reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Rany boskie wszystkie(prawie chyba) macie tyle objawów że aż zaczełam się martwić o moją ciążę skoro nie mam mdłości itp. grr byle do wizyty to przestanę tyle o tym myśleć może:sorry2:
Wczoraj podczas wizyty przyjaciół na której zresztą chcieliśmy powiedzieć o ciąży( co było dość trudne bo oni w tym roku mieli pozamaciczną i dziewczyna straciła nie tyle dziecko co jajowód;/) okazało się że już wiedzą haha" kocham" moje małe miasteczko powiedz jednemu to wszyscy będą do tygodnia wiedzieć....
 
reklama




A1990 to tez moja pierwsza ciaza i widze ze w podobnym czasie jestesmy. Ja tez wstaje w nocy i po prostu do badania dalam ten okolo 6 rano. Dziewczyny czy wy tez jestescie takie spiace? Ja nie moge dzis pracowac zasypiam na stojaco....
 
Witam poniedzialkowo
Nie zazdroszczę tym co je piersi bola, mnie bolały w poprzedniej ciazy ale teraz na razie nie. Za to mdłości, wymioty i masakryczny ból głowy dziś. Normalnie umieram...
 
Wichurka mnie piersi bola od owulacji nieustannie, ale to pikus w porownaniu do mdlosci. Pierw narzekalam ze nie mam mdlosci a jak juz przyszly to na maksa.
 
Witam. Ja ddziś rano zaczęłam plamic na ciemno brązowo. Nie było tego dużo ale jednak. Teraz mi przeszło Ale czekam na mojego P i jedziemy do lekarza. Nie mam z kim synka zostawić. Brakuje czasami babci :-(trzymajcie za maleństwo kciuki
 
Witam. Ja ddziś rano zaczęłam plamic na ciemno brązowo. Nie było tego dużo ale jednak. Teraz mi przeszło Ale czekam na mojego P i jedziemy do lekarza. Nie mam z kim synka zostawić. Brakuje czasami babci :-(trzymajcie za maleństwo kciuki

Musi byc dobrze! trzymam kciuki za malenstwo aby to bylo tylko oznaka tego ze malenstwo poprostu jeszcze bardziej zagniezdzalo sie w macice!:) daj znac jak juz bedziec cos wiedziala. Trzymam kciuki!
 
reklama
Zabka trzymam kciuki. Brazowe plamienie nie musi oznaczac nic zlego. Ja plamilam w 7tc z moim Mlodym wlasnie na brazowo i lekarz twierdzil ze to moglo jakies naczynko peknac ale nic zlego sie nie stalo
 
Do góry