reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

witam
My juz lepiej ze zdrówkiem ale nie jest to jeszcze to co ma być, Mati wyniki ma w normie ale jeszcze nie wiem czy do tego neurologa nas skieruje.
Robiliśmy z Matim bal przebierańców ;-) i zabawa na całego, nudzi mu sie bez p-la ale poślę go dopiero w pon bo jeszcze kaszle.
Miłego dnia:-)
Ewcia gratuluję, duzo chłopaków do kochania, wiadomo jak sie ma chłopka to chciałoby sie mieć córcię ale ja chciałam zdrowe i tylko zdrowe i niesamowicie sie cieszę, że będę miała zdrowego drugiego chłopca :-)
 
reklama
Ja dziewczynki juz na zwolnieniu i straaasznie sie nudze :) do pracy zle i bez pracy zle :) probowalam mlodego namowic zeby nie szedl dzis do przedszkola ale gdzie tam :D
A najgorsze ze jeszcze potem mam do dentysty :mad:
 
A ja idę na drugie śniadanie, bo smaka narobiłyście :p ja dziś u rodziców więc może z mamą coś się wymyśli na obiad :)
 
Hehe, ja już na trzecim kończę, więc córci już nie będzie, no chyba że los nam spłata jakiegoś figla. W ogóle to od początku chciałam chłopaków, więc mam co sobie zażyczyłam, tylko szkoda, że nie doświadczę, jak to jest córkę mieć. A jak już będę mieć synowe, to muszę się bardzo starać, żeby mnie pokochały i pozwalały na kontakt z wnukami (tak ja już o takich rzeczach myślę:))). Hehe.
 
Heey dziewczęta :) No to gratuluję udanych wizyt :) mnie płeć jest obojętna bo w domku mam już parkę :) wszystko jedno byle zdrowe .
Ja swojego maluszka ujrzę dopiero za 3 tygodnie no i może będzie łaskawy pokazać co ma pomiędzy nóżkami .
Też wstałam nie przytomna , bo zaczyna mi doskwierać bezsenność wrrr i zgaga męczy coraz częściej , bóle kręgosłupa tak samo no i te skurcze w łydkach . Wczoraj było ciut lepiej bo mój kochany R mi je wymasował ale mimo że łykam magnez nie widzę żadnej poprawy ...
Mój synio jest chory to siedzimy sobie razem w domku a córcia w szkole do 13:30 .. zaraz idę ogarniać bo mam mega lenia ...
Miłego dnia dziewczynki .
 
reklama
Cześć dziewczyny, u mnie dzisiaj nieciekawie od samego rana mnie mdli, myślałam że mam to już za sobą bo w 1 trymestrze przez wymioty straciłam 5 kg :-/ Mam nadzieję że to tylko kiepski incydent i niedługo poczuje się lepiej
 
Do góry