reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

A1990 internista moze dać skierowanie tylko na TSH i nic poza tym resztę tylko endokrynolog. Masakra. Dzwonilam dziś w jedno miejsce i okazało sie ze rok oczekiwania. W resztę dodzwonić sie nie moge. Najlepiej byłoby dostać sie na karowa do poradni gin-endo ale to chyba graniczy z cudem...

fuck;/ czyli nawet jak pojde to on mi nic nie powie bo tylko na nastepne tsh moze mi dac skierowanie i to tyle jego dzialalnosci.. o rety.. coz pewnie poczekam do tego 2 grudnia zobacze co mi gin powie i pewnie do endo prywatnie;/
 
reklama
Cześć dziewczyny, zazdroszcze tym bez objawowym. Ja dalej się męczę, chociaż zmieniłam luteine na duphaston, bo luteina podjezykowa przy tych mdłościach to był koszmar. I muszę przyznać że jest trochę lepiej. 29.12 mam USG genetyczne :) i skończe wraz ze starym rokiem pierwszy trymestr już się nie mogę doczekać.
 
co rano wstaje z wielkimi planami a pozniej zycie weryfikuje. Sniadanie wyładowalo w wc, łep mnie napieprza, dziecko wyje a mąż pojechał na jakies szkolenie bhp. Ja jakimś cudem zdołałam wstawić pranie, podlać kwiatki i naszykować obiad do wstawienia do piekarnika, w międzyczasie biegając do małej. Kobiety to jednak hardcory są. Facet juz by dawno umierał... Ehhh zycie.
 
wichurka wiem o czym mówisz.... mam to samo od rana.. aczkolwiek ja z obiadem nie daje rady :D przy 2 dzieci już w ogóle przestane jeść :D
dreamgirl dobrze, że idzieci do innego gin, znów czekam na wieści i mocno się denerwuje. Niech w tym pęcherzyku dziś gin wypatrzy Fasolke....
 
Anieok ja tam bym chciała objawy pt zyganie od rana ale może jeszcze za wcześnie, w każdym bądź, czekam.
Z, wizyty na nfz dupka bo do świat nic wolnego nie ma :s
Ile mniej więcej kosztuje prywatnie z usg?

Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2
 
hahaha bo mężczyzni nie są wielozadaniowi przy przeziębieniu "umierają",ciąży by nie przetrwali i jeszcze ogarniania wszystkiego w domu,zakupów i dziecka.Często muszę mojemu tłumaczyć że to nie krasnoludki wszystko robią tylko Ja,dla nich praca zawodowa to już maks,dlatego to kobietę Bóg stworzył do rodzenia dzieci(jesteśmy po prostu lepsze):-D
 
Hej dziewczyny

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekam z niecierpliwością na info :) Na pewno wszystko będzie ok :)))))

Michalina na tabku widziałam wątki typu przedstawiamy się czy usg na kompie już tego nie widzę :( jak to znaleźć na kompie?
 
reklama
Do góry