reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Basica też jestem niecierpliwa ale postanowiłam nie iść za wcześnie, także czekam do grudnia ;) kopne się dziś zapytać czy w ogóle na nfz mam szanse się dostać czy iść bulic od początku, ale kasa przeraża...
Trzymam kciuki :)

Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2
 
reklama
A1990, ja od razu jak zaszlam ciążę zwiekszylam dawkę tyroksyny z 50 na 75, jeśli bierzesz tyroksyne, to możesz zwiększyć o ok. 1/4 na własną rękę, moja Endo powiedziała, że tak się robi, bo tsh w ciąży od razu skacze

no wlasnie przed ciaza sie nie badalalm ani nic wiec nie wiem jakie mialam tsh. teraz w ciazy badania zrobilam i wyszlo podwyzszone i zastanawiam sie czy moge spokojnie poczekac do wizyty 2grudnia czy na gwalt szukac jakiegos lekarza..
 
Witam,dzisiaj w końcu doczekałam się odrobiny śniegu:-D umiliło mi to pobudkę o 7 i walenie po twarzy z tekstem 'Mama otwórz oczy':sorry2:strach pomyśleć jak to będzie wyglądało z dwójką:baffled:
Ewelak to ja bym już wolała śledzie...Mnie bierze na cole,mąż nie zadowolony bo to syf ale co ja poradzę i ukradkiem pijam dobrze że Zocha nie kabluje hahaha
Mama Patryka kolejna fajna teściowa,dziwi mnie nie możliwie 'troska' z ich strony.Ale teraz trend posiadania jednego dziecia i dziwne jest dla nie których posiadanie dwójki,trójki czy nie daj boże czwórki( to już patologia) Jak by musieli do sypialni i portfela zaglądać i komentować MASAKRA
 
Podejrzewam ze internista tez Cie skieruje do endo. Nie wiem jak u Ciebie ale unie są straszne kolejki i bede musiała pewnie prywatnie...

no wlasnie z tego co patrzylam to u mnie w przychodni nie ma endo a jak w internecie patrzylam to masakra na ten rok na pewno zapisow na nfz nie ma.. ale jak pojde do internisty to jak zleci mi skierowanie na te ft3 i ft4 to oglnie on tez moze przepisac jakies leki? stresuje sie bo nigdy nie mialam z tym stycznosci i sama nie wiem co sie dzieje i nie wiem czy jak poczekam do 2 grudnia to czy cos sie stanie.. dla spokoju pojde do internisty w pon i zobacze... a masz na oku prywatnie endo?
 
MamaPatryka to witaj w klubie superrr teściowych :D

Dziewczyny, jeśli mogę coś polecić - jeśli jesteście z miast gdzie jest lux med, możecie sobie wykupić np. poprzez firmę compensa pakiet za 98 zł miesięcznie i w nim macie prowadzenie ciaży i prawie wszstkie badania (przeciwciała nie wchodzą) - moja siostra tak prowadziła ciąże. A dodatkowo wszyscy endo i nie endo też są w pakiecie.
Ja tak nie robie, bo mam swojego na NFZ i mam już rozpisane wizyty na grudzien, wszystkie badania -więc nie narzekam.

A ja? tfu tfu - dziś mdłości nie mam..... & że może przeszły :D
 
A1990 internista moze dać skierowanie tylko na TSH i nic poza tym resztę tylko endokrynolog. Masakra. Dzwonilam dziś w jedno miejsce i okazało sie ze rok oczekiwania. W resztę dodzwonić sie nie moge. Najlepiej byłoby dostać sie na karowa do poradni gin-endo ale to chyba graniczy z cudem...
 
reklama
Witajcie wracając do teściowych ... to moja się nawet cieszy, trochę to dziwne ale faktycznie tak jest, chociaż też mam z nią 3 światy...
a jak tam zdrówko u Was? dobija mnie ten metaliczny posmak w ustach, wszystko smakuje jak ... worek gwoździ ;/
Już nie mogę doczekać się poniedziałku i usg
 
Do góry