reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
martyska uroki ciąży:-)nic nie zrobisz trzeba przetrwać.
Ewelak haha serio masz wyrzuty że się kreatywnie klockami bawi;-)Ja to mam zgryz jak dla świętego spokoju bajkę włączę ale ciii walcze z tym:-p teraz na szczęście z Tatą na gitarze grają...Komedia:-D
Karolina859 nie mam jeszcze karty ciąży,jutro pierwsza wizyta i Mam ją Mieć nie ma innej opcji:-)
miq gratuluje:tak:
 
Ja mam kartę ciąży już od 2 tygodni :) a jutro idę na usg kontrolne, mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku, stresuję się straszliwie, chyba jeszcze bardziej, niż poprzednio... mam nadzieję, że maluszek sporo urósł :)
 
Ja mam kartę ciąży już od 2 tygodni :) a jutro idę na usg kontrolne, mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku, stresuję się straszliwie, chyba jeszcze bardziej, niż poprzednio... mam nadzieję, że maluszek sporo urósł :)

wyobraz sobie jak ja sie stresuje jak wizyte mialam w 5t6d a nastepna bede miala dopiero w 9t6d.. no tak sie caly czas martwie czy aby na pewno wszystko ok jeszcze na dodatek badania krwi nie za dobre dlatego z utesknieniem czekam na 2 grudnia... i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:)
 
Witam się :)

Ja też nie mam jeszcze karty ciąży, bo nie było serduszka jak byłam, ale za 1,5 tygodnia mam wizytę i powinno już być wszystko :)

Co do objawów, to ja spędziłam weekend na uczelni i jestem tym wymęczona, dziś nie mam siły na nic, mam mega mdłości, jest mi zimno i pobolewa mnie brzuch i piersi bolą... prawie pół dnia przeleżałam w łóżku
 
Ladybird, Klaudia, Goosiaczek, Karolina, Nanulika - witajcie!!!

Ninex - jak już będę po I trymestrze i pochwalimy się wszystkim, to wtedy zacznę przygotowywać córcię na rodzeństwo. jeszcze nie do końca wiem jak się za to zabrać, ale na pewno będę chciała żeby pomagała w zakupach dla dzidzi, może jakieś książeczki odpowiednie. też się obawiam zazdrości, ale chyba jest ona nieunikniona

Miq - mi brzuszek też się troszkę zaokrągla, o wiele szybciej niż w I ciąży. śliczne zdjęcia brzusia! fajna pamiątka!

Kunda - dużo zdrówka dla Ciebie!


trzymam mocno kciuki za wszystkie wizytujące &&&&&&& u mnie kolejna wizyta 04.12 i już czuję że będę mocno umierać ze strachu tuż przed
 
Ja jestem ciekawa kiedy będę mieć karte ciąży, a to z góry ustalone, że zakłada się karte jak pojawia się serduszko ??
No ja za równy tydzień będę już po wizycie - 1.12 na 18.40
:nerd::nerd:
 
Ja jestem ciekawa kiedy będę mieć karte ciąży, a to z góry ustalone, że zakłada się karte jak pojawia się serduszko ??
No ja za równy tydzień będę już po wizycie - 1.12 na 18.40
:nerd::nerd:
mysle ze nie z gory a zalezy od ginekologa. Mi na pierwszej wizycie gin powiedziala ze u nich karte ciazy zaklada sie od 8tygodnia dopiero wiec ja jej tez jeszcze nie mam;)
 
Nanulinka dobrze kojarzysz!!!!!!!!! he he he - GRATULACJE WIĘC :)Na staraczkach chyba się nie pochwaliłaś jeszcze - chyba, że dziś bo jeszcze nie byłam w odwiedzinach:)

A ja dziś wylądowałam u gina, bo mnie wczoraj taki bólllll złapał,że myślałam,że skichne.... i prawdoodobnie boli mnie zrost po cc... boli którąś też??
Karty ciąży nie mam założonej jeszcze, ale znów dziś widziałam serduszko.

No i mam zabronione nosić Wiki..... idostałam luteine... ehhhh

Padam....
 
reklama
Dziekuje za odpowiedz :*
No to zobaczymy co on mądrego mi powie na tej wizycie ;D
Musze zrobić sobie kartke z pytaniami na które musze znać odpowiedz bo ostatnio tak się stresowałam, że nic się nie dowiedziełam :D
 
Do góry