reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Dziewczyny produkujecie jak szalone ale czytam tyle ze zdycham i nie nadążam odpisywać. Wlasnie meza wysłalam po kebaba takiego z frytkami bo straszna ochotę miałam ale i tak wyładował w wc...
Co do badań to ja jade jutro i juz liczyłam ile mnie to bedzie kosztować bo nie mam żadnych skierowań, wiec 240 zł.
 
reklama
Wichurka ja pokusiłam się na sałatkę po żydowsku na kolacje i tez już wylądowała w Wc...
co do badań to rozumiem twój ból.. ja 139 i jeszcze 3 badania przedemną :crazy:
 
Martyska te badania to i tak bez grupy krwi bo mam i bez cytomegalii bo zrobie pozniej. Tyle ze ja musze jeszcze zrobić TSH i ft4.
Ja to sie teraz chyba herbaty napije i zjem jogurcik ;)
 
Wy tu o jedzeniu. A ja schudlam juz 2 kilo. Na sama mysl o tym ze mam cos jesc jest mi slabo. Wmuszam wszystko na sile w siebie. A i tak mi niedobrze od rana do wieczora. A luteina podjezykowa to jakis horror.

Co do badan ja tez chodzilam prywatnie. Ale jednak poszlam do lekarza innego na NFZ i dostalam skierowanie na badania. Doplacilam sobie tylko za ft4.
 
Fajnie Wam dziewczyny, że co chwilę macie jakieś badania jakieś usg sparwdzają czy wszystko dobrze a tu w anglii to chyba jakiś horror.
Fajnie, że możecie posłuchać serduszka ale z drugiej strony cały czas pewnie się martwicie bo co rusz to nowe badania i jak one wyjdą.
Mnie pozostaje tylko czekać i czekać dopiero 2 grudnia mam pierwsze pobranie krwi a gdzie tam do usg :dry:
Najbardziej dziwi mnie to, że położna uwierzyła na słowo, że jestem w ciąży :D Żadnego sprawdzenia, nawet nie pytała czy test zrobiłam... :D
A co jak okaże się, że (odpukać) ciąży nie ma? Zrobiłam oczywiście 4 testy ale chyba jestem jakąś wariatką i wyobrażam sobie jak musiałabym tłumaczyć np w pracy gdzie musiałam powiedzieć ze względów bezpieczeństwa, że jednak nie jestem w ciąży i to był błąd :D
 
zabka, dreamgirl, trzymam kciuki za pomyślny rozwój wydarzeń

Patka, piękny teścik, na pewno dzidzia i serduszko niedługo się pojawią

Witam kolejne nowe lipcówki! Dużo nas, nie? :-D

Współczuję mdłości wszystkim wymiotującym, u mnie tylko pojawia się lekki dyskomfort, jak jestem głodna. Ale wieczory teraz przesypiam codziennie i chodzenie do pracy jakoś mnie bardziej męczy (idę 2 km w jedną stronę jeszcze przez ten tydzień). Ja się coraz bardziej stresuję, czy wszystko ok z ciążą, przez wzgląd na wcześniejsze poronienie i zawodowe narażenie na różne wirusy/bakterie.

2 grudnia mam wizytę i mam nadzieję, że pani dr machnie mi szybkie usg mimo że to będzie wizyta na nfz. Miłej nocy, bez pobudek! ;-)
 
A ja się tak po przestawiałam że prawie 2 nocy a ja jak młody bóg, a rano beton :(

Swoją drogą nie mam żadnych mdłości ani wymiotów póki co w pierwszej ciąży miałam mdłości i wpierniczałam jak szalona :/ baardzo dużo mi przybyło ehhh obawiam się że w drugiej może być podobnie :-(
 
Paulla dobrze Cię rozumiem - mnie to czekanie wykańcza. Mi tez uwiezyli tylko na słowo bez żadnego pobrania krwi na potwierdzenie :/
U mnie na razie bezobjawowo, żadnych mdłości ani wymiotów, jedynie piersi bolą a juz bym wolałaiec te mdłości to bym przynajmniej była spokojniejsza.
Może mi któraś powiedzieć gdzie jest ta lista z wizytami?? Kto ja prowadzi?
 
reklama
Witam w ten ponury dzień,a opady śniegu u nas zapowiadali;( no nic jeszcze sobie poczekam.
Super że tyle nas już i cześć do wszystkich nowych przyszłych mam;)
Zabka,dreamgirl kciuki dalej zaciśnięte i czekamy na wieści ,mocno wierzę że wszystko będzie dobrze.
Paulla a Ja właśnie bym wolała taki system w Polsce,siostra mieszka w Anglii i sobie chwali(dwa razy rodziła w Polsce raz tam) i nie panikuj jak nie krwawisz to nie ma powodu do zmartwień:tak:
Vivienne kciuki zaciśnięte:tak:
Ewelak napisz jak występ i jak Zosia wytrwała za drugim razem?
Powtarzam się ale współczuję wymiotującym,może rennie pomoże?,tak jak mój lekarz radził.
Aniq Michalina Ją prowadzi wystarczy napisać do niej priv.
Kurczę Mikołaj się zbliża A Ja dalej nie wiem co córce sprawić,macie już jakieś typy podzielcie się błagam to może coś podpatrzę,plissss...
 
Do góry