reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

dreamgirl i żabka trzymam za Was mocno kciukasy!!!!!!!
Jutro czekam na info od dreamgirl - w sensie czy 8 lipca potwierdzają czy lekka obsuwa będzie - bo musi być dobrze :)))

żabka a acard? Mi w pierwszej ciąży kazali brać też acard - ponoć jest pomocny przy problemach z zagnieżdzeniem. Liczę na to, że mały kropek pojawi się.
 
reklama
Paulla - witaj! spokojnie, to normalne w pierwszej ciąży, dla mnie w poprzedniej ciąży też większość stanowiła czarną magię. właśnie dlatego fajne są takie fora, bo możemy się nawzajem wymieniać wiedzą i doświadczeniem. jak czegoś nie wiesz, to nie wstydź się pytać:tak:

Anieok - dużo zdrówka dla Michałka! ja już mam kartę ciąży

Ninex - dokładnie mam tak samo, im bliżej wizyty tym bardziej umieram ze strachu. a jak już leżę u gina to mam wrażenie że mi zaraz serce z piersi wyskoczy

Miq, Angi - witajcie!

Patka - 5t1d to jeszcze bardzo wczesna ciąża. najlepiej by było jakbyś zrobiła betę 2 razy żeby zobaczyć jaki jest przyrost. trzymam mocno kciuki za Twoją fasolkę &&&&&

Zabka - wiem, że to łatwo powiedzieć, ale postaraj się nie stresować. trzymam mocno kciuki za Twoje maleństwo &&&&&

Dreamgirl - powodzenia na wizycie!


ciężko Was nadrobić, tyle produkujecie :-) ale to dobrze:tak:

u mnie ok, piersi jak nie bolały tak dalej nie bolą, ale widocznie taka uroda tej ciąży, bo przecież nie musi być taka sama jak poprzednia. czasem mnie trochę mdli, ale ogólnie objawów na razie mało

postaram się już być na bieżąco
 
Michalina jeszcze nie ogarniam co i jak :) W pierwszej ciąży nie byłam na tym forum Jaki ma tytuł ten oddzielny temat? Jakoś na pw się zgłaszać ? Jak wpisuje lipiec 2015 to tylko niezbędnik licpówek 2015 się wyświetla :(

Ninex w pierwszej ciąży między 6-7 tygodniem było już słychać serduszko :))) więc o ile dobrze policzony masz termin poczęcia to tak, będzie słychać :)
 
Michalina o acard nie mówili więc nie wiem. Betę w poniedziałek miałam ponad 19 tyś. Ale dziś mi nie powttworzyli bo że to im nic nie da. Bo muszę wszystko na usg sprawdzić.
 
zabka253 trzymam kciuki aby wszystko było w porządku, przepisali jakieś witaminy? Dali luteine na podtrzymanie? Widzę z suwaczka że masz już małego łobuziaka i to na etapie łobuzowania :) Może masz kogoś by cię odciążył na te parę tygodni chociaż do końca pierwszego trymestru ?? :(
 
zabka Trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tyle napisałyście, że Was nie nadrobię:zawstydzona/y: Rano praca, potem byliśmy na obiedzie ze znajomymi i położyłam Zosię trochę na siłę spać- żeby mi nie padła podczas wyjścia wieczornego :-D
 
zabka - trzymam kciuki oby wszystko było w porządeczku! ;****

Ja wszystkie badania robiłam prywanie bo niestety mój lekarz również niechciał wypisać mi skierowanka, i 139zł popłyneło razem z moją krwią ;// :crazy:
Kurde widze produkcja postów ruszyła, chwile mnie nie było a tutaj już dwie strony!
Cholera samej niechce mi się czekać do 1.12 - może poszukam gdzieś jeszcze jakiegoś lekarza hmm
 
reklama
Do góry