reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

ja też na rok i 80%, a o kasę się nie martwię, bo będę miała jeszcze zdalne zlecenia z innej firmy :)

u nas dziś na obiad zupa z botwinki, robiona wczoraj. wyszła pycha, chociaż przez moment się przestraszyłam, bo jakaś pomarańczowa się zrobiła. ale po dodaniu soku z cytryny i podgotowaniu jest piękna różowa (:)

a ja dziś sprzątałam 3 godz. i wyniosłam jakieś 10 worków śmieci - makulatura (nawet notatki z liceum...), stare płyty, jakieś puste pudełka. padam na twarz, chyba resztę sobie na jutro zostawię, bo jeszcze jedna komoda do przejrzenia i pod dwoma łóżkami do posprzątania.
 
reklama
Przed nami też takie sprzątanie, ale planuję w weekend w to też małżonka zaangażować. Przede wszystkim mam za dużo ciuchów w których nie chodzę. A papiery to w ogóle już dramat, mam całą wielką szufladę tego wszystkiego do przejrzenia... Może jutro się wezmę za to.. Kurde niech już spadnie deszcz (kisi się i kisi cały dzień), bo jakaś taka duchota jest a mnie głowa puchnie...
 
Przed nami też takie sprzątanie, ale planuję w weekend w to też małżonka zaangażować. Przede wszystkim mam za dużo ciuchów w których nie chodzę. A papiery to w ogóle już dramat, mam całą wielką szufladę tego wszystkiego do przejrzenia... Może jutro się wezmę za to.. Kurde niech już spadnie deszcz (kisi się i kisi cały dzień), bo jakaś taka duchota jest a mnie głowa puchnie...

A. pracuje od 7, z domu wychodzi o 6, wraca o 18, więc go angażuję tylko w te cięższe rzeczy typu wieszanie zasłon, żebym ze stołka nie spadła, mycie okien i podłóg, wynoszenie dużych rzeczy itd. co do mieszkania to ja lubię mieć poukładane według mojego widzimisię i on tylko przyjmuje do wiadomości gdzie co leży q;
 
Michalina ja jestem z Zabrza :) i powiem Ci że obawiam się tej cesarki , coraz częściej dokuczają mi bóle okresowe , bóle krzyża , zeber.. a brzuch mi się stawia kilka razy na dzień ale mogę wyczuć na brzuchu stópkę albo rączkę ;) w sobotę zaczynamy 31 tydzień .. byle wytrwać do 37-38 tygodnia .. wtedy będę spokojna .. maluch jest spory bo waży 2200 a ja drobna bo przed ciążą ważyłam 38 kg przytyłam 13 kg ale czuję ucisk na organy i nie jest to przyjemne
 
Michalina ja jestem z Zabrza :) i powiem Ci że obawiam się tej cesarki , coraz częściej dokuczają mi bóle okresowe , bóle krzyża , zeber.. a brzuch mi się stawia kilka razy na dzień ale mogę wyczuć na brzuchu stópkę albo rączkę ;) w sobotę zaczynamy 31 tydzień .. byle wytrwać do 37-38 tygodnia .. wtedy będę spokojna .. maluch jest spory bo waży 2200 a ja drobna bo przed ciążą ważyłam 38 kg przytyłam 13 kg ale czuję ucisk na organy i nie jest to przyjemne

O kurczę to chyba twoje dziecię jest rekordzistą na tym forum, duuży maluszek:szok:

Co do macierzyńskiego, to ja prowadzę działalność i też idę na 80%.
 
Ja tez planuje 80%na rok. Kiedy to trzeba zgłaszać?
A co teraz jest z becikowym? Czy nadal dla wszystkich 1000zl? A ten drugi 1000zl??i jak to się ma do rodzinnego,bo podobno jakieś zmiany są,ale ja głupia z tego jestem.....
 
Wrrr, planowałam zrobić dziś porządki to się okazało, ze musze jechać do gminy załatwiać papiery na dom
Oj, nie lubie jak mi się tak mieszają plany.
Bo znająć życie jak z tamtąd wróce to nic mi się nie będzie chciało .. :-(

Dodatkowo znowu jest to cholerne słońce, więc mój nos będzie wołał o pomste do nieba.. :(
 
reklama
Witajcie
Ale dziś zimnica u nas... brrrr...
poszłam do p-kola i normalnie zmarzłam...
teraz kawka i odpoczynek a potem ogarnięcie kuchni i sypialni. Muszę to dziś zrobić bo wczoraj zaczęłam i miałam taką rurę że ..............
nic mi sie nie chciało... a tak w ogóle mam doła lekkiego i boli mnie gardło i mam lekko zatkany nos :wściekła/y:
to by było na tyle

miłego dnia dla Was
 
Do góry