reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

Witam się po-weekendowo. Sobota minęła aktywnie na zakupach w Ikei i na piknikowaniu w parku na Żoliborzu. Niedziela natomiast całkowicie stracona. M. wrócił w południe z kacem gigantem , więc skończyło się na kilkugodzinnym czytaniu książek z fochem w tle. ;-)
Polecam ciekawą nowość książkową Po prostu piersią - Książki - Wydawnictwo Mamania - Mądre książki dla mądrych rodziców - mamania.pl
Biorę się za porządkowanie apteczki i może spakuję torbę do szpitala. Wieczorem jedziemy po kołyskę. Mam nadzieję, że będzie taka jak na zdjęciach.
 
reklama
Mysle i mysle i nie wiem jak to wszystko wsadzic do tej malutkiej komody he he ....
 

Załączniki

  • 1431940779710.jpg
    1431940779710.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 108
Witam ja dziś czekam na dostawę z apteki kurczę ciężka ta paczka będzie bo aż 21 kg będę musiała na raty ja brać z pod bramy albo podkładek taczka :-D też może dziś już spakuje najważniejsze rzeczy do torby.
Co do ruchów to ja cały czas czuje w sszczegolnosci jak pije wodę z cytryną :-)
 
Witam ja dziś czekam na dostawę z apteki kurczę ciężka ta paczka będzie bo aż 21 kg będę musiała na raty ja brać z pod bramy albo podkładek taczka :-D też może dziś już spakuje najważniejsze rzeczy do torby.
Co do ruchów to ja cały czas czuje w sszczegolnosci jak pije wodę z cytryną :-)

A co ty tam zamówiłaś, że aż 21kg?:szok::szok:
 
generalnie czytałam, że jeśli nie poczujesz żądnego ruchu przez cały dzień, to powinno się wtedy zajrzeć do lekarza.
 
Same najpotrzebniejsze rzeczy sama się zdziwiłam Ze tyle wyszło kg ale pewnie blacksilk ma rację że wpisują standardowo 21-25 kg
 
reklama
pani.olga ja tak miałam w pierwszej ciąży- nie czułam ruchu. Zjedz coś słodkiego, połóż się na lewym boku... jak nie pomoże to - to proszę jedź na IP na żelazną - tam Ci zrobią KTG i USG. Ja tak pojechałam z Wiki i dostałam wręcz pochwałę że przyjechałam. Akurat u mnie okazało się, że Wiki się przekręciła i nie czułam ruchów bo inaczej zaczęła kopać, dopiero po kilku godzinach znów zaczęłam czuć.
 
Do góry