reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

dreamgirl Popieram dziewczyny!!!! Trzeba szukać innego lekarza- nic Ci się od tego nie stanie, a Wy będziecie spokojniejsi. Trzymam kciuki nieustannie.

A1990 Nie mam pojęcia czy przesuwać wizytę.. Mam ten komfort, że mam dwóch zaprzyjaźnionych ginekologów i po każdym badaniu, mogę zadzwonić i skonsultować bez żadnego problemu. Baaaaaardzo sobie cenię te znajomości- w trakcie ciąży tym bardziej;-)

Dziewczyny- normalnie musiałam dzisiaj sobie kupić śledzia:zawstydzona/y: Tak mnie naszło, jak byłam na zakupach. Ale nie takiego w oleju tylko koniecznie w occie- najlepiej, żeby smakował jak od mamusi... Smakował nawet nieźle- chociaż już zapowiedziałam mojej Mamie, że na wigilijnym stole nie może zabraknąć ukochanego śledzia w occie :-D
Lece kąpać Zochnę i spróbuje położyć ją spać, czytając przez godzinę książki- ma ostatnio niesamowitą fazę na wieczorne czytanie. Bardzo się z tego cieszę, choć czasem wolałabym, żeby B. mnie w tym wyręczył... Niestety nasze dziecko protestuje- na dzisiaj MAMA jest nr 1 ;-)
 
reklama
Vivienne - gratuluję :tak:

zabka- musisz być dobrej myśli kochana:tak: Trzymam kciuki

Moja teściowa nie pytajcie jak zareagowała :hmm: także dziś trochę depresyjnie :-(

Nie mogę się doczekać wizyty :zawstydzona/y: Jeszcze 6 dni
 
Mamo Patryka, a czy ja Cię mogłam spotkać na grudniówkach 2012? Coś mi brzmi znajomo Twój nick...
Też się nie mogę doczekać wizyty, muszę się zapisać dopiero ;) Mamy suwaczki w tym samym czasie :-D
 
Kurcze juz czytam ze kolejna z Was ma jakies jazdy z teściowa. Co to ma byc?! Czy one te dzieci wychowują? Lożą na nie? Rodzą? Czy jak? Bo nie rozumiem.
Powtarzam jeszcze raz: dziewczynki nie denerwowac sie!!!
 
Jak czytam na roznych forach o tesciowych to az zalewa czowieka. Same mialy po kilkoro dzieci a synowym to chyba zaluja :/ nie ktore to naprawde takie cholery ze szok. Nie wiem moze one tez mialy takie i dlatego taki agresor nie raz :/

Ja swoich mam wporzadku no ale my tez nie mieszkamy z zadna ze stron :)


Popieram --> nie przejmowac sie takimi zolzami.... stare powiedzenie mowi Jak sie ch.... urodzil to kanarkiem nie zdechnie ;) Grunt by faceci umieli jakos podejsc do sprawy a nie wtorowali mamusiom :/
 
A1990, ja od razu jak zaszlam ciążę zwiekszylam dawkę tyroksyny z 50 na 75, jeśli bierzesz tyroksyne, to możesz zwiększyć o ok. 1/4 na własną rękę, moja Endo powiedziała, że tak się robi, bo tsh w ciąży od razu skacze
 
Wlasnie a propo badań. Odebrałam dziś wyniki. TSH poniżej normy, FT4 w normie i znów musze do endo isc. Kurcze w ciazy z córka tez tak miałam.
 
reklama
Cześć dziewczyny! Też jestem w ciąży z terminem na lipiec(wg ostatniej miesiączki). Byłam wczoraj u lekarza ale na usg widać było tylko pęcherzyk. Kazał się uzbroić w cierpliwość i przyjść za dwa tygodnie. Ja niestety nie należę do osób cierpliwych więc będzie ciężko. Pozdrawiam:-)
 
Do góry