reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

A ja Wam zazdroszcze ze wogole macie jakis wybor... ja ostatnio rodzilam w szpitalu gdzie mielismy jeden prysznic na dwa oddzialy...
 
reklama
Olga na Inflanckiej tez sa super warunki i nie jest źle. Ja przynajmniej zadowolona byłam, ale wiadomo ile rodzących tyle opinii. Stamtąd nie odsyłają. Wszystko zależy od tego ile rodzących bedzie.
 
Olga na Inflanckiej tez sa super warunki i nie jest źle. Ja przynajmniej zadowolona byłam, ale wiadomo ile rodzących tyle opinii. Stamtąd nie odsyłają. Wszystko zależy od tego ile rodzących bedzie.

no właśnie o Inflanckiej to słyszałam, że nikogo nie odsyłają, więc jak w św. Zofii nie będzie miejsca, to Inflancka jest moim drugim wyborem.
 
Wiesz ja tam leżałam i na patologii ciazy i pojechałam tam do porodu, który niestety zakończył sie cc, a właściwie nawet sie nie rozpoczął... Także nic z własnych doświadczeń nie moge napisać o porodzie sn tam, jednak warunki sa naprawdę świetne. Fakt ze na noworodkowym jest sie zdanym całkowicie na siebie, ale teraz to chyba wszedzie tak jest.
 
Ostatnia edycja:
Hejka dziewczyny :)
Moja mała dostała 4 dziwne krostki nie wiem czy ospę nie będzie miała bo od 3 tygodni w przedszkolu panuje. Zostaje w domu zobaczymy czy coś się rozwinie.
Pytanko jeżeli ja miałam ospę to jest to groźne dla mnie w ciazy czy nie?
 
reklama
Tez tak myślę że raczej nic mi i dziecku nie grozi :) jeżeli ja bardziej wyspie to trzeba do lekarza jechać czy stosuje się tylko maść na te krostki?

Tez bym wypiła takiego shaka :D

Dzisiaj dzień mamy trzeba jechać po jakieś kwiatki :D
 
Do góry