reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Thriade właśnie mierzylam ciśnienie 135 na 85 puls 95 wiec mieszcze się ale tez granica :/ Do tej pory książkowe :/
No właśnie wymyslilam ze polece rano z moczem do 16-17 będę miała wyniki na e-mail zapisze się do lekarza innego na wszelki wypadek mam w zapasie super ginke ulice dalej a jak mój nie odbierze to sobie wyjaśnienia to w poniedziałek Wiecie nie chce go naradzie objeżdżać Prowadził 1 ciąże gdyby nie bystre oko na usg różnie mogło by być zawsze odbierał lub odpisywał więc może cos się stało lub mam pecha i jest na urlopie jakimś :/ chodź gupi wówczas SMS to nie jakas tragedia ehh :/
 
reklama
To skoro jest białko, ciśnienie podwyższone to tez bym do tego drugiego lekarza poszła jakby co. Tylko spokojnie, postaraj się wypoczywać.
 
Ewcia no to będzie 3 mu szkieletów ;)
Ja wstałam rano ale widzę, że to będzie ciezki dzień.. w nocy kilka godzin nie mogłam spać, potem zadzwonił budzik i teraz chodzę nie przytomna.. o 12.30 musze jechsc odebrać siostrzenca ze szkoły i na 14 pędze do mojej gin po receptę i zobaczymy co powie o tej mojej bakterii.. dzień ponury to i humor ponury..
 
Hej

Dawno mnie nie było

Nie nadrobie Was

Wczoraj na wizycie było ok wszystko
3,5kg w mc

Młody zacisnął nogi i nie chciał pokazać klejnotów :p za 2 tyg mam połówkowe



Starszak ma angine i zatkane zatoki ciągle gorączka nawet po zbiciu jest 37,4 nie chce jesc mało pije i wymiotuje
Jestem padnieta,nie spie prawie wcale

odezwę się jak już się unormuje wszystko
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny gratuluje udanych wizyt:-)
ja dzisiaj byłam już z synkiem na zakupach, zmęczona po nich strasznie jestem.. :no: niewiem czy przez ta pogode tak kiepsko się czuje czy to mój stan odmienny daje się we znaki.. idę trochę ogarnąć i wstawić jakiś obiadek..
 
Do góry