnym razem dzieki:)
 
Mamusi sorki ze tylko o mnie ale jestem zalamana.. znow cala noc meczyly mnie bola jak na @! Czuje jak by cos sie tam w pochwie dzialo takie uczucie mialam na dzien przed porodem...
Dzwonie do poloznej trzymajcie kciuki by mnie nie zlala!
 
reklama
Hej kobiety . Mnie też tak czasem pobolewa jak na @ ale dowiedziałam się że więzadła się rozciągają ..
Ja już wzięłam antybiotyk i czuję się taka jakaś przybita ..

Dziewczyny mam pytanie odnośnie depilacji miejsc intymnych , jak sądzicie czy bez problemu można używać tam kremów do depilacji ?? :baffled:
 
Do góry