reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ehhh, ja wczoraj byłam na USG. I co? I nico... widać pęcherzyk, ale nie widać nic w środku.
Albo się ukrywa, albo nic w nim nie ma.
Mam zrobić betę w odstępie 48h i zobaczyć czy jest wzrost i wówczas idę do niego za dwa tygodnie, jeszcze w listopadzie.
Ale dłuży się strasznie. I boję się, że beta nie będzie rosła :(
W ogóle jakiś dół mnie złapał. Niefajnie :(

a w ktorym jestes tygodniu? bo moze jeszcze za wczesnie aby zarodek sie pojawil. czasem takie psikusa lubia robic i pojawiaja sie pozniej:) dopiero teraz zobaczylam ze 6tydzien kurcze moze slaby sprzet? albo owu Ci sie przesunela i ciaza mlodsza.. tak wiec na razie nic nie jest skrslone trzymam kciuki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Powiedzcie kochane jak zrobić te suwaczki ?? :>
Kurde, co to znaczy ze jest pęcherzyk ale nie widać nic w środku bo zaczęłam się martwić ;o
 
No dostałam przed minutą wyniki z rana, i HCG: 9970 U/l. Więc wysoko.
W sobotę powtórka i jak urośnie około 1,5-2x to jest ok. A jak nie urośnie, tylko będzie stać lub zmaleje to znaczy że obumarło...
Także mam stres aż do soboty popołudnia...

Kiszka :/
 
martyska chodzi o to ze wciazy jest pecherzyk ciazowy a w nim pecherzyk zoltkowy-ktory odrzywia dzidzie,i zarodek. ale na wczesnym etapie widac tylko sam pecherzyk i pozniej dopiero pojawia sie pecherzyk zoltkowy i zarodek.. miejmy nadzieje dziewczyny ze bedzie dobrze!
 
Ewelak - zastosuję się do Twojej prośby o wklejanie wyników badań w oddzielnym wątku, ale tam jest napisane, że komentować mamy tutaj :) Więc pozwolę sobie zadać pytanko A1990 - na usg, które wkleiłaś miałaś mierzony zarodek? Napiszesz ile miał milimetrów? z suwaczków wynika, że jesteś mniej więcej na tym samym etapie, co ja, ale usg miałaś tydzień temu, ciekawa jestem jaki był duży :)

Sorki dziewczyny, że ja tu cały czas o wielkości zarodków, ale nie daje mi to spokoju :)

A jak zmieniłyście w ogóle swoją dietę? Przeczytałam w książce, że musimy dostarczać teraz organizmowi dużo białka a ja na mięso jakoś średnio mam ochotę... już jadłam dziś jogurt, twaróg, piłam inkę z mlekiem, ale nawet nie dobiłam do połowy zalecanej dawki białka :( Najchętniej bym jadła teraz same owoce... tak jakoś mam....

Martyska - w niezbędniku lipcowej mamy masz linka do suwaczków :)
 
Ostatnia edycja:
Witam nowe mamusie I zycze wspanialych 9miesiecy :)
Patka wszystkiego najlepszego dla Ciebie I coreczki:)
Kornelia1802 ja w pierwszej ciazy bralam w pierwszym trymestrze, a teraz tylko kwas foliowy I mam nadzieje, ze nie bede miec tak okropnych mdlosci jak w pierwszej.
Milka oby mdlosci nas ominely :) u mnie w tym temacie narazie spokojnie :D odpukac! Haha
Anioek duzo zdrowka!
Sykatynka nie zamartwija sie kazdy dziudzius rosnie swoim tempem :)
Kunda Dreangril na nastepnej wizycie na pewno zobaczycie pieknie bijace serduszka :)
Ewelak beta pieknie przyrasta :)

U mnie baaaardzo sennie wczoraj I dzis mam wolne od pracy mialam zrobic pranie ale leze pod kocykiem I mam nadzieje, ze samo sie zrobi :)
Brzusio juz coraz mniej pobolewa najczesciej zaczyna jak musze Ale zniesc po schodach. Uparciuch nie chce chodzic sama po nich a w domu sporo ich mamy :/
Jutro do pracy mam nadzieje, ze nie zasne na stojaco lol
Jadla bym I jadla! Sledzik lodziki mniam mniam hehe
Milego :*
 
anieok super

mili a mnie zupelnie odrzucilo od slodkiego:-)

sykatynka ja jem bardziej to na co mam ochotę, nie dam rady sie zmuszać
 
reklama
Anieok, bardzo się cieszę, że wszystko ok!

Kunda, dreamgirl, mam nadzieję, że Wasze maleństwa niedługo się pokażą.

Witam nowe lipcówki!

Mnie dzisiaj brzuch trochę pobolewa i łączę to z noszeniem malucha, no wyżyna mu się trójka i przez to ma silną mamozę... :-( Jutro z rana lecę do laboratorium, pewnie spóźnię się do pracy przez to, no ale trudno.
 
Do góry