reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Witam porannie, u mnie biało i wciąż pada :))

Vivienne gratulacje! Trzymam kciuki za Was! :)

Ninex szczerze mówiąc z tymi prezentami to ciężko, ja mam chrześnicę w wieku Twojego skarba i też mam dylemat, a jest teraz ogromny wybór wszystkiego tylko aby kasa była :p myślałam o jakimś drewnianym domku dla lalek lub coś w ten deseń, bo lubi drewniane zabawki....
 
reklama
Ninex w jakim wieku Twoja córcia jest?
Moja miała dopiero urodziny więc na mikołaja jakiś drobiazg, najprawdopodobniej książka ;)
pod choinkę będzie coś więcej chyba bo wigilia u babć

Tak naprawdę wybór wszystkiego taki ze tylko kasa ogranicza...


Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2
 
Cześć dziewczyny!!!!

Ninex było suuuuuper!!!! Zośka pięknie wysiedziała:-D
20141119_182157.jpg20141119_184042.jpg20141119_184125.jpg20141119_202440.jpg

B. zakupił w Lidlu prezenty urodzinowe dla mojej prawie 3-latki i pojechał do Wawy. Zo je drugie śniadanie, a ja nadrabiam zaległości internetowe. Zbieramy się zaraz do tesco, bo musimy kupić wszystkie składniki na sobotnie pieczenie pierników- Zośka już od tygodnia na to czeka.

A co do badań- ja tez muszę kilka zrobić na następną wizytę i też prywatnie:crazy: No ale jak trzeba to trzeba...

Wczoraj czułam się naprawdę super, a dziś znów te cholerne mdłości...
 

Załączniki

  • 20141119_182157.jpg
    20141119_182157.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 43
  • 20141119_184042.jpg
    20141119_184042.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 51
  • 20141119_184125.jpg
    20141119_184125.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 47
  • 20141119_202440.jpg
    20141119_202440.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 45
Ninex my chyba w tym roku kupimy kolejkę dla dziewczynki raczej nie duplo bo ta prawie 200 zł ale widziałam innej firmy w rozsądnej cenie no a Oliwia po reklamach się uwzięła na nią :/

Kornelia za nim dowiedziałam się że jestem w ciąży planowałam z mężem zrobić Oliwce domek drewniany widziałam na all projekt który zdawał się być bardzo prosty a i mebelki na all w rozsądnej cenie :) Może jak masz męża manualnego to takie rozwiązanie by wam pod pasowało a jak nie to w biedronce taki nie duży ma być nie długo na sprzedaż :)
 
Oj,my na początku byliśmy pewni że kupujemy kuchenkę dla niej ale im bliżej tego dnia i im więcej ofert tym ciężej się zdecydować a zaliczyliśmy już trochę nie wypałów prezentowych bo ona i tak wolała np.garnki niż super hiper kosztowne edukacyjne zabaweczki ach dylematy.
Ewelak wygląda na zachwyconą ewidentnie warto było:-)
 
Wy tu o prezentach a nasza niunia dopiero pól roku skończyła wiec jeszcze nie kuma co to są mikołajki.
Póki co kupiłam jej niedawno garnek i wyzutnie piłeczek z fisher price. Na razie wystarczy.
Zrobiłam dziś badania i zapłaciłam 190 zł, a jutro musze jeszcze siusiu i HIV bo dziś zapomniałam. Dziś mi chyba z 5 fiolek pobrała. Nie cierpię pobierania krwi.
 
Witajcie. Ja dzisiaj odebrałam wyniki badań i założyli mi kartę ciąży. Niestety powtórkowo z pierwszej ciąży zaczyna się u mnie anemia. I już dostałam żelazo, bo lekarz stwierdził że trzeba działać od razu żeby nie dopuścić takich spadków jak w poprzedniej ciąży.

Ewelak super zdjęcia, marzy mi się ten disney ale nie wiem czy kiedykolwiek będzie nam dane :)

Poodpisuje jakos pozniej a póki co idę z Młodym na leżakowanie <3
 
Czesc dziewczynki :) dzis sie nawet nawet czuje mdlosci sa, okropny bol glowy jest.
Bylam wczoraj u gp zrobil mi badanie moczu, test ciazowy, zmierzyl cisnienie wszystko ok. Dostalam zwolnienie do przyszlego piatku by nie zwymiotowac komus w lunch heh I tabsy na nudnosci, a bardziej na chorobe lokomocyjna.
Jak ja sie ciesze, ze juz mam prezenty kupione bo w tym stanie nie dala bym rady nad niczym pomyslec a tym bardziej weksc do "smierdzacej" galerii heh Na mikolajki oczywiacie jesli buciki beda czyste dostanie puzle z Peppa Pig. Pod choinke Od nas dostanie drewniana kuchnie z elc z drewnianym akcesoriami, wozek I lalke z vtech little love.
 
Witam kochane, ja dzisiaj odebrałam moje wyniki i o dziwo wyniki TSH idealne, gdzie pół roku były grubo ponad normą. Moje zdziwienie z tąd, że nie leczyłam się na to, ani nie brałam żadnych tabletek hm.. :szok:
Dziś na obiad szybka pomidorowa i popędziłam do pracy..
Co do prezentów- dzieci swoich jeszcze nie mam ale za to 2 bratanice i 3 siostrzeńców w wieku od 1,5 do 9 lat :D


jeny.. ja chcę już na wizytę :baffled:
 
reklama
Witam dziewczyny ale popisalyscie

Ja dzis byłam na badaniach a jutro wizyta i zabaczymy czy maly czlowiek jest czy tylko pusty pecherzyk....narazie czuje sie okropnie szybko sie mecze i nic mi sie nie cche
 
Do góry