reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

u mnie narazie wszystko ok....Beta hcg ladnie przyrosla choc nie rewelacyjnie, usg robione na troszke gorszym sprzęcie bo co sie okazalo w piatki pani doktor przyjmuje w gorszym gabinecie wiec mam w przyszlosci umawiac sie na czwarki, ale ciąza jest i rosnie:-) dostalam duphaston, skierowanie na multum badań i nawet sie zdziwilam ze teraz w ciąży robia badanie na HIV i ubieglych ciążach nikt nie robil nawet nie proponowali a teraz do 10tc to standart i wyzyta 2 grudnia:-)

a ponadto bylam ze starszym u lekarza bo kaszle niemilosiernie i nic mu nie jest tylko sezon grzewczy....
 
reklama
powiedzialam dzis mojej mamie ze zostanie babcią i zero entuzjazmu, pretensje że znowu pieluchy i jak to będzie....kurcze nawet sie nie zapytala jak sie czuje....dobrze że mialam wymowke i mogłam szybko skonczyc rozmowe:-(
 
reklama
Ja moim teściom chce powiedzieć przy wigilii ale podejrzewam ze bardzo sie ucieszą, bedzie to super niespodzianka dla nich ale wiecie jak to jest mieszkamy od siebie 2 tys kilometrów, widzimy sie raz do roku.
Dreamgirl Ja tez oczywiście mocno trzymam kciuki za dzisiejsza wizytę ;)
 
Do góry