reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Moja nocka tez super :) tylko ja wstalawam kilka razy na piciu I siusiu hehe
Mialam sen.. czy proroczy okaze sie niedlugo haha snily mi sie plizniaki takie malenkie w 7tc :D
Ewelak w pierwszej ciazy nie pilam kawy bo smakowala jak z dodatkiem domestosu lol teraz mi samkuje ale raczej nie pije bo po niej zaczyna bolec mnie glowa ale zadyz sie ze malutka sobie zrobie.
Od rana mecza mnie nudnosci..jak przypomima mi sie ciaza z ala to chce mi sie plakac. Zjadlam kanapke z maslem pomidorem I czekam az sobie pojda..
Milego :)
 
reklama
Ja kocham kawę - dziennie wipijalam do 4 a w weekend zdazalo sie wiecej ale biorąc pod uwagę ze kofeina wypłukuje witaminy ograniczylam do 2 tygodniowo, cieżko mi jest ale czego sie nie robi .... :)
Dziewczyny ja dzisiaj w nocy spać nie mogłam, oprócz tego ze chodziłam sikac co chwile to mnie brzuch bolał - tak jak na okres a pózniej czułam tak tak by mnie ktoś w środku rozdzieral i naciagal- miała tak ktora? Czy to może być jakis zły znak?
 
aniaq ja mialam podobne bóle wczoraj :((
wyczytalam, że teoretycznie znaczy to, że macica się rozciąga i dlatego jest takie uczucie. Mam nadzieje ze to o to chodzi :(
 
Aniq i Martyska - mój lekarz mówi, że te bóle właśnie jak na okres są jak najbardziej wskazane, że martwilby się jakby było inaczej, więc się w ogóle nie przejmujcie a jak wam mocno dają w kość to pomóżcie się z nogami wysoko, mi to pomaga. A do dziewczyn z przeziebieniami - z tej serii *spam* jest też bardzo dobry spray do nosa
 
A ja już trzeci dzień z migrena i to strasznie mocną.... Mąż pojechał do apteki spytać czy może przynajmniej jakaś maść na skronie albo cokolwiek co mogloby mi pomóc, bo już płacze z bólu...
 
aniq jeśli bólom nie towarzyszą plamienia to chyba nic groźnego moja lekarka mi powiedziała że do 10 skurczy macicy na dobę to norma ......
dziewczyny mam pytanie do tych co biorą duphaston czy nasiliły się wam mdłości ? nie wiem już czy to wina tych tabsów czy po prostu objawy ciązy się nasilają na głodniaki mnie mdli po jedzeniu mnie mdli chyba tylko jak śpie to jest ok do tego ostatnio z dwa razy zrobiło mi się tak jakoś słabo jakieś zawroty głowy no masakra ........we wtorek minie 2 tygodnie od wizyty lekarskiej i postanowiłam nie czekać 4 tygodne tylko zapisać się jakoś przed andrzejkami na badanie bo już nie mogę się doczekać zżera mnie i ciekawość i lęk czy wszystko ok
 
madziuuula Nie wydaje mi się, że to od leków- po prostu taki urok Twojej ciąży;-) Ja w pierwszej ciąży non stop wymiotowałam, a teraz poza tym, że czasami mnie tak zemdli, że mam ochotę uciekać do toalety, to jest naprawdę ok. Też biorę duphaston. Brałam przez 2 tygodnie po 1 tabletce rano i wieczorem, a teraz biorę raz dziennie. Dostałam też już luteinę w globulkach po wybraniu duphatonu( ale to ze względu na komplikacje z szyjką w pierwszej ciąży).
 
Rany ale produkcja;) czekamy na gości i na chwilę postanowiłam do was zajrzeć ale raczej nie ogarniam jeszcze za bardzo;)
w każdym razie chorowitkom zdrowia życzę przyjdzie ochłodzenie to wirusy wybije trzeba przetrwać;)
Co do spania dziecia nie narzekam(śpi od 22 do 9 zazwyczaj) raz przyjdzie w nocy raz nie na zmianę tej nocy spać nie mogłam i jak na złośc jak mi się zachciało to zośka przyszła i coś jęczała także udało się zasnąć nad ranem:rofl2:
Ania belfast z mamusiowych zakupów się cieszysz a jak pójdziesz po rzeczy dla Maluszka to będzie euforia;P
Milli bliznieta ufff chciałabyś?
Ewlak ja kawę piłam nałogowo teraz odstawiłam pijam zamiennik Inkę ale jak czuję że ciśnienie mam niskie to sobie nie odmówie,samopoczucie mamy w końcu jest ważne.Wszystko z umiarem.
Dobra przyszli na razie tyle,Pozdrawiam.
 
reklama
Hej Wam :) Ja też dziś miałam ciężką noc, gorąco i zimno na zmianę, dziwne sny, i budziłam się często, a dziś siły wcale nie mam :(
Na kawę też mam często ochotę ale staram się unikać, chociaż 1 na tydzień albo rzadziej wypiję, taką z mlekiem słabą :))
 
Do góry