reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Też wstałam nie przytomna , bo zaczyna mi doskwierać bezsenność wrrr i zgaga męczy coraz częściej , bóle kręgosłupa tak samo no i te skurcze w łydkach . Wczoraj było ciut lepiej bo mój kochany R mi je wymasował ale mimo że łykam magnez nie widzę żadnej poprawy ...
Karolina, a ile tego magnezu bierzesz i jaki? Mnie już kilku różnych lekarzy, różnych specjalizacji (w tym koleżanka, która pracuje w szpitalu uniwersyteckim) polecało magne-B6. Ja biorę 4 tabletki dziennie, ale w razie skurczy mięśni lekarz pozwolił brać przez jakiś czas nawet 6 dziennie. Więc jak się męczysz, może po prostu zwiększ dawkę na kilka dni i zobaczysz czy pomaga. Mnie pomogło, 4 dni brałam 6 tabletek, skakanie powiek i mięśni nóg ustąpiło, więc biorę znowu 4.
 
reklama
hej
ja jeszcze oprócz tych placków to zupkę z soczewicy miałam :-)
karolina, Thriade dobrze pisze, zwiększ dawkę albo zmień na inny ja biore Laktomag B6
i muszę się pochwalić hurrrra mam juz 2 kg na plus :-) przytyłam 1 kg ostatnio :-)
 
Ja dalej niecałe 2 kg... co mnie dziwi, bo jednak ciąża jest już widoczna... zobaczymy jak się w pon. zważę u położnej ile wyjdzie.
 
reklama
Kagusia oj masz rację nadrobimy ;-)
Klaudia ja nie uważam że mało, każdy organizm sam się dostosowuje, ja naprawdę jem dużo, teraz więcej jem niz z Matim w ciąży ale inaczej jemy, więcej kaszy mniej mięsa, ogólnie inaczej.
Olga mmmm chlebek kukurydziany z suszonymi pomidorami brzmi pysznie podaj przepis :-)
te placki jaglane z porem przepyszne, Mati zjadł aż 3!:szok::-)
Do tego zrobiliśmy muffinki pełnoziarniste z jabłkami, właściwie Mati robił a ja mu podawałam :-) ale miał radochę, wyszły krzywe, blacha cała zabrudzona pomiędzy papilotami ale co tam niech ma ;-) a jaki dumny zaniósł babci i dziadkowi :-D
 
Do góry