reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Witam Monia! :)

Ja po wizycie odetchnęłam z ulgą, bo ostatnio mnie prąd trzepnął w rękę i chodziłam jak struta, a lekarz nie kazał specjalnie jeździć tylko jeśli by były jakieś skurcze...no i czekałam do wizyty, ale wszystko ok z dzidzią, jeszcze przez ten tydzień nam urosła sporo i znów o 2 dni do przodu wyprzedziła pierwotny termin, całkiem to już o tydzień do przodu jesteśmy :p no ale nie mam z dziś ani zdjęcia ani nie wiem ile ma cm, bo zapomniałam z tego wszystkiego :p ale w końcu doczekałam się założenia karty ciąży i cytologii :p
 
Ewunia u nas to troche zakrecona sytuacja i nieplanowana ciaza, chociaz od dawna wychodzilismy z zalozenia, ze jakbym byla w ciazy to bysmy sie cieszyli bo zawsze chcielismy miec dziecko :) Fakt, to nie jest wymarzony moment na dziecko, ale oboje z mezem oszalelismy na punkcie naszego maluszka :) Jestes juz po USG genetycznym i wszystko jest dobrze z Maluszkiem -> bo to najprowdopodobniej chlopiec ;) Lekarz sobie jeszcze reki nie dal uciac ;) i scian nie kazal na niebiesko malowac, ale wyglada na to, ze bedziemy miec synka ktory laskawie i bezwstydnie rozwalil szkitki tak, ze wszystko sobie zobaczylismy ;) USG mialam wczoraj i to nasze pierwsze w ciazy, poniewaz moj ginekolog wyznaje zasade, ze jezeli ciaza przebiega prawidlowo to nie robi USG na kazdym badaniu i do wczoraj bylam tego zwolenniczka, ale jak zobaczylam nasze malenstwo to teraz bym najchetniej codziennie USG robila ;) Jezeli macie jakies pytania to smialo piszcie, z przyjemnoscia na wszystkie odpowiem :)
 
28 jeszcze ;) rocznikowo 29, 15 tydzien i 5 dzien :) Calkiem jak Ty Ewunia :) Ciekawe czy tak rowno urodzimy ;) hihi

Z suwaczkiem cos sobie nie radze... :/

Dodam jeszcze, ze w naszej malej rodzince mamy obecnie psa a lada dzien spodziwamy sie drugiego psiega lobuziaka w domu :)
 
Ostatnia edycja:
Zobaczymy w lipcu która pierwsza urodzi a która ostatnia... Ciesze się ze wszystko ok u ciebie z maleństwem..

Mnie strasznie dziś boli miednicy juz od kilku dni ogółem... Nawet zmieniłam strony łóżka z swoim... I czekam kiedy to przejdzie...
 
Ewunia mnie kregoslup boli i boje sie co to bedzie w wyzszej ciazy... Ja jeszcze nadal pracuje zawodowo, wiec moze to troche tez ma wplyw na moje bolesci...

A mowilas ginekologowi podczas wizyty o swoich bolach?
 
reklama
Do góry